که مقامات می گویند شیوع کروناویروس در ایران بسیار نگران کننده’

یک مرد چینی می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او راه می رود توسط تبلیغات بنر در فوریه 20, 2020 در پکن ،

Kevin Frayer

بهداشت جهانی گفته مقامات جمعه COVID-19 coronavirus شیوع در ایران, که در آن مقامات بهداشت تایید 18 مورد جدید و چهار مرگ و میر در فقط دو روز است که “بسیار نگران کننده است.”

پیش از آن در روز, ایران را تایید کرد 13 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع آن در این کشور به 18. هفت نفر با آنفولانزا مانند ویروس تشخیص داده شد در قم چهار نفر در تهران و دو در استان گیلان.

کوچک شیوع در ایران شده است مربوط به یک مورد در کانادا و دیگر عفونت از 45 سال در لبنان پس از آن بیماران در سفر خود به خاورمیانه و ملت است.

“مواردی که ما می بینیم در سایر نقاط جهان اگر چه اعداد کوچک هستند اما نه مربوط به ووهان یا چین آن را بسیار نگران کننده” Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت: جمعه در یک کنفرانس خبری در سازمان ملل در ژنو. “این نقطه در واقع بسیار مورد.”

مقامات بهداشت در حال دریافت اطلاعات در مورد این بیماران در ایران اما “ما به تعامل با آنها را حتی بیشتر” Tedros گفت.

بهداشت جهانی مقامات هنوز هم شانس حاوی ویروس, او گفت:, اما آن را کمتر احتمال دارد روز به روز.

“پنجره فرصت است که هنوز هم وجود دارد اما ما پنجره ای از فرصت ها در حال کم شدن است,” او گفت:. “ما نیاز به عمل به سرعت قبل از آن را می بندد به طور کامل.” او همچنین هشدار داد: “این بیماری هنوز هم می تواند در هر جهت است.”

ایران سلامت-مراقبت از سیستم است که “ظرفیت پایه” برای شناسایی و حاوی کروناویروس گفت: دکتر Jaouad Mahjour دستیار مدیر آمادگی اضطراری در که. بهداشت جهانی گفته آنها باقی می ماند در مورد پتانسیل گسترش ویروس به کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی.

در خارج از چین وجود دارد 1,152 موارد در 26 کشور از جمله هشت مرگ و میر Tedros گفت.

بهداشت جهانی گفته اند که بیماری تنفسی است که قادر به پخش از طریق انسان به انسان تماس با قطرات انجام شده از طریق عطسه و سرفه و میکروب ها در سمت چپ بر روی اشیاء بی جان.

وجود دارد هیچ اثبات شده برای درمان این ویروس جدید است.

نتایج اولیه از دو کارآزمایی بالینی آزمایش درمان های بالقوه برای COVID-19 انتظار می رود در سه هفته Tedros گفت: در روز پنج شنبه. یک آزمایش ترکیبی از داروهای HIV لوپیناویر و ریتوناویر در حالی که دیگر تست ایالات متحده مبتنی بر زیست فناوری علوم جلعاد’ ضد ویروسی remdesivir.

مقامات محلی در چین شده اند با استفاده از remdesivir که مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان یک درمان ممکن است در طول شیوع بیماری ابولا به مبارزه با عفونت. برخی از مقامات نیز با استفاده از داروی ضد ویروسی Kaletra ترکیبی از لوپیناویر و ریتوناویر در یک دلسوز اساس.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>