چه کسی می گوید coronavirus مرگ و میر می تواند شروع به افزایش دوباره پس از موارد شتاب در هفته های اخیر نباید ‘تعجب’

کارگران در دنده محافظ حمل تابوت در مراسم تشییع جنازه مرحوم COVID-19 بیمار در نوی Kolpinskoye گورستان در طول بیماری همه گیر از رمان coronavirus بیماری (COVID-19).

الکساندر Demianchuk | TASS | گتی ایماژ

آن را نباید “تعجب” اگر جهانی مرگ و میر از coronavirus شروع به انتخاب کنید تا سرعت دوباره به این بیماری همه گیر را نشان می دهد نشانه هایی از شتاب در سراسر جهان سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد.

در ماه ژوئن گزارش داد Covid-19 نفر در سراسر جهان به سرعت در حالی که مرگ و میر شده است در حال سقوط دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آژانس ژنو مقر.

هرچند که مقامات هشدار می دهند که وجود دارد یک تاخیر بین افزایش موارد و افزایش مرگ و میر. در آن طول می کشد هفته پس از ابتلا به ویروس را به سقوط به طور جدی بیمار است و به طور بالقوه می میرند از coronavirus.

“برخی از این ممکن است تاخیر ما ممکن است دیدن مرگ و میر شروع به صعود دوباره چون ما فقط تجربه واقعا این افزایش سریع در موارد گذشته بیش از پنج تا شش هفته” رایان گفت. “من فکر نمی کنم آن را باید تعجب اگر مرگ شروع به افزایش است. از آن خواهد شد بسیار مایه تاسف است, اما آن را ممکن است رخ دهد.”

همه گیر نشان داده است نشانه ای از شتاب به عنوان هزاران نفر از دیگر موارد گزارش شده در هر روز. آمریکای لاتین “به نظر نمی آید خوب” و کسی که “نگران” شمال امریکا منهای کانادا, رایان گفت. Coronavirus کشته شدن بیش از 538,700 مردم در سراسر جهان و حداقل 130,300 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

“اگر شما تصور کنید که در جایی در آوریل و مه ما در برخورد با 100000 موارد یک روز امروز ما در حال برخورد با 200,000 موارد یک روز است و نه صرفا یک نتیجه از آزمایش” رایان گفت.

وی افزود که پیشرفت در مراقبت از coronavirus بیماران که اجازه داده است برای کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به دریافت مراقبت به سرعت. برخی از مواد مخدر مانند دگزامتازون شده اند موثر در درمان کسانی که به طور جدی بیمار است و به عنوان تست افزایش تعداد مرگ و میر تبدیل به یک نسبت کوچکتر در مقایسه با موارد.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که در حالی که جهانی مرگ و میر نشان داده اند که نشانه هایی از درست کردن این به آن معنا نیست “این یک موفقیت است.”

“درست از تعداد مرگ و میر در سطح جهان است که به دلیل برخی از کشورها [را شامل ویروس] اما در بسیاری از کشورها آن را در افزایش” Tedros گفت.

هستند بسیاری از تفاوت های بین دو کشور و گزارش خود تعداد مرگ و می توان آن را دشوار است به مقایسه آنها گفت: دکتر ماریا ون Kerkhove سر این که چه کسی در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد.

در برخی از کشورها افزایش مرگ و میر ناشی از کوروناویروس می تواند مربوط به شیوع بیماری در مناطقی با جمعیت های آسیب پذیر که تمایل به رنج می برند بالاتر از نرخ مرگ و میر مانند خانه های پرستاری, او گفت:. کشورهای دیگر را نیز به تجدید نظر در مرگ تعداد حرکت رو به جلو به عنوان مرگ و میر بیشتر بعد نسبت به Covid-19.

“آن را به ما برخی از زمان به واقعا درک مرگ و مير اما گفت که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر برای جلوگیری از عفونت و جلوگیری از عفونت های ما در نهایت جلوگیری از این فرصت برای کسی که برای پیشبرد به بیماری جدی و مرگ” Kerkhove گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>