چه کسی می گوید کشورهایی که با عجله به آسانسور coronavirus مهار خطر ‘شدید و طولانی مدت’ آسیب به اقتصاد

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus مذاکرات در یک نشست خبری روزانه در COVID-19 ویروس در که headquaters در ژنو در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

فابریس Coffrini | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کشورهایی که با عجله به آسانسور قرنطینه محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس خطر یک “و حتی بیشتر شدید و طولانی مدت” رکود اقتصادی و تجدید حیات در COVID-19 موارد سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد در روز جمعه.

“ما همه آگاه عمیق اجتماعی و اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر” Tedros گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در سازمان ملل در ژنو. “در نهایت بهترین راه برای کشورها برای پایان دادن به محدودیت ها و سهولت اقتصادی خود را در اثر حمله ویروس.”

در سطح جهان وجود دارد که بیش از 1 میلیون و تایید موارد COVID-19 و حداقل 55,781 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. شیوع بیماری که به تازگی در چین کمی بیش از سه ماه پیش آمار اقتصاد به شهرستانها تعطیل و برخی از افراد دیگر نمی تواند کار کند.

پیش از آن در هفته که مقامات گفته بودند “عمیقا نگران” در مورد “سریع تشدید و گسترش جهانی” از وقوع. “طی پنج هفته ما شاهد یک رشد نمایی در تعداد موارد جدید, رسیدن به تقریبا در هر کشور قلمرو و منطقه” Tedros روز چهارشنبه گفت:.

Tedros روز جمعه به نام در کشور برای کمک به شهروندان خود با گسترش رفاه اجتماعی برنامه های در حال حرکت موانع مالی و حصول اطمینان از بهداشت عمومی اقدامات هستند “به طور کامل تامین می شود.”

“اگر مردم تاخیر مراقبت و یا جلوگیری از آن از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت آن, آنها نه تنها به ضرر خود آنها را همه گیر سخت تر برای کنترل و قرار دادن جامعه در معرض خطر” او گفت:. “این یک بحران بی سابقه ای که خواسته های بی سابقه ای پاسخ.”

در روز دوشنبه که به گفته مقامات دولت مستندات کافی نیست برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. اما آنها لازم است با وجود تاثیر خود را بر اقتصاد و جامعه را به آنها گفت. بدون آنها coronavirus خواهد کشتن مردم و حتی بیشتر.

“این جدی است. این یک ویروس کشنده مردم را از طریق آن کشور را از طریق آن دریافت کنید,” گفت: دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

رهبران جهان باید برای ساخت آنها از سیستم های سلامت “اگر ما در حال رفتن به خارج از نا چرخه اقتصادی مجازات مستندات و خاموش شدن ناگهانی” رایان گفت. “ما باید قادر به کنترل این ویروس زندگی می کنند با این برنامه توسعه واکسن است که ما باید در نهایت از بین بردن این ویروس.”

که مقامات همچنین می گویند coronavirus تأثیر است در برابر سایر بیماری های عفونی مانند فلج اطفال.

“در سال های اخیر ما رانده اند فلج اطفال به آستانه ریشه کن کردن” Tedros روز جمعه گفت. بسیاری از کارگران بهداشت و درمان در حال حاضر حمایت از COVID-19 دیدگاه باعث آنها را به طور موقت متوقف واکسن فلج اطفال در برخی از موارد, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>