که مشاوره توکیو 2020 المپیک سازمان به عنوان coronavirus های رسمی می گوید

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس هستند دیده می شود در مقابل غول حلقه های المپیک در اسکله منطقه در Odaiba پارک دریایی در توکیو, ژاپن, فوریه 27 سال 2020 است.

Athit Perawongmetha | ایسنا

سازمان بهداشت جهانی روز پنجشنبه گفت: این مشاوره سازمان دهندگان بازی های المپیک توکیو که هیچ تصمیم گیری شده است تا به لغو این رویداد بزرگ ورزشی در میان شیوع کروناویروس.

“به درک من هیچ تصمیم یا گرفته خواهد شد در کوتاه مدت در مورد آینده بازی های المپیک” دکتر مایک رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در تماس با خبرنگاران. او گفت که در حال کار “بسیار نزدیک” با سازمان دهندگان این رویداد و ارائه آنها را با خطر ارزیابی و مشاوره مدیریت.

او افزود که دیگر تجمع جمعی از جمله بازی های المپیک و المپیک ویژه اقدام در طول شیوع Zika و سارس. “اگر شما ذهن خود را به آن حوادث بسیاری از این وقایع رفتم جلو با مناسب مدیریت ریسک,” او گفت:.

این اظهارات پس از کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: رسانه های ژاپنی است که کمیته بین المللی المپیک است “کاملا متعهد” به برگزاری بازی های المپیک در برنامه. این بازی در حال برنامه ریزی برای شروع جولای 24 و اجرا از طریق Aug. 9.

اما در اوایل این هفته, کیر, پوند, یک عضو ارشد این کمیته و سابق کانادا شنا قهرمان گفت که اگر آن را ثابت می کند بیش از حد خطرناک برای برگزاری بازی های المپیک در تابستان امسال با توجه به شیوع کروناویروس, سازمان هستند احتمال بیشتری برای لغو آن در دسترس نباشد از به تعویق انداختن و یا حرکت آن.

تعداد coronavirus موارد به طور پیوسته افزایش یافته است و در ژاپن با 186 موارد و چهار مرگ و میر. تعداد موارد تایید شده در سطح جهان رسیده است بیش از 81,400 با حداقل 2,770 مرگ و میر.

نخست وزیر ژاپن روز پنج شنبه به نام برای تمام ژاپن را در مدارس به مدت یک ماه برای کمک به مبارزه با گسترش ویروس ساخت ژاپن دومین کشور پس از چین به تمام مدارس در صورت وقوع.

مارسل Thieliant ارشد ژاپن اقتصاددان برای اقتصاد سرمایه گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی هفته گذشته که مگر اینکه ویروس “spirals به طور کامل خارج از کنترل” آن را بعید است که ژاپن به توافق به لغو و تعویق خواهد به سادگی تغییر زمان این ویروس تاثیر بر اقتصاد ژاپن است.

S&P رتبه جهانی نیز در هفته گذشته گفت: انتظار نمی رود که این بازی به تعویق افتاد و بر اساس این فرض که این ویروس شامل می شود در ماه مارس است. اگر به بازی های المپیک در حال به تعویق افتاد هزینه اضافی بار برای توکیو محدود خواهد شد و از آنجا که بسیاری از هزینه های برای بازی های المپیک در حال حاضر اتفاق افتاده است این شرکت گفت.

این بازی ها عبارتند از مجموعه ای به هزینه های سرسام آور از 25 میلیارد دلار, هر چند محققان اشاره می کنند که هزینه های در طول بازی های المپیک است که تنها در حدود 0.2 درصد از تولید ناخالص داخلی ژاپن و خیلی از این پول منحرف است از صرف در دیگر مناطق گردشگری و تفریح و سرگرمی.

— رویترز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>