سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حضور روزانه یک نشست خبری در COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus که heardquaters در ژنو در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

فابریس Coffrini | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت: آن صحبت خواهد شد با دولت ایالات متحده و علوم جلعاد چگونه داروی ضد ویروسی remdesivir می تواند ساخته شده به طور گسترده ای در دسترس برای درمان Covid-19 به عنوان داده های حاصل از اثربخشی آن است.

که از داده های اخیر از دولت ایالات متحده-اجرای کارآزمایی بالینی نشان دادن مواد مخدر به نظر می رسد موثر در کاهش زمان بهبودی برای Covid-19 بیماران دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس خبری در آژانس ژنو مقر.

“وجود دارد سیگنال های امید وجود دارد برای استفاده بالقوه از مواد مخدر,” او گفت:.

غذا و دارو در روز جمعه اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای جلعاد مبارزه با مواد مخدر برای درمان Covid-19 بعد از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی منتشر شد نتایج حاصل از آن کارآزمایی بالینی نشان بیمارانی که در زمان remdesivir معمولا بهبود پس از 11 روز چهار روز سریع تر از کسانی که نمی نگاهی به مواد مخدر است.

این دارو شده است به طور رسمی تایید شده برای درمان این ویروس و آمریکا مقامات بهداشت احتیاط اطلاعات جدید در مورد مواد مخدر هنوز به کارشناسی. حتی اگر این دارو داده شد برای استفاده هنوز هم وجود دارد چند در حال انجام آزمایش های بالینی از جمله همبستگی دادگاه از کسانی که تست این دارو برای دیدن اگر آن را موثر در مبارزه با کروناویروس.

“ما سپاسگزار است که این شرکت Gilead و مدیر کل مستقيم داشتند بحث در بالاترین سطح به اطمینان حاصل شود که ما تا به حال دسترسی به remdesivir مواد مخدر به منظور راه اندازی همبستگی محاکمه در سراسر جهان” رایان گفت.

Remdesivir نشان داده است برخی از وعده در درمان سارس و MERS آن نیز ناشی از coronaviruses. برخی از مقامات بهداشتی در آمریکا و چین و دیگر نقاط جهان شده اند با استفاده از remdesivir که مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان یک امکان درمان برای ویروس ابولا در امیدوار است که این دارو می تواند در بهبود نتایج برای Covid-19 بيمار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ remdesivir به عنوان یک درمان بالقوه برای این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 247,752 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. هفته گذشته او گفت که او می خواست FDA به حرکت “را به عنوان به سرعت به عنوان آنها می توانند” به تصویب مواد مخدر است.

جلعاد انتظار به تولید بیش از 140,000 دور از آن 10 روز رژیم درمانی تا پایان ماه مه و پیش بینی آن می تواند 1 میلیون گلوله در پایان این سال است. جلعاد گفت: از آن خواهد شد قادر به تولید “چند میلیون” دور از داروی ضد ویروس در سال آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de