که مقامات هشدار می دهند سیستم های سلامت هستند ‘سقوط’ تحت coronavirus: “این نه تنها بد فصل آنفولانزا’

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حرکات در یک نشست خبری در تکامل از جدید کروناویروس بیماری همه گیر در تاریخ 29 ژانویه سال 2020 در ژنو است.

فابریس Coffrini | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی مقامات جمعه هشدار داد در برابر رد coronavirus که جاروب در سراسر جهان به عنوان فقط یک بد شیوع آنفولانزا گفت: این ضعف سیستم های بهداشتی در سراسر جهان فقط در چند هفته.

“نگاهی به یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در برخی از سیستم های بهداشتی در سراسر جهان است. نگاه ويژه به طور کامل غرق شده است. پزشکان و پرستاران کاملا خسته” مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی از سازمان در ژنو مقر. “این طبیعی نیست. این فقط یک بد فصل آنفولانزا.”

این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 254,000 مردم و کشته شدن حداقل 10,444 مردم در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در هفته گذشته را اعلام کرد که اروپا تا به حال تبدیل شدن به جدید کانون شیوع آغاز شد که در ووهان چین در ماه دسامبر. روز پنج شنبه تعدادی از افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در ایتالیا پیشی گرفته است که از چین است.

“این سیستم های سلامت که در حال سقوط تحت فشار بیش از حد بسیاری از موارد” Ryan روز جمعه گفت.

CNBC نوح Higgins-دان و اما Newburger کمک به این مقاله است.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>