یک گارد امنیتی می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او منتظر برای گرفتن درجه حرارت در حالی که ایستاده در کنار یک علامت آموزش مردم به پوشیدن ماسک فوریه 12 سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

جدید کروناویروس موارد در چین به نظر می رسد برای تثبیت در روزهای اخیر اما جهانی بهداشت مقامات هشدار عمومی در برابر خواندن بیش از حد به آن دسته از اعداد است. شیوع هنوز هم می تواند بدتر, سازمان بهداشت جهانی, مقامات گفت.

“شیوع هنوز هم می تواند در هر جهت” Tedros Adhanom Ghebreyesus, مدیر, کل, که, هشدار داد در یک کنفرانس خبری در سازمان ملل در ژنو. کاهش تعداد موارد جدید “باید تفسیر با احتیاط شدید.”

وجود دارد 44,730 موارد در چین و حداقل 1,114 مرگ و میر ناشی از صبح روز چهارشنبه Tedros گفت. در خارج از چین وجود دارد 441 موارد در سراسر ده دو کشور و یک مرگ, او گفت:.

دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: این کاهش در موارد بخشی از علت به “بزرگ بهداشت عمومی عملیات در چین است.” در حالی که موارد جدید به نظر می رسد که کاهش در روزهای اخیر رایان گفت: مقامات بهداشت عمومی هنوز هم باید مراقب باشند در حال آماده شدن برای این ویروس به بدتر.

“ما باید همچنان برای جلوگیری از این ویروس در حالی که آماده شدن کشورها برای ورود ویروس” رایان هشدار داد. “من می دانم که متناقض به نظر می رسد, اما آن است که یک تناقض است.”

“ما امیدواریم که برای دیدن این ویروس را تحت کنترل. ما می رویم به صحبت در مورد اعداد و یا خرما,” او اضافه شده است. “این راه خیلی زود به سعی و پیش بینی ابتدا وسط و یا پایان.”

رایان گفت: مقامات بهداشت عمومی “یک نمایش خوب در ویروس” اضافه کردن وجود دارد که هشت مورد جهانی که در آن مقامات نمی تواند پیدا کردن یک توضیح محتمل و از آنها در معرض آن است.

پس از در حال ظهور در ووهان در مرکز چین حدود یک ماه پیش این ویروس گسترش یافته است و از حدود 300 نفر به عنوان Jan. 21 به بیش از 45 ، 000.

بهداشت جهانی گفته اند که بیماری تنفسی به نام COVID-19 قادر به پخش از طریق انسان به انسان تماس با قطرات انجام شده از طریق عطسه و سرفه و میکروب ها در سمت چپ بر روی اشیاء بی جان. علائم می تواند شامل یک گلودرد و آبریزش بینی و تب یا ذات الریه و می تواند پیشرفت به نارسایی ارگان های متعدد و یا مرگ در برخی از موارد شدید آنها گفت.

دانشمندان در حال کار بر روی تحقیقات عمیق تر به منبع از شیوع Tedros گفت. پیش از آن در هفته که مقامات گفت: این ویروس که پدید آمده از دریایی بازار در ووهان به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها و سپس شروع به پریدن کرد به یک “ميزبان” قبل از آلوده کردن انسان است.

دانشمندان در حال اجرا آزمایش بر روی حیوانات مختلف اما تا کنون یافت نشد میزبان مسئول شیوع دکتر سیلوی Briand سر که جهانی عفونی خطر آمادگی بخش به خبرنگاران گفت: در آن زمان.

در اوایل این هفته به دولت چین گفت که تغییر راه آن را طبقه بندی موارد تایید شده از این ویروس باعث برخی از کارشناسان بیماری های عفونی به حدس و گمان خواهد بود که به احتمال زیاد در نتیجه کاهش موارد گزارش شده. وقتی پرسیده شد که در مورد تغییر که مقامات گفت: تغییر “است که در واقع به احتمال زیاد به تولید بیشتر موارد تایید شده و نه کمتر.”

هفته گذشته گفت که آن را فرستاده لوازم پزشکی مانند ماسک و دستکش و روپوش و تست های تشخیصی در سراسر جهان است. آن است که دلسرد, انباشت, دنده محافظ, گفته, محدود موارد نیاز به ذخیره شود برای مناطق تحت تاثیر ویروس. قیمت محافظ دنده افزایش یافته است در حالی که در دسترس کاهش یافته است که مقامات گفت.

که می تواند یک “knock-در اثر” برای سایر مداوم شیوع مانند ابولا, Ryan روز جمعه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im