گلف بازان با پوشیدن ماسک صورت خوشحالم که به بازی دوباره در شهری روی لینک های گلف در کالیفرنیا. در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است.

پل Chinn | سان فرانسیسکو کرونیکل از طریق گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی هشدار رهبران جهان روز شنبه که وجود دارد می تواند “بدون قصد بازگشت به کسب و کار به طور معمول” پس از coronavirus همه گیر است که طرح میتوانست به اقتصاد و ایجاد اغتشاش ویران در تقریبا در هر کشور در سراسر جهان است.

“این ویروس را دوست دارد برای پیدا کردن فرصت هایی را برای گسترش و اگر این مستند اقدامات برداشته سرعت بیش از حد این ویروس می تواند خاموش” دکتر ماریا ون Kerkhove را که منجر دانشمند در Covid-19 گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آژانس ژنو مقر. “تنها راه برای کنترل و سرکوب این ویروس این Covid-19 است که به واقع پیدا کردن [موارد] قرنطینه کسانی که مخاطب جدا از این موارد و آن را تحت کنترل در آورد.”

Coronavirus آلوده بیش از 3.6 میلیون نفر در سراسر جهان است و کشته شدن حداقل 257,818 پس از آن ظهور در ووهان چین بیش از چهار ماه پیش با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: کشور نمی تواند “اجازه آمادگی رفتن توسط ایستگاه فرعی. به عنوان ما در پاسخ به این گیر ما نیز باید به کار سخت تر برای آماده شدن برای یک بعدی. در حال حاضر یک فرصت برای ذخیره کردن پایه انعطاف پذیر برای سیستم های بهداشتی در سراسر جهان است که نادیده گرفته شده است برای مدت طولانی.”

در حالی که موارد گزارش شده شروع به کاهش در مناطق مانند اروپای غربی بیشتر موارد گزارش شده را هر روز در شرق اروپا و آفریقا و جنوب شرق آسیا و شرق مدیترانه و آمریکا, Tedros اضافه کرد: به طور متوسط در حدود 80,000 جدید موارد گزارش شده به این سازمان در هر روز است.

“این نه فقط اعداد. هر مورد یک مادر و یک پدر یک مادر و یک پدر و یک برادر, خواهر و یا دوست خود,” او گفت:.

Tedros خواست احتیاط برای کشور به دنبال سهولت اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر. او گفت: خطر بازگشت به مستند “باقی می ماند بسیار واقعی” اگر کشورها را مدیریت انتقال “بسیار دقت کنید.”

در آمریکا و برخی از کشورهای در حال شروع به بازگشایی کسب و کار حتی به عنوان مدل نشان می دهد آن منجر به افزایش مداوم تعداد Covid-19 موارد و مرگ و میر بیش از چند هفته آینده.

ماه گذشته گفت که کشورهایی که در آنها نیاز به مدیریت در اطراف coronavirus برای آینده قابل پیش بینی به عنوان موارد سطح و یا کاهش در برخی از کشورها در حالی که در اوج دیگران و resurging در مناطق که در آن Covid-19 همه گیر به نظر می رسد تحت کنترل است.

در حالی که اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده در کشورهای متعدد به سرعت گسترش coronavirus موفق شده اند این ویروس باقی می ماند “بسیار خطرناک” که مقامات گفت. داده های کنونی نشان می دهد “بسیاری از جمعیت جهان همچنان مستعد” آنها گفتند: معنی شیوع بیماری می تواند به راحتی “دوباره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de