که می گوید: “بیشتر باید انجام شود’ به بنیادی شیوع کروناویروس در ایران به عنوان موارد بیش از 10000

اعضای تیم پزشکی اسپری ضد عفونی کننده برای پاکسازی هوای محل امام رضا حرم پس از شیوع کروناویروس در مشهد 27 فوریه سال 2020 است.

ایسنا

بهداشت عمومی تلاش برای کنترل COVID-19 شیوع در ایران هستند “تحول در جهت درست” اما “بیشتر باید انجام شود” برای جلوگیری از گسترش به عنوان موارد بیش از 10000 سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت.

“ما هنوز تمام دانش آموزان از این ویروس جدید,” دکتر ریچارد برنان که منطقه ای اضطراری مدیر منطقه مدیترانه شرقی گفت: در بیانیه منتشر شده در روز جمعه. “ما نیاز به پیگیری آن از نزدیک و به سرعت اعمال می شود به اثبات رسیده بهداشت عمومی اقدامات مانند اوایل تشخیص زود هنگام جداسازی و درمان, تماس, ردیابی و خطر ارتباطات”

“بیشتر آثار نیز باید انجام شود برای محافظت از سلامت کارگران” برنان اضافه شده است. “مبارزه با کروناویروس در جمهوری اسلامی ایران در حال انجام است و همه در این کشور است که در این پاسخ است.”

پس از ایران گزارش داد که دو مورد از این ویروس در Feb 19., تعداد موارد تایید شده ballooned است و به بیش از 10 ، 000 با حداقل 429 مرگ و میر با توجه به داده ها.

یک که رهبری تیم از کارشناسان به این نتیجه رسیدند پشتیبانی ماموریت به کشور در روز سه شنبه آژانس روز جمعه گفت. ایران مقامات بهداشت عمومی انجام داده اند “solid work” در مناطق مورد مدیریت آزمایشگاه و خطر ارتباطات برنان گفت. “ما نیز تحت تاثیر این تعامل از دیگر بخش های جامعه است.”

اما برنان افزود مقامات بهداشتی نیاز به پیشرفت اپیدمیولوژیک جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل که “کلید برای درک بهتر تکامل از شیوع و کنترل مناسب اقدامات است.”

بیش از 30 آزمایشگاه در سراسر ایران باید از این ظرفیت برای اجرای آزمون و حداقل 20 بیشتر اضافه خواهد شد برنان گفت. که همچنین به اندازه کافی فراهم کیت تست حداقل 110,000 مردم و “هفت تن” محافظ لوازم و تجهیزات, او گفت:.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 جهانی همه گیر در روز چهارشنبه.

در یک کنفرانس مطبوعاتی که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesu گفت: چندین کشور شده اند قادر به سرکوب و کنترل شیوع اما او بدحجابی دیگر رهبران جهان برای عدم عمل به سرعت به اندازه کافی و یا به شدت به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش.

“ما عمیقا نگران هر دو سطح هشدار دهنده از گسترش و شدت و نگران کننده سطح انفعال او گفت:” در آن زمان فقط قبل از اعلام بیماری همه گیر. “ما باید پله به زنگ با صدای بلند و روشن است.”

در اوایل این ماه در ایران مقامات بهداشتی شروع منینگ پست های بازرسی به منظور محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ در میان شیوع ویروس و تعطیل کردن مدارس و دانشگاه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>