که در آن می گوید: “بسیار بعید است’ کشور می تواند از بین بردن coronavirus در حال حاضر

سازمان بهداشت جهانی گفته مقامات جمعه که آن را “بسیار بعید” کشورهای سراسر جهان می توانند از بین بردن coronavirus و ممکن است نیاز به بازگرداندن برخی از مستند های اندازه گیری به عنوان خوشه از موارد به سرعت تبدیل به شیوع بیماری است که گسترش مثل “آتش سوزی جنگل.”

در حالی که برخی از کشورها و کشورهای جزیره شده اند موثر در کنترل گسترش coronavirus وجود دارد “همیشه خطر” این بیماری به سرعت گسترش می تواند زمانی که آن را از دیگر کشورها وارد شده دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان در ژنو مقر جمعه.

“در وضعیت کنونی ما آن است که بسیار بعید است که ما می توانیم از بین بردن و یا از بین بردن این ویروس” رایان گفت. “ما دیده ایم کشورهایی که موفق به رسیدن به صفر و یا تقریبا صفر واردات مجدد ویروس از خارج, بنابراین همیشه خطر وجود دارد.”

که هشدار داده است که “یک بار در یک قرن همه گیر” است و ادامه داد: برای سرعت بخشیدن و نه تحت کنترل در سراسر جهان. این سازمان به خصوص در مورد “سوپر پخش كردن, حوادث” که در گردهمایی های زیادی از مردم که در آن ویروس می تواند انتقال به سرعت در حال رایان گفت.

“این بسیار شبیه به یک جنگل آتش” رایان گفت. “یک آتش سوزی کوچک سخت است برای دیدن اما آسان برای قرار دادن. یک آتش سوزی بزرگ آسان است برای دیدن است اما بسیار دشوار است برای قرار دادن.”

برای قرار دادن کوچک “embers” از coronavirus موارد مقامات باید مناسب نظارت روشها از جمله تماس با ردیابی که جدا مخاطبین شناخته شده موارد مثبت و تهاجمی تست برای جلوگیری از خوشه های کوچک از تبدیل به بزرگ و غیر قابل کنترل شیوع بیماری.

در حالی که بدترین سناریو خواهد بود به اجرای دوباره سخت مستند دستورات است که باید توقیف کسب و کار و توصیه مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش بیشتر Covid-19 ممکن است آن را تنها تاکتیک کشورها باید برای کنترل شیوع اگر یک سیستم نظارت نیست و در جای او گفت:.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) بهداشت و درمان اضطراری برنامه Michael Ryan صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه کمیته اضطراری جدید سارس-مانند ویروس پخش در چین و دیگر سازمان ملل در ژنو در 22 ژانویه سال 2020 است.

Pierre Albouy | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

“کشور می تواند و باید قادر به مهار این بیماری از طریق آن اقدامات است. همه ما می خواهیم برای جلوگیری از تمام کشورهای رفتن به مجموع مستند است که یک تمایل است که هر کسی دارای” رایان گفت.

برخی از کشورها تا به حال موفقیت با قرار دادن مستند اقدامات خاص مناطق کوچکتر و نه در کل کشور برای جلوگیری از شیوع بیماری رایان گفت. در آن موارد جلوگیری از گسترش این ویروس در نهایت پایین می آید به جوامع و افراد باقی مانده هوشیار و دستورالعمل های زیر را از مقامات او اضافه شده است.

“ما باید هوشیار باشند با ما فاصله فیزیکی با ما بهداشت با پوشیدن ماسک مناسب در تنظیمات” رایان گفت. “در این وضعیت ما به طور بالقوه می تواند به جلوگیری از بدترین داشتن دومین قله و نیاز به حرکت به عقب در نظر مستند.”

دکتر ماریا ون Kerkhove سر این که چه کسی در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد گفت: ممکن است این بیماری می توان جلوگیری کرد به تبدیل به بزرگ شیوع است.

“اطلاع رسانی به جوامع اغلب به طور منظم راستش به طور کامل به این دلیل که وضعیت در حال تحول است و ما می دانیم که چگونه به سرعت این embers واقعا می تواند به نوبه خود به این آتش سوزی جنگل,” او گفت:. با این امید اگر محدودیت نیاز به در محل قرار داده و آنها را در محل به طور موقت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>