که مقامات در حال بررسی شواهد جدید از برنامه انتقال, اهمیت تهویه در مبارزه با کروناویروس

سازمان بهداشت جهانی (WHO) دانشمند ارشد Soumya Swaminathan در 12 ژانویه 2020 در ژنو است.

فابریس COFFRINI | خبرگزاری گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت: این بررسی شواهد جدید در مورد اینکه آیا coronavirus می تواند گسترش از طریق ذرات در هوا.

“ما شده اند صحبت کردن در مورد امکان هوابرد انتقال آئروسل انتقال به عنوان یکی از حالت های انتقال Covid-19 و همچنین قطرات,” گفت: دکتر ماریا ون Kerkhove سر این که چه کسی در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد. “ما خواهد بود با صدور مختصر ما در هفته های آینده خواهد شد که رئوس مطالب همه چیز را که ما در این منطقه است.”

که این اظهارات را پس از 239 دانشمندان از 32 کشور مختلف منتشر شده نامه ای سرگشاده به سازمان خواستار آنها را برای به روز رسانی اطلاعات خود را در coronavirus.

در مقاله ای تحت عنوان “وقت آن است که به آدرس هوابرد انتقال COVID-19” این گروه از دانشمندان استدلال می کنند که که نیاز به وزن بیشتر به نقش هوابرد گسترش Covid-19. نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش های خبری در روز شنبه.

“بدن از شواهد همچنان به رشد می کنند و ما در انطباق با” دکتر Soumya Swaminathan این که دانشمند ارشد گفت. “این را ما بسیار جدی است. ما البته با تمرکز بر بهداشت عمومی ارشاد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>