چه کسی می گوید coronavirus واکسن و درمان تحقیقات ‘شتاب در سرعت باور نکردنی’

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حرکات در یک نشست خبری در تکامل از جدید کروناویروس بیماری همه گیر در تاریخ 29 ژانویه سال 2020 در ژنو است.

فابریس Coffrini | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تحقیقات برای توسعه واکسن و درمان برای مبارزه با کروناویروس است “شتاب در سرعت باور نکردنی,” سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه گفت:.

“ویروسی در ژنوم نقشه برداری شد و در اوایل ژانویه و مشترک در سطح جهانی را فعال کنید که آزمون به توسعه و تحقیقات واکسن برای شروع او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی از سازمان در ژنو مقر. او گفت: بیش از 70 کشور پیوسته اند که دادگاه برای سرعت بخشیدن به تحقیقات در درمان موثر و “حدود 20 موسسات و شرکت ها در حال مسابقه به توسعه یک واکسن.”

دکتر مایک رایان که مدیر اجرایی برای شرایط اضطراری برنامه گفت: یک دادگاه در جریان خواهد نگاه پیشگیری در مراقبت های بهداشتی کارگران برای دیدن اگر شواهدی وجود دارد از دادن دوزهای پایین تر از مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین را کاهش می دهد, خطر آلوده شدن در مراقبت های بهداشتی محیط زیست است.

ایالت نیویورک در ماه گذشته آغاز شد و برای اولین بار در مقیاس بزرگ کارآزمایی بالینی به دنبال هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن برای coronavirus پس از غذا و دارو سریع ردیابی روند تصویب.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: کلروکين و هیدروکسی کلروکین می تواند یک “تغییر بازی” حتی اگر مواد مخدر را قرار داده نشده است از طریق دقیق بالینی برای مبارزه با CV-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان در کمی بیش از سه ماه. مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته به کارگردانی FDA برای بررسی این که آیا این مواد مخدر استفاده می شود می تواند به جلوگیری و یا درمان coronavirus.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>