تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس را تصویب 50,000 در “چند روز آینده” با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

سازمان مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: در شب چهارشنبه که تعداد فزاینده ای از COVID-19 مرگ و میر “عمیقا نگران”.

او گفت: “همانطور که ما وارد ماه چهارم از زمان شروع این بیماری همه گیر من عمیقا در مورد سریع تشدید و جهانی گسترش عفونت است.

“طی پنج هفته ما شاهد یک رشد نمایی در تعداد موارد جدید رسیدن به تقریبا در هر کشور قلمرو و منطقه است.

“تعداد موارد بیش از دو برابر در هفته گذشته. در چند روز آینده ما را در رسیدن به یک میلیون مورد تأیید و 50,000 مرگ.”

کلمات خود را به عنوان تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان نشسته در اطراف 911,000 و تعداد مرگ و میر بیش از 45 ، 000.

در حالی که چین که در آن ویروس سرچشمه گرفته ابتدا تا به حال تا کنون بیشتر موارد آن در حال حاضر شده است پیشی گیرد و توسط ما (203,000) ایتالیا (110,000) و اسپانیا (102,000). آلمان و فرانسه و ایران و بریتانیا در حال بسته شدن در پشت سر.

Ed Conway looks at a comparison of the UK with Italy in the rise of coronavirus deaths
اد کانوی به نظر می رسد در چگونه انگلستان مرگ و میر در مقایسه با ایتالیا

روز چهارشنبه وزارت بهداشت گفت: 29,474 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان 4,324 بیش از 24 ساعت قبل از.

563 نفر تایید شد فوت بعد از آزمایش مثبت برای بیماری آوردن تعداد کل مرگ و میر به 2,352.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Dr Tedros به نام برای کمک بیشتر به کارگردانی در کشورهای در حال توسعه از جمله کسانی که در آفریقا و آمریکای مرکزی و جنوبی که در آن او گفت: COVID-19 “می تواند مشکلات جدی اجتماعی و اقتصادی و پیامدهای سیاسی”.

او گفت: آن را “بحرانی” است که این کشورها به خوبی مجهز به تشخیص و تست و منزوی موارد نیز شناسایی مخاطبین از کسانی که به تایید آلوده شده اند.

“بسیاری از کشورهای در حال درخواست از مردم برای ماندن در خانه و در حال خاموش کردن جمعیت جنبش است که می تواند کمک به محدود کردن انتقال این ویروس اما می تواند عواقب ناخواسته بر فقیر و آسیب پذیر مردم,” او اضافه شده است.

اما او پیشنهاد برخی از امید کرد و گفت که این سازمان – با تشکر از سراسر جهان همکاری- یادگیری بیشتر در مورد این بیماری در هر روز است.

او گفت: “سه ماه پیش ما می دانستیم که تقریبا هیچ چیزی در مورد این ویروس اما در مجموع ما آموخته اند که مقدار زیادی و هر روز ما بیشتر یاد بگیرند.”

 Swedish Army personal and civilian construction workers have been helping to prepare a field hospital in the Stockholm International Fairs facility
چرا سوئد رفته به مستند?

او گفت: وجود دارد بوده است “فوق العاده ای پاسخ به” چه کسی تماس برای کشورها برای پیوستن به دادگاه با هدف پیدا کردن درمان و واکسن علیه این بیماری است.

برخی از 74 کشور باید پیوست دادگاه تا کنون – و یا در حال پیوستن به بیش از 200 نفر تا کنون اختصاص به یکی از “مطالعه اسلحه”.

Dr Tedros افزود: “هر بیمار که می پیوندد محاکمه می شود ما یک گام نزدیک تر به دانستن است که مواد مخدر کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im