چه کسی می گوید ما چهره ‘وضعیت دشوار” به عنوان coronavirus اپیدمی متفاوت توسط دولت

سازمان بهداشت جهانی (WHO) بهداشت و درمان اضطراری برنامه Michael Ryan صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه کمیته اضطراری جدید سارس-مانند ویروس پخش در چین و دیگر سازمان ملل در ژنو در 22 ژانویه سال 2020 است.

Pierre Albouy | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آمریکا چهره یک “وضعیت بسیار دشوار است” در دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر است که توسط دولت متفاوت است و در حال تحول در نرخ های مختلف در سراسر کشور پهناور با سازمان بهداشت جهانی رسمی روز دوشنبه گفت:.

“من فکر می کنم که ایالات متحده در برخورد شده است در حالی که با یک وضعیت پیچیده” اضافه شده دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه. “این بسیار بزرگ کشور 50 متحده هر یک با جمعیت های مختلف با سطوح مختلف از شهرنشینی و این بیماری همه گیر در سطوح مختلف توسعه و تکامل در هر یک از آن.”

رایان اقدام آمریکا برای نورد کردن داده محور دستورالعمل های فدرال مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “باز کردن امریکا دوباره” برنامه ای که می گذارد از سه “مرحله” راهنمای متحده در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی بر اساس عواملی مانند جدید روزانه عفونت ها و بیمارستان ظرفیت.

“دولت فدرال و سیستم فرمانداران در حال کار با هم به حرکت امریکا و مردم آن از طریق این وضعیت بسیار دشوار است با بهداشت عمومی و علمی دیگر رهبران اضافه کردن و خواندن توصیه های خود را به سیستم” رایان گفت. “ما بر این باورند که فراگیر فدرال طرح به نظر می رسد بسیار مبتنی بر علم است.”

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته در سراسر کشور تلویزیونی کاخ سفید در نشست خبری که آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن می تواند یک Covid-19 درمان شایسته پژوهش است. نظرات خود را جلب خشم از toxicologists و متخصصان سلامت که به نظر بی پروا.

و در اوایل این ماه ناروا اعلام کرد که ایالات متحده به حالت تعلیق کمک های مالی به این که در حالی که آن را بررسی آژانس پاسخ به Covid-19 همه گیر و اضافه کرد که آژانس بین المللی بهداشت اشتباهات که “باعث مرگ بسیار.”

رایان در این خبرنامه آمده است که کشورهای در سراسر آمریکا اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی بخش از اقتصاد است. هفته گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: 16 متحده در حال پرده برداری از “رسمی بازگشایی برنامه.”

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ شروع به بازگشایی بخش از اقتصاد در جمعه شروع با مکان های خرده فروشی مانند ورزشگاه آرایشگر مغازه های مراکز ورزشی و بولینگ alleys با وجود تهمت و گفت او “کاملا مخالف” با راه اندازی مجدد آن کسب و کار برای اولین بار.

برخی از متخصصان بهداشت عمومی ابراز نگرانی کرده اند که بخش هایی از ایالات متحده در حال بلند کردن محدودیت سرعت بیش از حد و ترس است که این ویروس می تواند reassert خود را. ایالات متحده هنوز هم گزارش حدود 30,000 عفونت های جدید و نزدیک به 2 ، 000 مرگ و میر به علت Covid-19 هر روز سابق غذا و داروی کمیسر و CNBC نویسندگان اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز دوشنبه.

“واقعیت این است که هنوز هم وجود دارد فراگیر گسترش coronavirus در سراسر کشور” گوتلیب که نشسته بر روی تخته از Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت Illumina گفت: در CNBC “Squawk Box” و اضافه کرد که برخی از نقاط کشور را دیدم هرگز عمده شیوع. “اما برای اکثر نقاط کشور آنها plateaued اما آنها واقعا شروع به نشان می دهد پایدار کاهش در موارد جدید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>