چه کسی می گوید آن را خیلی زود به اعلام یک بیماری همه گیر کوروناویروس: ‘در حال حاضر زمان برای آماده سازی’

مردم با پوشیدن ماسک در Myeongdong در فوریه 20, 2020 در سئول, کره جنوبی.

جونگ-Kim Hyun |Anadolu Agency | گتی ایماژ

به عنوان موارد جدید کروناویروس افزایش در خارج از چین, جهان, مقامات بهداشت گفت: کشورهای دیگر باید شروع به آماده شدن برای بیماری همه گیر شیوع COVID-19 برای عبور از مرزهای خود را.

“وقت آن است که به انجام همه چیز شما را انجام دهد در حال آماده شدن برای یک بیماری همه گیر” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه به خبرنگاران گفت: در یک خبر مطبوعاتی در مقر سازمان در ژنو است. “در اعلام چیزی یک بیماری همه گیر است و خیلی زود است. ما هنوز در تلاش برای جلوگیری از این احتمال است.”

در هفته گذشته این ویروس به گسترش قابل ملاحظه ای در خارج از چین است. در ایتالیا این ویروس آلوده شده است بیش از 220 نفر و کشته شدن دست کم هفت تن که از صبح روز دوشنبه. کره جنوبی تایید کرد یکی دیگر از 231 موارد در روز دوشنبه که به ارمغان می آورد کل در کشور به بیش از 830. و مقامات بهداشتی در ایران را تایید کرده اند 61 مجموع موارد در کشور با 12 مرگ و میر در سراسر کشور.

این موضعی شیوع بیماری در خارج از چین در حال دامن زدن به نگرانی در میان کارشناسان بیماری های عفونی و دانشمندان است که این ویروس تبدیل به یک بیماری همه گیر. هرچند که مقامات کاهش یافته است به اعلام آن به عنوان یکی روز دوشنبه گفت که هنوز زود است که می گویند.

“Pandemos یک مفهوم است که در آن وجود دارد یک باور است که کل جمعیت جهان خواهد بود به احتمال زیاد در معرض این عفونت بالقوه بسیاری از آنها را به سقوط بیمار و دیده ایم که در آنفلوانزا” رایان گفت: با استناد به ریشه یونانی کلمه همه گیر.

او گفت: آنفلوانزا بیماری های همه گیر را می توان نام خیلی زودتر و آسان تر است چرا که آنها می دانند که چگونه است که ویروس گسترش می یابد.

بهداشت جهانی مقامات نمی به طور کامل درک چگونه COVID-19 گسترش رایان گفت: اما واقعیت این است که موارد جدید در چین کاهش یافته است “می رود در برابر منطق همه گیر.” یک که رهبری تیم فقط نتیجه یک تحقیق سفر به استان های مختلف در چین از جمله کانون شیوع ووهان در استان هوبئی. مدیر کل که Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: تیم گزارش داد که موارد “به اوج خود رسید و plateaued” بین Jan. 23 Feb. 2 شده است و “کاهش پیوسته از آن.”

“با این حال ما در مقابل آن یک شتاب از موارد در مکان هایی مانند کره و بنابراین ما هنوز در تعادل” رایان گفت.

در سطح جهانی شیوع این بیماری در حال حاضر آلوده بیش از 79,400 کشته و حداقل از 2600 تا کنون.

روز یکشنبه رئیس جمهور چین به نام شیوع عمده بهداشت عمومی اورژانس با “سریعترین گسترش وسیع ترین طیف وسیعی از عفونت ها و سخت ترین پیشگیری و کنترل در چین” پس از تاسیس جمهوری خلق چین, به گزارش رسانه های دولتی.

خارج از چین وجود دارد در حال حاضر 2,074 موارد در 28 کشور از جمله مرگ و میر 23 که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. او گفت: افزایش ناگهانی در موارد, در, ایتالیا, ایران و کره جنوبی هستند “عمیقا نگران.”

“آیا این ویروس همه گیر بالقوه ؟ کاملا از آن است. آیا ما هنوز وجود دارد? از ارزیابی ما هنوز رتبهدهی نشده است” Tedros گفت. “این زمان به تمرکز بر روی چه کلمه ای استفاده می کنیم. که نمی خواهد از یک عفونت امروز یا نجات یک زندگی امروز است.”

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>