که مدیر در تماس با رهبران جهانی به ‘توقف ننگ و نفرت گروههای coronavirus اپیدمی

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی صحبت می کند در 56 کنفرانس امنیتی مونیخ در Coronavirus.

تصویر داد

مونیخ — به عنوان تعدادی از coronavirus موارد موج گذشته 60,000 که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به نام در رهبران جهانی به نه سیاسی, the deadly outbreak.

“ما باید از ننگ و نفرت او گفت:” روز شنبه طی یک آدرس در کنفرانس امنیتی مونیخ.

“این آسان به سرزنش آن را آسان به سیاسی آن را سخت تر برای مقابله با یک مشکل با هم و پیدا کردن راه حل با هم,” او اضافه شده است. “همه ما درس یاد بگیرند از این شیوع اما در حال حاضر زمان برای reclamations یا سیاسی است.”

نظرات خود را بر روی پاشنه از اولین coronavirus مرگ تایید شده در اروپا, مسن, چینی, توریستی که در بیمارستان بستری شد در اواخر ماه ژانویه است. شده اند وجود دارد گزارش ها از سراسر جهان است که مردم از تبار آسیایی روبرو شده اند تبعیض در پی شیوع کروناویروس.

روز شنبه وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد آن را تخلیه شهروندان آمریکایی گیر روی الماس شاهزاده کشتی کروز که احتمالا در سواحل ژاپن است. این کشتی نشان دهنده بزرگترین خوشه ای از افراد آلوده در خارج از چین با 285 موارد تایید شده از 3,500 مسافران و خدمه.

آنفولانزا مانند ویروس در حال حاضر به نام COVID-19, کشته شدن بیش از 1500 نفر و بیمار بیش از 66,400 در سراسر جهان است.

پیش از آن در روز خارجی چین وانگ یی همچنین خطاب به کنفرانس امنیتی مونیخ, و گفت: این بیماری به اثبات رسیده است که قابل کنترل و تا حد زیادی قابل درمان است.

وانگ همچنین گفت که هر گونه تاثیر coronavirus ممکن است در اقتصاد چین خواهد بود “به طور موقت و کوتاه مدت.”

“ما با اعتماد به نفس که در چین ظهور خواهد کرد قوی تر از این بیماری همه گیر. خود را مقید کردن تقاضای مصرف کننده و رشد بالقوه خواهد شد به سرعت به راه انداخته و چین خواهد لذت بردن از همیشه صدا و پایدار اقتصادی و توسعه اجتماعی” وانگ گفت: مخاطبان در کنفرانس امنیتی مونیخ.

“اقتصاد چین است که به خوبی می چرخاند و برای غلبه بر تمام خطرات و چالش ها. اصول حفظ صدا رشد اقتصادی تغییر نکرده و تغییر نخواهد کرد,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>