که می تواند تغییر ماسک مشاوره پس از “شواهد آنها می تواند محافظت از COVID-19′

رسمی مشاوره در مورد اینکه آیا مردم باید پوشیدن ماسک در مکان های عمومی می تواند پس از تغییر جدید مدارک بدست آمده نشان می دهد که آنها می تواند در محافظت از مردم از coronavirus.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) همواره گفته است که تنها کسانی که علائم و یا مراقبت از کسی که با COVID-19 باید پوشیدن ماسک.

اما یک مطالعه جدید و شواهد از هنگ کنگ نشان می دهد ماسک ممکن است یک محافظ سود به صورت عمومی و یک پانل از کارشناسان که با توجه به ارزیابی مدارک امروز با نظر به طور بالقوه در حال تغییر خود را هدایت.

عفونت های متخصص بیماری های پروفسور دیوید Heymann که ریاست پانل هشدار داد که توصیه های ماسک بودند مملو از مشکلات از آنجا که مردم اغلب آنها را می پوشند اشتباه یا شکست به دور از آنها را به درستی.

“وجود دارد در حال حاضر بحث در مورد سودمندی از ماسک به دلیل هنگ کنگ ارائه شده است برخی از شواهد که ماسک ممکن است مفید باشد در حفاظت از افراد از عفونت,” او گفت: Chatham House جلسه.

“این مشخص نشده است که آیا یا نه که درست است.

“که گروهی که من با کار است بحث است که با یک گروه از کارشناسان در سراسر جهان… به درک که آیا شواهدی وجود دارد که برای تغییر در آنچه که در حال حاضر توصیه برای ماسک – آن است که آنها واقعا لازم نیست که نقش عمده ای در حفاظت از مردم از عفونت به جز در بهداشت و درمان کارگران که آنها نیز حفاظت چشم بپوشید و آنها نیز نقش حفاظت از دیگران از سرفه یا عطسه.

بیشتر از Covid-19

“اما به عنوان شواهد در دسترس می شود, به نظر می رسد وجود دارد خواهد بود یک بحث تلاش برای تصمیم گیری که آیا ماسک های بازی نقش مهمی را در برخی از نقطه در شیوع.

“و من معتقدم که اگر آنها وجود دارد بخش خصوصی سالم به اندازه کافی برای شروع تولید آن ماسک در مقادیر لازم است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

داده های جمع آوری شده در هنگ کنگ در اطراف استفاده از ماسک های به اشتراک گذاشته شده محرمانه با چه کسی است و انتظار می رود به زودی منتشر می شود.

اما جداگانه مطالعه انجام شده تحت شرایط آزمایشگاهی در موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) در کمبریج ما در بر داشت که سرفه می تواند پروژه قطرات مایع به 6m دور و عطسه تا رسیدن به 8m.

دانشمندان درگیر در این پژوهش گفت: نتایج نشان می دهد که پوشیدن با کیفیت بالاتر ماسک می تواند به کاهش خطرات در برخی از محیط ها به خصوص در بد تهویه اتاق.

در همین حال پروفسور Heymann خواست احتیاط برای افرادی که انتخاب می کنید برای خرید £39 آنتی بادی صفحه اصلی تست کیت آگهی در Facebook که تشخیص اینکه آیا یا نه آنها را به حال COVID-19.

“که تا به فرد, اگر شما در حال خرید برای خود و علاقه به دانستن اگر شما یک آنتی بادی پس چرا آن را نمی خرید ؟” او گفت:.

“اما مشکل این است که شما نمی دانم اگر این است که بسیار خاص و یا حساس آزمون مگر اینکه شما را خوانده بسته بندی و یا خواسته این شرکت چه حساسيت و ويژگی.

“این یک جهان آزاد هر کسی می تواند خرید آنچه آنها می خواهند برای خرید و استفاده از آن, اما شما نیاز به دو بار فکر می کنم که آیا آن است که یک سرمایه گذاری عاقلانه برای اهداف که شما می خواهید در این آزمون ،

“اگر شما می خواهید برای دیدن اگر شما coronavirus آنتی بادی و سپس شما می توانید آن را چک کنید.

“اگر شما می خواهید برای دیدن اگر شما COVID آنتی بادی و سپس شما ممکن است بخواهید برای انجام یک کمی دقیق تر بررسی به عنوان به آنچه که در این آزمون به شما می گوید.”

او اضافه کرد که آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که آیا داشتن ایمنی به COVID-19 طولانی مدت است.

“ما هنوز نمی دانیم در جدید کروناویروس که باعث COVID-19 یا نه که coronavirus می کند و باعث ماندگاری طولانی-ایمنی و در نتیجه ما نمی توانیم بیش از حد بسیاری از فرضیات,” او اضافه شده است.

“این امر می تواند خوب به می گویند:” اگر من آنتی بادی من احساس می کنم کمی امن تر رفتن به عمومی ” اما با این نکته که من نمی فهمم چه مدت است که مصونیت گذشته خواهد بود.

“قطعا یک reinsertion استراتژی می گویند بله افرادی که آنتی بادی به این coronavirus حداقل می تواند شروع به کار کند احتمالا با توجه به آنچه در یک کشور تحمل ریسک است که آنها می توانند شروع به کار به درستی در جامعه و پس از آن ما خواهد شد می دانم.”

در ضمن او گفت که بریتانیا “امیدوارم” اجتناب عمده افزایش تقاضا در بیمارستان.

“از آنجا که ایتالیا تا به حال شده است با تمرکز بر شیوع بیماری مهار و نبود تماشای آنچه اتفاق می افتد در آن بیمارستان و ناگهان همه از یک بیمارستان تبدیل شد ضعف با بیماران و آنها نمی توانند به جای همه آنها را,” او گفت:.

“آنها نمی کافی هواکش و آنها تا به حال یک سطح بسیار بالایی از مرگ و میر اتفاق می افتد بنابراین کشورهای سپس اقتباس استراتژی های خود را به یک استراتژی که بیشتر با هدف اطمینان وجود ندارد موجی از بیماران در بیمارستان ها بلکه می تواند وجود داشته باشد یک متعادل تر ورود بیماران در بیمارستان است.

“برای انجام این کار بسیاری از کشورهای توسعه یافته تاخیر استراتژی و میان بود که انگلستان که دارای با تاخیر یک افزایش عمده امیدوارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>