که مراحل را برای اداره کشور اگر بوریس جانسون نمی توانید ؟

خیابان داونینگ اصرار دارد که بوریس جانسون باقی می ماند “مسئول دولت” با وجود اینکه بستری در بیمارستان برای coronavirus آزمون.

اما وزیر امور خارجه Dominic Raabاست که به طور موثر با معاون نخست وزیر خواهد شد صندلی دولت روزانه COVID-19 جلسه بعد در روز دوشنبه.

ارشد محافظه کار MP توبیاس الوود که رئیس عوام دفاعی انتخاب کمیته گفت: اسکای نیوز: “به نخست وزیر آن را روشن ساخته است او را از ادامه استراتژیک پیشرو در مبارزه با کروناویروساما روز به روز عملیات خواهد بود دست به Dominic Raab.”

Dominic Raab
تصویر: دومینیک Raab یکی از تعدادی از وزرا که چراغ روزانه coronavirus اخبار همایش ها

آقای جانسون شده است خود منزوی در 11 خیابان داونینگ پس از آزمایش مثبت در 27 مارس; او با استفاده از اقامت در بالای صدراعظم را به عنوان نخست وزیر را در گذشته داده شده آن را به یک بزرگتر ،

آقا کریگ الیور بود که دیوید کامرون مدیر ارتباطات زمانی که او ب. ظ گفت: آسمان, اخبار که آقای جانسون بستری در بیمارستان به معنی “آن است که واقعا ممکن است برای او به در حال اجرا در کشور شاید راه او شده اند که زمانی که او در شماره 11”.

“مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است که ما لازم نیست که یک سیستم ریاست جمهوری در این کشور است. گاهی اوقات ما عمل کنیم. اما این عبارت که اعمال شده به نخست وزیر است primus inter pares – first among equals.

“این سیستم طراحی شده است به طوری که دیگران می تواند گام به نقض زمانی که لازم است.”

بیشتر از بوریس جانسون

آقا کریگ افزود: “آنچه که او نیاز به انجام است بدیهی است که بهتر است.

“مشکل در این شرایط اگر شما یک رهبر است, شما احتمالا می خواهید به فشار و فشار خودتان و خودتان را در یک موقعیت شاید جایی که شما خسته هستید.

“اما نکته مهم این است که برای او به استراحت درست و به عقب بر گردیم. و در آن زمان قادر به دست برخی از مسئولیت به دیگران است.”

Boris Johnson
ساعت بستری در بیمارستان

اگر آقای جانسون را در بیمارستان بستری می شود طولانی مدت آقای Raab می تواند فرض کنیم بیشتر از PM مسئولیت.

قبل از آقای جانسون قرارداد coronavirus وزیر امور خارجه بریتانیا شده بود تا به عنوان “تعیین شده بازمانده” است که می تواند گام اگر ساعت باقی مانده بود ناتوان توسط ویروس.

آقای جانسون بوده است در خود به انزوا پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 روز 27 مارس.

این به معنای او دیگر نمی تواند مقابل دولت روزانه coronavirus اخبار کنفرانس ها.

اما او در ادامه به جلسات از طریق ویدئو کنفرانس از جمله جمع آوری خود را بالا تیم وزیران در زوم.

آقای Raab یکی از تعدادی از وزرای کابینه که به رهبری اخبار همایش ها پس از بحران آغاز شد.

صدراعظم Rishi Sunak بهداشت وزیر مت هنکاک و دفتر هیئت دولت وزیر مایکل گوو را نیز به میدان فرستاد سوالات از روزنامه نگاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر