چه کسی می گوید شیوع کروناویروس در چین به اوج خود رسید موارد جدید در ایران و ایتالیا ‘عمیقا در مورد’

کارکنان در داروخانه پوشیدن محافظ ماسک صورت به عنوان آنها در برخورد با مشتریان در میلان ایتالیا روز دوشنبه, فوریه. 24, 2020. مبهوت از بزرگترین در اروپا افزایش coronavirus ایتالیا به نظر می رسد عامل در نزدیکی حالت وحشت.

فرانسیسکا Volpi | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

این COVID-19 شیوع در چین به نظر می رسد به اوج خود رسید و وارد کردن در اوایل این ماه حتی به عنوان کشنده coronavirus گسترش به دیگر نقاط جهان سازمان بهداشت جهانی مقامات روز دوشنبه گفت:.

یک که رهبری تیم از دانشمندان است که فقط از چین یافت می شود که این بیماری همه گیر در چین به اوج خود رسید و plateaued بین Jan. 23 Feb. 2 و دارای کاهش بوده است به طور پیوسته از آن Tedros Adhanom Ghebreyesus, مدیر, کل, که, گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان ملل در ژنو.

مورد مرگ و میر بین 2% و 4% در داخل شهر ووهان کانون شیوع و 0.7% خارج از ووهان Tedros گفت: با استناد به این تیم یافته است. برای مردم با خفیف بیماری بهبود زمان دو هفته در حالی که افراد مبتلا شدید یا انتقادی بیماری بهبود می یابند در سه تا شش هفته است.

در حالی که موارد در چین کاهش از “افزایش ناگهانی موارد جدید” در خارج از چین است که “عمیقا در مورد” Tedros گفت. در خارج از چین وجود دارد 2,074 موارد در سراسر 28 کشور از جمله مرگ و میر 23, او گفت:.

“آنچه ما می بینیم این است که شیوع در نقاط مختلف جهان تحت تاثیر قرار کشور در راه های مختلف و نیاز به یک طراحی واکنش” Tedros گفت.

موضعی شیوع این ویروس در ایران و ایتالیا در حال دامن زدن به نگرانی در میان کارشناسان بیماری های عفونی و دانشمندان است که این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیش از حد و ممکن است در گذشته نقطه مهار.

پیش از آن در روز مقامات بهداشتی گزارش هفتمین مرگ در شمال ایتالیا و در حالی که تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به بیش از 220 کشور است. در ایران مقامات تایید 61 مجموع موارد در کشور که از روز دوشنبه 12 مرگ و میر در سراسر کشور.

روز یکشنبه رئیس جمهور چین به نام شیوع عمده بهداشت عمومی اورژانس با “سریعترین گسترش وسیع ترین طیف وسیعی از عفونت ها و سخت ترین پیشگیری و کنترل در چین” پس از تاسیس جمهوری خلق چین, به گزارش رسانه های دولتی.

که مقامات در روز دوشنبه کاهش یافته است به اعلام این ویروس همه گیر و گفت: در حال حاضر زمان برای تمرکز بر مهار و نه زبان.

“این زمان برای همه کشورها و جوامع خانواده ها و افراد به تمرکز بر آماده سازی” Tedros گفت.

با وجود این اعلامیه که از ایالات متحده مقامات بهداشت گفت که آنها در حال آماده سازی برای coronavirus برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

“ما شاهد جامعه گسترش در اینجا در ایالات متحده و در عین حال, اما آن را بسیار ممکن است حتی احتمال دارد که آن را در نهایت ممکن است اتفاق می افتد” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی در روز جمعه. “هدف ما همچنان به کاهش مقدمه ای از این ویروس به آمریکا این اقدام به خرید ما زمان بیشتری را برای آماده سازی جوامع برای موارد بیشتر و احتمالا پایدار گسترش یابد.”

وجود دارد در حال حاضر هیچ اثبات شده درمان برای ویروس.

Tedros گفت: هفته گذشته که نتایج اولیه از دو کارآزمایی بالینی آزمایش درمان های بالقوه برای COVID-19 انتظار می رود در سه هفته.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>