که مقامات را فوری درخواست برای پزشکی دنده: ‘منابع به سرعت در حال تهی’

سازمان بهداشت جهانی مقامات به نام پزشکی عرضه کنندگان به “فوریت افزایش تولید” برای پاسخگویی به تقاضای جهانی است که مورد نیاز است برای پاسخ به COVID-19 شیوع بیماری به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

“منابع به سرعت در حال تخلیه. که تخمین می زند که هر ماه 89 میلیون ماسک های پزشکی مورد نیاز خواهد بود برای COVID-19 پاسخ به 76 میلیون دستکش معاینه و 1.6 میلیون عینک” مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خبرنگاران گفت: در این سازمان در ژنو مقر.

Tedros گفت: تولید کنندگان نیاز به افزایش دنده محافظ شخصی تامین 40 درصد برای دیدار با نیازهای جامعه پزشکی است.

در کاپیتول هیل در واشنگتن بهداشت و خدمات انسانی’ دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ دکتر رابرت Kadlec گفت: ایالات متحده در حدود 35 میلیون N95 ماسک ماسک. که حدود 10 درصد از 3.5 میلیارد دلار او تخمین می زند که آمریکا نیاز خواهد شد اگر COVID-19 فوران به تمام عیار بیماری همه گیر.

بهداشت جهانی گفته است که N95 ماسک صورت موثر در حفاظت از مراقبت های بهداشتی کارگران از عفونت باعث تقاضای جهانی برای آنها به افزایش است. در چین تقاضا برای ماسک صورت به تخلیه این کشور ذخایر که در آن پزشکان و پرستاران در صورت کمبود با توجه به South China Morning Post.

که مقامات اعلام کرد در روز دوشنبه که تعداد coronavrius موارد خارج از چین تقریبا نه برابر بالاتر از آن است که در داخل کشور در قبل از 24 ساعت. آنها همچنین افزایش خطر ارزیابی از coronavirus جمعه را “بسیار بالا” در سطح جهانی است. در ماه ژانویه را اعلام کرد این ویروس یک اورژانس بهداشت جهانی در حالی که اصرار مردم در برابر زیاده به ویروس.

“به عنوان یک بیماری همه گیر به نظر می رسد مانند پایان دادن به یک جبهه مبارزه با بسته شدن یکی دیگر در حال تبدیل شدن به طور فزاینده پیچیده” Tedros روز سه شنبه گفت. چین گزارش 120 مورد جدید در 24 ساعت گذشته در مقایسه با 1,848 عفونت های جدید در 48 کشور جهان با بسیاری از این موارد که از ایتالیا و کره جنوبی و جمهوری اسلامی ایران است. در حال ظهور از ووهان چین بیش از دو ماه پیش COVID-19 در حال حاضر به بیش از 91,300 مردم در سراسر حداقل 73 کشورهای کشته شدن حداقل 3,110 — از جمله حداقل شش در آمریکا

“ایران پزشکان و پرستاران از نگرانی هایی است که آنها لزوما باید به اندازه کافی تجهیزات, لوازم, پنکه, ماسک اکسیژن و تمام چیزهایی شنیده اید صحبت در مورد در بسیاری از کنفرانس های مطبوعاتی,” دکتر گفت: Michael Ryan, که اجرا می شود که اورژانس برنامه. “کسانی که نیازهای حاد تر برای نظام سلامت ایران از آنها بیشتر از هر دیگر سیستم بهداشت و درمان.”

این سازمان هنوز به طبقه بندی ویروس به عنوان یک بیماری همه گیر است و نگهداری آن توجه شده است در شامل گسترش اگر چه این ویروس به طور قابل توجهی فراتر از چین است و در حال حاضر یافت شده است تقریبا در 60 کشور جهان است.

دکتر آنه Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: قانونگذاران سنا سهشنبه که شیوع فعلی در حال حاضر با دو تا از سه معیار اصلی در زیر ویژگی های طراحی از یک بیماری همه گیر.

