چه کسی می گوید coronavirus وارد ایران ‘غیر قابل تشخیص’ هشدار شیوع می تواند بدتر از شناخته شده است

مردم ماسک پس از مرگ و جدید تایید موارد نشان از coronavirus در تهران در فوریه 21 سال 2020 است.

Anadolu Agency

جدید کروناویروس است که به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان وارد ایران “نهان و غیر قابل تشخیص” بهداشت جهانی خبر داد.

ایران که تا به حال فقط دو مورد از یک هفته پیش تایید کرد 245 عفونت از صبح روز پنجشنبه اما شیوع این بیماری می تواند حتی گسترده تر در این کشور در حال حاضر شناخته شده است گفت: دکتر مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه.

“این بیماری آمد نهان و غیر قابل تشخیص به ایران تا میزان عفونت ممکن است گسترده تر از آنچه که ما ممکن است با دیدن,” رایان خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در سازمان ملل در ژنو در روز پنج شنبه.

کیانوش Jahanpour یک سخنگوی ایران وزارت بهداشت و درمان در روز پنج شنبه مطرح شده این کشور مرگ و میر ناشی از این ویروس به 26. این بدان معناست که ایران به ثبت بالاترین تعداد coronavirus مرگ و میر در خارج از چین است.

به عنوان شیوع ظهور او اضافه کرد که سیستم مراقبت های بهداشتی اغلب تنها میدارد شدید ترین موارد زیرا این افراد هستند که به احتمال زیاد به دنبال درمان. او گفت: وسیع تر گسترش موارد است که به احتمال زیاد با توجه به نظارت مشکلات به جای اثر از ایران در درمان انزوا و پروتکل های.

در شروع یک بیماری همه گیر “شما تنها دیدن شدید انتهای طیف و سپس به عنوان شما را بیشتر نظارت شما در پیدا کردن بیشتر موارد خفیف,” او گفت:. “من گمان می کنم این بیشتر به نظارت و تشخیص موارد در این نقطه است.”

عدم قطعیت در ایران

ایران وزارت بهداشت با رد ادعای برخی از مقامات محلی که تعداد مرده و آلوده است به مراتب بالاتر گزارش شده است. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo ابراز نگرانی کرد و گفت تهران ممکن است خودداری “جزئیات حیاتی” و خواست همه کشورها به “حقیقت را بگویید در مورد کوروناویروس.”

اکثریت ایران موارد مرتبط شده اند به قم عمده مذهبی مقصد زائران شیعه 85 مایل در جنوب تهران وزارت بهداشت گفت: در تلویزیون دولتی روز سه شنبه. یک مقام رسمی از قم ادعا کرد که روز شنبه 50 نفر کشته شده بود در شهر. تهران به سرعت رد این رقم را تکذیب کرد و پنهان کردن هر چیزی.

از آنجا که ویروس وارد ایران حدود یک هفته پیش تقریبا همه ایران با کشورهای همجوار دارای مرزهای خود را بسته و به حالت تعلیق پروازها به مقصد ایران. ترکیه, ارمنستان, افغانستان و پاکستان بسته اند خود را به مرز عراق می گوید آن را مسدود کرده است سفر به و از ایران ، بحرین, عمان, اردن, عربستان سعودی و امارات متحده عربی را به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد جمهوری اسلامی ایران.

ایران نشده به حالت تعلیق پروازها از چین یکی از آن بالا شرکای تجاری با وجود تقریبا همه آن در خاورمیانه و همسایگان انجام این کار است.

‘نقطه تعیین کننده’

تمرکز از شیوع بیماری های منتقل شده از حاوی شیوع این بیماری در چین را به درک این که چگونه این ویروس در حال گسترش در سراسر جهان است که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: پنج شنبه. در حال حاضر وجود دارد 3,474 موارد در 44 کشور در خارج از چین Tedros گفت و 54 مرگ و میر.

علاوه بر این بیماری همه گیر در ایران و جهان, مقامات بهداشتی شناسایی شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا. کره جنوبی مقامات بهداشت تایید بیش از 1700 مورد از این ویروس در کشور که از روز شنبه از حدود 100 یک هفته پیش با توجه به چه کسی داده. ایتالیا در همین حال گزارش شده بیش از 400 مورد تأیید در سراسر کشور از روز شنبه از سه هفته پیش.

Tedros اضافه شده است که تعداد موارد جدید در خارج از چین است و بیش از تعداد موارد جدید در داخل کشور که در آن ویروس پدید آمده برای دو روز گذشته. در طی 24 ساعت گذشته Tedros گفت: هفت کشور, گزارش اولین مورد از این ویروس: برزیل گرجستان یونان شمال مقدونیه نروژ پاکستان و رومانی.

او همچنین گفت که هشت کشور گزارش یک مورد جدید در بیش از دو هفته: بلژیک, کامبوج و هند و نپال و فیلیپین و روسیه سریلانکا و ویتنام است.

“ما در یک نقطه تعیین کننده” او گفت:. “شیوع در ایران, ایتالیا و کره جنوبی نشان می دهد چه این ویروس قادر است.”

— CNBC نوح Higgins-دان و ناتاشا Turak کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>