چه کسی می گوید چین تجدید نظر coronavirus عفونت اطلاعات به ترک هیچ موردی ثبت نشده’

ماریا ون Kerkhove رئیس سازمان بهداشت جهانی در حال ظهور است و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه کمیته اضطراری جدید کروناویروس در ژنو در ژانویه. 22, 2020.

Pierre Albouy | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت که چین در آن تجدید نظر Covid-19 ارقام “به ترک هیچ موردی ثبت نشده” است و کشورهای دیگر نیز به احتمال زیاد نیاز به اصلاح شمارش به عنوان سیستم در سراسر جهان در حال غرق شده است.

ووهان کانون شیوع کروناویروس در چین اضافه شده 325 مورد تأیید و 1,290 مرگ و میر به این شهر Covid-19 تعداد دفعات مشاهده شده پس از “یک شهر گسترده بررسی” رسانه های دولتی گزارش داد که جمعه است.

“این کار انجام شد در تلاش برای ترک هیچ موردی ثبت نشده” دکتر ماریا ون Kerkhove را که منجر دانشمند در Covid-19 گفت: در اخبار جلسه از آژانس ژنو مقر. “آنها در تشییع جنازه خدمات سیستم های. آنها در بیمارستان سیستم. آنها در آزمایشگاه برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه تکراری و یا اگر وجود دارد هر گونه موارد از دست رفته است.”

گزارش واقعی تعداد مرگ و میر ناشی از Covid-19 بسیار مهم است به درک این ویروس ون Kerkhove گفت. بدون دقیق گزارش از مرگ و میر اپیدیولوژی مبارزه برای محاسبه نرخ عفونت و مرگ و میر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هدایت دولت پاسخ.

ایالات متحده آمریکا اقتصاددانان و سیاستمداران قبلا سوال دقت از چین coronavirus آمار و ارقام. ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده و در مجموع 82,692 موارد و 4,632 مرگ و میر است که به مراتب بیشتر ارقام در آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا و ایتالیا.

“این بسیار مهم است که بدانید تعداد افرادی که فوت کرده اند از Covid-19 به دلیل این است که بهداشت عمومی اهمیت و مهم است که ما باید گزارش دقیق از این” ون Kerkhove گفت.

وزارت امور خارجه خبرگزاری ایسنا ارسال شده اطلاع از ووهان شهرداری دولت ذکر شده که چهار توضیحات برای اختلاف در این شهر داده است.

اولین اخطار گفت: افزایش بیماران در مراحل اولیه شیوع بیماری ناشی از کمبود منابع پزشکی و ناکافی در این شهر درمان ظرفیت. که منجر به برخی از بیماران در حال مرگ در خانه

علاوه بر این بیمارستان غرق شد که منجر به تاخیر افتاد گم شده و یا اشتباه گزارش از مرگ و میر با توجه به اطلاع قبلی.

همچنین گفت: با توجه به شبکه گسترده ای از مراقبت های بهداشتی نهادهای درگیر در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس برخی موفق به ارائه به روز رسانی به موقع در مورد موارد آنها از دست زدن به.

سرانجام ثبت نام از برخی از مرگ و میر بود یا تکرار و یا misreported با توجه به اطلاع قبلی.

“این چیزی است که یک چالش در حال شیوع به شناسایی تمام موارد و برای شناسایی تمام مرگ و میر به عنوان یک شیوع اتفاق می افتد به خصوص اگر سیستم در حال غرق” ون Kerkhove گفت. “من پیش بینی است که بسیاری از کشورهای در حال رفتن به در یک وضعیت مشابه که در آن آنها باید به عقب برگردید و نقد و بررسی سوابق و نگاه کنید تا ببینید آیا ما به گرفتن همه آنها را.”

شهر نیویورک نیز تلاش برای به دست آوردن تعداد دقیق از Covid-19 تلفات بیشتر مردم مرگ در خانه و به احتمال زیاد برخی از coronavirus مرگ و میر نسبت به حملات قلبی و علل دیگر. در اوایل این هفته مقامات شهرستان گفت: آنها آغاز خواهد شد شمارش “احتمالی” Covid-19 مرگ و میر است که مردم “که تا به حال شناخته شده مثبت تست آزمایشگاهی” اما بر این باور هستند که فوت کرده اند با توجه به Covid-19.

همانطور که از پنج شنبه در نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت و روان بهداشت تخمین می زند که وجود داشته است 3,914 احتمالی Covid-19 مرگ و میر ناشی از مارس 11 که قبلا نمی شمارش در شهرستان رسمی شمارش. شده اند وجود دارد 7,563 تایید Covid-19 مرگ و میر در شهر نیویورک است.

CNBC ین ن لی و لیلیان وو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>