چه کسی می گوید coronavirus موارد افزایش: ‘بسیاری از موارد در یک روز’

ضد عفونی کارگران پوشیدن محافظ چرخ دنده ها و آماده سازی برای ضد عفونی کردن در برابر رمان coronavirus در Daerim بازار مرکزی یک همسایگی با یکی از بزرگترین جمعیت چینی در فوریه 05, 2020 در سئول, کره جنوبی.

چانگ سونگ-Jun | گتی ایماژ

تعداد موارد برای آنفولانزا مانند coronavirus رسید در آخرین روز با بیش از 3,100 بیماران جدید تایید در چین, سازمان بهداشت جهانی, مقامات گفت.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس خبری که موارد گزارش شده هستند “ترین موارد در یک روز پس از وقوع آغاز شده” Dec. 31.

فقط 191 از کل موارد خارج از سرزمین اصلی چین و 80 درصد از این موارد متمرکز در استان هوبی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان, او گفت:. از این موارد در خارج از چین 31 گسترش از طریق انسان به انسان تماس با بیشتر از دوستان و یا اقوام که به تازگی به چین بوده است.

Tedros هشدار برای کشورهای نظارت بر شیوع و التماس برای کمک های مالی: “امروز سرمایه گذاری و یا پرداخت بیشتر بعد.”

“ما بیشترین نگرانی در مورد پتانسیل برای گسترش در کشورهای دیگر با ضعف سیستم های بهداشتی و فاقد ظرفیت برای شناسایی و تشخیص ویروس” او گفت:. “ما فقط به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه.”

“ما نمی توانیم شکست این شیوع بدون همبستگی. سیاسی همبستگی ویژگی های همبستگی و مالی همبستگی” او ادامه داد.

Tedros شده است اصرار که 196 کشورهای عضو به “سرمایه گذاری در, آمادگی” نه “وحشت.” او گفت که بودجه برای شیوع آمادگی در اطراف کشور “باقی مانده است به شدت ناکافی” در گذشته است.

این است که شنود گذاشته 9 میلیون دلار از کمک های مالی از آن صندوق های احتمالی برای موارد اضطراری Tedros گفت. او گفت: این سازمان ارسال کرده است لوازم پزشکی مانند ماسک و دستکش و روپوش و تست های تشخیصی در سراسر جهان است.

او همچنین اعلام کرد که در حال راه اندازی یک “استراتژی آمادگی و پاسخ طرح است.”

این است که درخواست $675 میلیون دلار به صندوق این طرح برای سه ماه آینده, او گفت:, و اضافه کرد که 60 میلیون دلار از این صندوق خواهد که عملیات و بقیه برای کشور پشتیبانی می کند.

متخصصان بیماری های عفونی و دانشمندان می گویند این ویروس ممکن است مسری از داده های کنونی نشان می دهد. اطلاعات در مورد ویروس تغییر روز و برخی از متخصصان بیماری های عفونی می گویند آن را هفته قبل از آنها می توانید ببینید که چقدر مسری است.

بیماری های دستگاه تنفسی است که هنوز به عنوان یک بیماری همه گیر. یک بیماری همه گیر است که “یک بیماری همه گیر رخ می دهد در سراسر جهان و یا بیش از یک منطقه بسیار گسترده ای با عبور از مرزهای بین المللی و معمولا تحت تاثیر تعداد زیادی از مردم” با توجه به که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>