که می گوید سیاست های حزبی و عدم همبستگی جهانی است سوخت رسانی coronavirus همه گیر

تلویزیون گزارش منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان می دهد که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus حضور مجازی اخبار جلسه در COVID-19 (رمان coronavirus) از این که دفتر مرکزی آن در ژنو در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی بالا رسمی روز دوشنبه گفت: سیاست های حزبی و عدم همبستگی جهانی و کمک به سوخت coronavirus همه گیر ترغیب کشورها برای همکاری با یکدیگر به عنوان Covid-19 همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

“شکاف بین مردم و شکاف بین احزاب است که سوخت آن” که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آژانس ژنو مقر. “آیا استفاده از این ویروس به عنوان یک فرصت را به مبارزه در برابر یکدیگر و یا نمره امتیاز سیاسی است. این خطرناک است. آن را مانند بازی با آتش است.”

بدون همبستگی جهانی بدترین بیماری همه گیر است که هنوز هم “جلوتر از ما” گفت: Tedros که قبلا گفته او را تهدید به مرگ دریافت و نژادپرستانه و توهین.

“این ویروس خطرناک است. این سوء استفاده از شکاف بین ما,” او گفت:. “ما نیاز به همبستگی جهانی که سمان واقعی وحدت ملی. بدون وحدت ملی و همبستگی جهانی و اعتماد ما بدترین هنوز جلوتر از ما. بیایید جلوگیری از این فاجعه است.”

این ویروس که ظهور در ووهان چین بیش از سه ماه پیش آلوده بیش از 2.4 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 165,000 از شنبه, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. اما کارشناسان بیماری های عفونی می گویند تعداد کسانی که تا به حال این ویروس به احتمال زیاد بسیار بالاتر به مردم نایافته و کشورهای مبارزه با تست.

به نظر آمد شش روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده به حالت تعلیق کمک های مالی به کسانی که در حالی که آن را بررسی آژانس پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. او با انتقاد آژانس بین المللی واکنش به شیوع گفت: “یکی از خطرناک ترین و پر هزینه گیری از این بود که آن فاجعه تصمیم” به مخالفت با محدودیت های مسافرتی.

چه کسی گفت که این امر به نوبه خود به کشورهای دیگر برای کمک به پر کردن هر گونه شکاف در تامین مالی آن Covid-19 پاسخ کار ابراز “پشیمانی” برای مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری است.

Tedros روز دوشنبه گفت: این سازمان هشدار داده بود در کشورهای توسعه یافته این ویروس را “سورپرایز” آنها را.

“آن را انجام داد. ما گفت که” او گفت:. “بیایید متوقف اضافی شگفتی است.”

“لطفا با هم کار کنند. ما نیاز به وحدت ملی. ما دیده ایم این فاجعه و ما نیاز به همبستگی جهانی که بر اساس صادقانه و واقعی وحدت ملی,” او اضافه شده است.

CNBC یاس کیم کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>