که مقامات تقلا برای اندازه گیری اندازه coronavirus اپیدمی: “چگونه است که یخ?’

جهانی بهداشت و مقامات در حال تقلا برای تعیین چقدر گسترده جدید کروناویروس است که مقامات چینی گزارش افزایش موارد جدید یک شب پس از تغییر نحوه شمارش آن تایید عفونت.

“چگونه است که کوه یخ?” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس خبری در سازمان ملل در ژنو. “ما نمی دانیم و همه ما قبول دارد که انتقال اتفاق می افتد در برخی از سطح در جوامع است. همه دیده ایم کسانی که خوشه همه دیده ایم کسانی که سوپر, پخش كردن, حوادث است.”

“سوال این است که چقدر اتفاق می افتد خارج از آنچه ما می بینیم ؟” او گفت:.

کوه یخ “ممکن است که بزرگ” رایان اضافه شده است. مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان شده اند به طور فعال تست مورد مشکوک به ویروس و در حال حاضر آنها کشف مقدار زیادی از موارد جدید رایان گفت.

“من گاهی اوقات پیدا کردن آن را دشوار است به درک که چرا این فرض به این افتضاح است که پذیرفته شده و در حالی که این فرض از آنچه که ممکن است بالاتر متناسب تشخیص موارد است که تقریبا به عنوان دیده می شود نامعتبر است,” او گفت:.

آنفولانزا مانند ویروس در حال حاضر به نام COVID-19, کشته شدن حداقل 1,369 مردم و بیمار بیش از 60 ، 000 در سراسر جهان است. پیش از آن در روز, چینی, مقامات بهداشتی تایید 15,152 موارد جدید و 254 اضافی مرگ و میر.

مقامات بهداشتی در هوبئی استان, کانون شیوع گفت که آنها تغییر راه آنها tabulate مورد بالغ — “بالینی تشخیص داده می شود” موارد در حال حاضر تعداد نسبت به “مورد تایید شده” تعداد منجر به افزایش ناگهانی در میان دومی. تغییر ساخته شده بود به طوری گسترده تر مجموعه ای از بیماران می توانند درمان همان یک مورد تایید شده آیا با توجه به CNBC ترجمه رسمی اعلام چینی متن.

رایان گفت جدید تایید موارد شنبه نباید مشخص می شود به عنوان یک “سنبله.” این افزایش تا حد زیادی با توجه به چین تغییر در طبقه بندی جدید, موارد, او گفت:.

بهداشت جهانی گفته اند که بیماری تنفسی است که قادر به پخش از طریق انسان به انسان تماس با قطرات انجام شده از طریق عطسه و سرفه و میکروب ها در سمت چپ بر روی اشیاء بی جان. Coronavirus تولید خفیف علائم سرماخوردگی در حدود 80% از بیماران مبتلا به آنها گفت. حدود 15 درصد از افرادی که قرارداد این ویروس به پایان رسید تا با پنومونی با 3 ٪ تا 5 ٪ از تمام بیماران نیاز به مراقبت های ویژه.

Ryan روز پنجشنبه گفت که مقامات در حال کار بر روی شناسایی ویروس های میزبان. پیش از آن در هفته که مقامات گفت: این ویروس که پدید آمده از دریایی بازار در ووهان به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها و سپس شروع به پریدن کرد به یک “ميزبان” قبل از آلوده کردن انسان است.

“درک که در آن منبع بسیار مهم تبدیل شده است,” رایان گفت: پنج شنبه.

وجود دارد در حال حاضر هیچ اثبات شده درمان برای شیوع و دانشمندان در حال کار به سرعت به تولید واکسن نامزدها آماده برای انسان بالینی رایان گفت. دانشمندان در تلاش هستند تا داروهای ضدویروس استفاده می شد که در طول سارس و شیوع بیماری MERS را به عنوان به خوبی به عنوان داروهای ضد ویروس HIV, رایان گفت. آنها می تواند اطلاعات جدید ممکن است درمان در “هفته” او گفت:.

ممکن است واکسن “در حال رفتن به نیاز به سرمایه گذاری های بزرگ,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>