“این یک ویروس جدید است و آن را قادر به فرد-به-فرد گسترش,” او گفت: آماده شهادت در یک جلسه. “اگر پایدار فرد-به-فرد در جامعه را در خارج از چین را افزایش می دهد احتمال این که چه کسی را گمان آن جهانی همه گیر.”

شیوع پدید آمده در ایران و ایتالیا و کره جنوبی که در آن تعدادی از موارد است که به سرعت در حال افزایش است. ایالات متحده ثبت شده خود را برای اولین بار شش مرگ و میر ناشی از این ویروس پس آخر این هفته در حالی که ایالت نیویورک تایید یک مورد دوم در اوایل روز سه شنبه. هر کشور باید آماده سازی خود را برای اولین بار مورد و هیچ کس نباید تصور آن را نمی خواهد هر گونه موارد Tedros گفت: در ماه گذشته.

“این است که منحصر به فرد ویروس با ویژگی های منحصر به فرد. این ویروس آنفلوانزا” Tedros گفت. “ما در قلمرو ناشناخته است.”

Tedros ریختن نور بیشتر این ویروس در سه شنبه گفت: گسترش آن شبیه به آنفلوانزا توسط قطرات کوچک مایع از بینی و دهان از کسی که بیمار است.

“با این حال وجود دارد برخی از تفاوت های مهم” او گفت:. “اولین COVID-19 انتقال نیست به عنوان موثر به عنوان آنفلوانزا از اطلاعات ما تا کنون دیده ام. با آنفلوانزا و افرادی که آلوده می شوند اما هنوز بیمار هستند و عمده رانندگان از انتقال آن به نظر نمی رسد که در این مورد با COVID-19.”

Tedros هفته گذشته گفت که مقامات بهداشت نمی خواهد “دریغ” به اعلام شیوع یک بیماری همه گیر اگر “این چیزی است که شواهد و مدارک نشان می دهد.” روز جمعه در یک نشست خبری گفت که در اکثر موارد از COVID-19 هنوز هم می توان برای مخاطبین شناخته شده و یا خوشه ای از موارد و وجود ندارد “شواهد به عنوان رتبهدهی نشده است که این ویروس در حال گسترش است آزادانه در جوامع است.” این یکی از دلایلی که اعلام نشده شیوع یک بیماری همه گیر Tedros روز جمعه گفت.

رایان گفت: دانشمندان هنوز نمی دانند که دقیقا چه COVID-19 “رفتار” گفت: آن را مانند آنفلوانزا است. “ما می دانیم که آن را انتقال در دقیقا به همان شیوه که آنفلوانزا بود که به ما ارائه می دهد یک بارقه یک chink از نور است که این ویروس می تواند سرکوب و تحت فشار قرار دادند و موجود” او گفت:.

رایان همچنین گفت: مقامات بهداشت فکر می کنم کشورهای در حال شفاف اما “این بسیار آسان گیر و غافل در یک بیماری همه گیر وضعیت است.”

که مقامات روز جمعه افزایش خطر ارزیابی از coronavirus به “بالا” به “بسیار بالا” در سطح جهانی است. جهان هنوز هم می تواند جلوگیری از “بدترین از آن” اما افزایش ارزیابی ریسک به معنی این که “سطح نگرانی است که در آن بالاترین” رایان گفت: در آن زمان.

مقامات بهداشتی باید گفت که بیماری تنفسی است که قادر به پخش از طریق انسان به انسان تماس با قطرات انجام شده از طریق عطسه و سرفه و میکروب ها در سمت چپ بر روی اشیاء بی جان. این ویروس به نظر می رسد مزاحم به خصوص برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. علائم می تواند شامل یک گلودرد و آبریزش بینی و تب یا ذات الریه و می تواند پیشرفت تمام راه را به نارسایی ارگان های متعدد و یا مرگ در برخی از موارد شدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>