چه کسی می گوید ایالات متحده و برزیل اختصاص نیمی از جدید روزانه coronavirus موارد: ‘بیش از حد بسیاری از کشورها به رهبری در جهت اشتباه’

ایالات متحده و برزیل برای اختصاص نیمی از جدید روزانه coronavirus موارد به عنوان کشورهای سراسر جهان مبارزه برای مهار شیوع بیماری خود را سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت:.

ایالات متحده و برزیل گزارش 111,319 جدید Covid-19 مورد در روز یکشنبه تقریبا نیمی از تمام موارد جدید فاش شده به مقامات بهداشتی در سراسر جهان است که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“به من اجازه دهید بلانت بیش از حد بسیاری از کشورها به رهبری در جهت اشتباه” Tedros گفت: در یک کنفرانس خبری از آژانس ژنو مقر.

“در چندین کشور در سراسر جهان, ما در حال حاضر شاهد خطرناک را افزایش می دهد در Covid-19 موارد و بخش های بیمارستان پر کردن دوباره,” او اضافه شده است. “به نظر می رسد که بسیاری از کشورها در حال از دست دادن سود ساخته شده که ثابت شده اقدامات برای کاهش خطر در حال اجرا نیست و یا به دنبال.”

در ایالات متحده Covid-19 موارد در ادامه به سطح رکورد بیش از آخر هفته با فلوریدا گزارش روز یکشنبه بیش از 15000 جدید موارد بسیار مخربی رکورد روزانه گزارش شده توسط هر دولت است. فلوریدا در حال حاضر بیشتر موارد از چند عمده سازمان ملل بسیار بزرگتری از جمعیت مانند اسپانیا و ایتالیا و فرانسه است.

به طور کلی در ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 3.3 میلیون Covid-19 موارد و حداقل 135,205 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. یکشنبه, موارد, در حال رشد 5 درصد و یا بیشتر در 37 متحده و همچنین واشنگتن با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل داده ها. هفت روز به طور متوسط از ایالات متحده موارد بیش از 59,100.

به عنوان ایالات متحده coronavirus موارد در ادامه به افزایش بهداشت عمومی کارشناسان و متخصصان بیماری های عفونی می گویند قوی هماهنگ پیام virus از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید است مهم تر از همیشه.

هفته گذشته هشدار داد که رهبران جهان است که این بیماری همه گیر “است که تحت کنترل” و بدتر شده است.

“این بیماری همه گیر است که هنوز هم شتاب” Tedros گفت: پنج شنبه. “تعداد کل موارد دو برابر شده است در شش هفته.”

Tedros روز دوشنبه با انتقاد برخی از کشورهای پاسخ به این ویروس گفت: اعمال خود نمی همسان جدی از این بیماری همه گیر.

“تنها هدف از این ویروس است برای پیدا کردن مردم به آلوده. پیام های مخلوط از رهبران تضعیف ترین عنصر حیاتی از هر گونه پاسخ: اعتماد,” او گفت:. ویروس “است که به بدتر و بدتر و بدتر اما آن را ندارد به این راه.”

Tedros تاکید کرد که وجود خواهد داشت بدون بازگشت به “عادی” برای “آینده قابل پیش بینی.” او گفت: کشورها می توانند با کنترل این ویروس و مردم می توانند “با زندگی ما” با سرکوب انتقال و تمرین های اجتماعی فاصله.

عمومی نیز نیاز به “دولت قوی رهبری و هماهنگی جامع استراتژی است که در حال ابلاغ به وضوح و به طور مداوم,” او گفت:. “این می تواند انجام شود. این باید انجام شود.”

Tedros گفت: رهبران جهان باید به “تحویل روشن بهداشت عمومی پیام است.”

“ما آماده نیست در مجموع اما ما باید با استفاده از تمام ابزار ما را به این بیماری همه گیر تحت کنترل است. و ما نیاز به انجام آن در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>