که مقامات می گویند coronavirus آنتی بادی ممکن است افول پس از چند ماه

سازمان بهداشت جهانی مقامات روز دوشنبه گفت که بیمارانی که بهبود یافتن از Covid-19 ممکن است قادر به دریافت coronavirus دوباره اضافه کرد که مطالعات نشان می دهد خود ایمنی ممکن است افول پس از چند ماه.

و تاکید کرد که دانشمندان هنوز نمی باید کامل پاسخ دکتر ماریا ون Kerkhove سر این که چه کسی در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد گفت: بیماران “آیا کوه برخی از سطح یک پاسخ ایمنی است.”

“چه ما نمی دانیم این است که چگونه قوی است که حفاظت است و برای چه مدت است که حفاظت از گذشته خواهد شد,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در سازمان در ژنو مقر. “بنابراین وجود دارد تعدادی از مطالعات انجام شده در راه است که در حال تلاش برای پاسخ به این سوالات است.”

آنتی بادی ها به طور کلی تولید در پاسخ به ذرات خارجی یا آنتی ژن است که حمله به بدن و کمک به سیستم ایمنی بدن در مبارزه با عفونت. هنگامی که یک فرد بیمار با یک ویروس در آنها تولید آنتی بادی ها به ویروس خاص در روند بهبودی است که به طور کلی محافظت از آنها را از گرفتن reinfected.

در مورد Covid-19 ویروس, مقامات بهداشتی باید گفت کافی وجود دارد داده ها نشان می دهد که آنتی بادی اطمینان از ایمنی در برابر ویروس.

“ما هنوز نمی دانیم که آیا آن را ممکن است با این ویروس خاص … ما نمی دانیم با دیگر coronaviruses است که در این مورد وجود دارد این است که برخی از اطلاعات وجود دارد که ممکن است نشان می دهد که ایمنی افول خواهد شد در طول زمان شده است اما نه به طور کامل شناخته شده در این مرحله گفت:” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

یک مطالعه منتشر شده در طبیعت دارو در ماه گذشته نشان داد که coronavirus آنتی بادی می تواند تنها دو تا سه ماه پس از یک فرد آلوده به ویروس.

محققان در Wanzhou منطقه از چین در مقایسه با آنتی بادی واکنش 37 افراد بدون علامت با 37 علامتی مردم است. آنها دریافتند که افراد بدون علائم تا به حال ضعیف تر پاسخ آنتی بادی نسبت به کسانی که با علائم.

هر چند مطالعه کوچک است یافته های آن ممکن است پیامدهای زیادی برای توسعه واکسن به عنوان دانشمندان همچنان به یادگیری بیشتر در مورد چگونه سیستم ایمنی بدن در پاسخ به این ویروس در یک بیمار.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در اوایل ماه ژوئن است که یک واکسن ممکن است ارائه ایمنی دراز مدت اگر Covid-19 رفتار مانند دیگر coronaviruses.

“هنگامی که شما نگاه کنید در تاریخ coronaviruses مشترک coronaviruses است که باعث سرماخوردگی گزارش در ادبیات هستند که دوام ایمنی که محافظ محدوده از سه تا شش ماه به تقریبا همیشه کمتر از یک سال او گفت:” در طول مصاحبه در ژوئن 2 با JAMA ویرایشگر Howard Bauchner.

به عنوان چند شرکت های دارویی حرکت نزدیک تر به آینده با یک پتانسیل واکسن برای ویروس نقش آنتی بادی ها می تواند تبدیل به حتی بیشتر مهم در تعیین چگونه به خوبی این واکسن کار می کند و چگونه اغلب یک نیاز برای دریافت آن و یا یک تقویت کننده به ادامه حمایت می کند.

Fauci گفت: جولای 6 در طول یک Q&A در بحث و گفتگو با دکتر فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت که او نمی داند که چگونه آنتی بادی ممکن است ارائه ایمنی در برابر عفونت است.

“با این سنبله پروتئین که در حال ارائه شده در راه است که ما آن را با اعداد اول و در برخی موارد افزایش, ما در حال رفتن به فرض کنیم که وجود دارد یک درجه حفاظت, اما ما باید فرض کنیم که آن را برای رفتن به محدود” او گفت:.

“آن را نمی خواهید به مانند یک واکسن سرخک.”

— CNBC برکلی لاولیس جونیور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>