مردم ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر بیماری همه گیر کوروناویروس در میدان سرخ در مسکو, روسیه در 17 مارس سال 2020 است.

Sefa Karacan | Anadolu Agency | گتی ایماژ

تاخیر coronavirus اپیدمی شده نگه دارید در شرق اروپا به عنوان موارد و افزایش مرگ و میر در روسیه در حالی که شیوع بیماری در غرب اروپا شروع به فروکش جهان مقامات بهداشت گفت: در روز جمعه.

“تفاوت وجود دارد در حال حاضر در غرب اروپا است که از طریق که اولین موج بزرگ و اروپای شرقی به ویژه روسیه است که در حال حاضر تجربه بیشتری از بیماری” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

روسیه در حال حاضر در جهان پنجم-آلوده ترین کشور با بیش از 187,800 موارد فراتر آلمان و فرانسه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. شهردار مسکو سرگئی سوبیانین تمدید شهر مستند تا پایان مارس با توجه به مسکو بار.

“روسیه است که فقط در یک مرحله از این بیماری همه گیر است و می تواند در یادگیری برخی از درس هایی که آموخته شده است در هزینه ها در آسیا و در آمریکای شمالی و در اروپای غربی و” رایان گفت.

رایان گفت که این کشور اجرا کرده است “بسیار بزرگ-مقیاس سلامت عمومی و اجتماعی-فاصله اقدامات” در حالی که افزایش آزمایشگاه تست در سراسر کشور در پاسخ به شیوع بیماری است.

او گفت: این کشور آزمایش تقریبا 430,000 مردم و رای مردم آزمایش مثبت نزدیک است 3.6% است که نسبتا پایین در مقایسه با کشورهای دیگر است.

این بیماری است “به وضوح داشتن تاثیر” در این کشور که به تازگی با تجربه یک افزایش در مرگ و میر مربوط به Covid-19 رایان گفت. این کشور در حال حاضر گزارش بیش از 1,723 Covid-19 مرگ و میر با توجه به هاپکینز.

“من فکر می کنم دولت واقعا منتقل پاسخ آن را به یک مقدار بیشتر حالت تهاجمی در طول هفته گذشته و یا به دلیل من فکر می کنم در حال رشد است که تحقق این بیماری است که نیاز به کوچک کردن پاسخ” رایان گفت.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de