که می بیند ‘استقبال می کند’ از coronavirus موارد در سخت ترین ضربه کشورها هشدار در برابر لغو محدودیت های بیش از حد به زودی

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در COVID-19 شیوع کروناویروس در ژنو سوئیس در دوشنبه 2 مارس سال 2020 است.

Stefan Wermuth | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

جهان مقامات بهداشت گفت: coronavirus به نظر می رسد کاهش در برخی از سخت ترین-آمار کشورهای اروپا مانند اسپانیا و ایتالیا و آلمان و فرانسه با این حال بلند کردن stay-at-home سفارشات بیش از حد به زودی می تواند منجر به یک “مرگبار تجدید حیات.”

“[این] است که می خواهد برای دیدن محدودیت برداشته تا آنجا که هر کسی. در همان زمان بلند کردن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات. راه را می توان به عنوان خطرناک به عنوان راه اگر به درستی مدیریت” که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

Tedros گفت که این است که به خصوص در مورد سطح بالایی از مراقبت های بهداشتی کارگران آلوده در سراسر جهان است. او گفت که در برخی از کشورها گزارش ها حاکی تا 10 درصد از کارکنان بهداشتی آلوده هستند با COVID-19.

“این یک روند هشدار دهنده است. هنگامی که سلامت کارگران در خطر همه ما در معرض خطر” Tedros گفت.

او اضافه کرد که قبل از اجتماعی فاصله محدودیت برداشته شود می تواند هر کشور نیاز به در نظر گرفتن که آیا این ویروس انتقال کنترل شده است, اگر کافی خدمات پزشکی در دسترس هستند و اگر شیوع خطرات در تنظیمات خاص مانند تسهیلات مراقبت دراز مدت به حداقل برسد. او گفت که اقدامات پیشگیرانه نیز باید در جای خود و در محل کار و مدارس و جوامع به طور کامل آگاه در انتقال.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>