که در حال بررسی 1,716 سلامت کارگران در چین مبتلا به کروناویروس

یک پرستار در یک دست کت و شلوار محافظ تغذیه یک coronavirus بیمار در داخل یک بخش جدا شده در Zhongnan بیمارستان از دانشگاه ووهان فوریه 8 سال 2020 است.

چین روزانه از طریق رادیو فردا

جهانی بهداشت و مقامات در حال کار با مقامات چینی برای تعیین زمانی که 1,716 سلامت کارگران در کشور آلوده شدند با COVID-19 coronavirus سازمان بهداشت جهانی گفته مقامات جمعه.

به نظر می رسد عفونت در میان کارگران پزشکی به اوج خود رسید و در اواسط ژانویه و “به سرعت” کاهش پس دکتر مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس خبری در سازمان ملل در ژنو. “این ممکن است منعکس کننده افزایش سطح آموزش و افزایش سطح حفاظت و افزایش سطح آگاهی است.”

مقامات همچنین به دنبال برای دیدن اینکه آیا پزشکی کارگران در معرض ویروس ندانسته در یک محیط بالینی و اینکه آیا آنها با پوشیدن تجهیزات حفاظتی در آن زمان رایان گفت. “وجود دارد یک کل بسیاری از عوامل ما نیاز به نگاه در و ما انجام خواهد داد که با مقامات چینی.”

پیش از آن در روز ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: 1,716 سلامت کارگران در این کشور شده است با آلوده coronavirus و شش نفر از آنها فوت کرده اند. این اولین بار چین و ارقام منتشر شده به طور خاص مربوط به آلوده پرسنل پزشکی.

دکتر سیلوی Briand سر که جهانی عفونی خطر آمادگی بخش به خبرنگاران گفت که سلامت کارگران ممکن است خستگی در زمان آنها آلوده بودند و نبودند گرفتن مناسب اقدامات حفاظتی زیرا آنها بیش از حد خسته. چین فرستاده است متخصصان پزشکی از مناطق مختلف به حمایت از این کارگران, او گفت:.

بعد جمعه دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی که اطلاع از چین از سلامت کارگران آلوده شدن بود “در مورد.” او گفت: در حال حاضر هیچ درمانی کارگران در ایالات متحده آمریکا است که قرارداد این ویروس.

است که درخواست کنندگان از دنده محافظ برای اولویت بندی ارسال تجهیزات به مناطق آسیب دیده توسط ویروس.

هفته گذشته گفت که آن را فرستاده لوازم پزشکی مانند ماسک و دستکش و روپوش و تست های تشخیصی در سراسر جهان است. آن است که منع انباشت دنده محافظ گفت: تعداد محدودی از موارد نیاز به ذخیره شود برای مناطق آسیب دیده توسط ویروس. قیمت محافظ دنده افزایش یافته است در حالی که در دسترس کاهش یافته است که مقامات گفت.

که می تواند یک “knock-در اثر” برای سایر مداوم شیوع مانند ابولا رایان گفت: در هفته گذشته.

در روز پنج شنبه, جهان, مقامات بهداشت گفت: آنها تقلا برای تعیین چقدر گسترده جدید کروناویروس است که مقامات چینی گزارش افزایش موارد جدید پس از تغییر چگونه آنها تعداد تایید عفونت.

“چگونه است که کوه یخ?” رایان گفت. “ما نمی دانیم و همه ما قبول دارد که انتقال اتفاق می افتد در برخی از سطح در جوامع است. همه دیده ایم کسانی که خوشه همه دیده ایم کسانی که سوپر, پخش كردن, حوادث است.”

آنفولانزا مانند ویروس به کشته شدن حداقل 1,380 مردم و بیمار بیش از 64,000 در سراسر جهان که از صبح روز جمعه.

بهداشت جهانی گفته اند که بیماری تنفسی است که قادر به پخش از طریق انسان به انسان تماس با قطرات انجام شده از طریق عطسه و سرفه و میکروب ها در سمت چپ بر روی اشیاء بی جان. Coronavirus تولید خفیف علائم سرماخوردگی در حدود 80% از بیماران مبتلا به آنها گفت. حدود 15 درصد از افرادی که قرارداد این ویروس به پایان رسید تا با پنومونی با 3 ٪ تا 5 ٪ از تمام بیماران نیاز به مراقبت های ویژه.

Ryan روز پنجشنبه گفت که مقامات در حال کار بر روی شناسایی ویروس های میزبان. پیش از آن در هفته که مقامات گفت: این ویروس که پدید آمده از دریایی بازار در ووهان به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها و سپس شروع به پریدن کرد به یک “ميزبان” قبل از آلوده کردن انسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>