سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس اضطراری مذاکرات جدید با سارس-مانند ویروس پخش در چین و دیگر سازمان ملل در ژنو در 22 ژانویه سال 2020 است.

Pierre Albouy | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

گسترش یک حرکت سریع ویروس در خارج از چین است که از “نگرانی شدید” و به درخواست سازمان جهانی بهداشت به reconvene یک جلسه اضطراری در این هفته به تصمیم می گیرید که آیا آن را تبدیل به یک اورژانس بهداشت جهانی که مقامات گفت.

Coronavirus گسترش یافته است به یک تعداد انگشت شماری از مردم از طریق انسان به انسان تماس با خارج از کشور چین, دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان در ژنو مقر چهارشنبه.

“این تحولات از نظر تکامل از شیوع و توسعه بیشتر از انتقال این از نگرانی و موجب کشورها به عمل” او گفت:, و اضافه کرد که او فقط در بازگشت از چین در روز چهارشنبه. “آنچه ما می دانیم در این مرحله این است که هنوز هم بدیهی است که بسیار فعال شیوع و اطلاعات در حال بروز رسانی و تغییر ساعت.”

Coronavirus شیوع تن کشته و 132 نفر در چین و بیمار بیش از 6,150 در سراسر بیش از یک دوجین از کشورها در سراسر جهان است. رایان گفت: در حال حاضر وجود دارد و 71 مورد در خارج از چین در 15 کشور دیگر.

که کاهش یافته است در دو اورژانس جلسات هفته گذشته اعلام virus به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی.

پس از اولین بیمار شناخته شد در ووهان در دسامبر. 31 تعداد coronavirus موارد قارچ به 6,061 در سرزمین اصلی چین از صبح روز چهارشنبه بیش از تعداد کل موارد سارس در آن کشور در سال 2003 بیماری همه گیر. وجود دارد 5,327 موارد سارس در چین و 8000 در سراسر جهان تشخیص داده شده بین Nov. 1 سال 2002 و در جولای 31, 2003 با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

یکی از معیارهای مورد استفاده برای تعیین اینکه آیا coronavirus بین المللی تهدید سلامت این است که آیا گسترش بیماری به صورت محلی و پس از آن می رسد در بخش هایی از جهان “و که ظریف و مهم تمایز به” رایان به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.

دیگر معیار اصلی این است که آیا آن را در حال حاضر دخالت و یا به احتمال زیاد تداخل با تجارت و سفر, او گفت:. که کمیته هدف او گفت که برای مهار شیوع بدون دلیلی اخلال در فعالیت های اقتصادی فقط با اعلام بهداشت جهانی بحران.

آلمانی مقامات بهداشت سه شنبه گفت: 33 سال وجود دارد قرارداد این ویروس از یکی از همکاران مراجعه به محل کار خود از شانگهای تایید آنچه به نظر می رسد یکی از اولین موارد از فرد به فرد انتقال در خارج از چین است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “ادامه داد: افزایش موارد و شواهد از انسان به انسان انتقال در خارج از چین هستند البته بیشتر عمیقا نگران کننده است.” این بیماری به تولید طیف وسیعی از علائم را در حدود 20% از بیماران مبتلا شدن به شدت بیمار از جمله ذات الریه و نارسایی تنفسی او گفت:.

“اگر چه این اعداد خارج از چین هنوز نسبتا کوچک آنها نگه داشتن پتانسیل بسیار بزرگتر شیوع” Tedros گفت.

Tedros که پیوست کنفرانس مطبوعاتی در اواخر گفت: “در ملاقات با رهبر چین, چین ملی کمیسیون بهداشت وزیر Ma Xiaowei و چین وزارت امور خارجه وانگ یی روز سه شنبه. در این بازدید Tedros و رهبران چینی مورد بحث مهار اقدامات و به اشتراک گذاری داده ها بر روی ویروس, او گفت:.

“من بسیار تشویق کرد و تحت تاثیر قرار توسط رئیس جمهور آگاهی از شیوع و شخصی خود را دخالت در پاسخ” Tedros گفت.

که به گفته آنها از نظر شیوع در چهار جبهه: سلامت عمومی پاسخ در ووهان پاسخ در استان های دیگر در چین 15 کشور دیگر با موارد گزارش شده و اقدامات پیشگیرانه توسط کل جهان است.

“ما در حال ادامه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و دستورالعمل ها و ابزار” رایان گفت.

ادامه مطلب: امروز زنده coronavirus به روز رسانی در اینجا.

—CNBC ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de