که رئیس در coronavirus: بازارهای جهانی باید آرام کنید و سعی کنید برای دیدن واقعیت “

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حرکات در یک نشست خبری در تکامل از جدید کروناویروس بیماری همه گیر در تاریخ 29 ژانویه سال 2020 در ژنو است.

فابریس Coffrini | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

وحشت بازار بیش از سرعت پخش كردن, جدید کروناویروس است که ناخواسته برای سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل گفت: همانطور که دولتها در سراسر جهان با عجله برای مهار گسترش آن.

“در بازارهای جهانی … باید آرام کنید و سعی کنید برای دیدن واقعیت” Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت CNBC هدلی قمار در طول یک پانل بحث و گفتگو در ریاض. “ما نیاز به ادامه منطقی باشید. بی خردی کمک نمی کند. ما نیاز به مقابله با حقایق است.”

نظرات آمده پس از جهانی سهام بودند ناودان در بدترین هفته پس از بحران مالی 2008. داو جونز سقوط عظیم 3,500 نقاط در سراسر هفته بیش از 12 درصد بزرگترین هفتگی نقطه از دست دادن همیشه و بزرگترین درصد کاهش 12 سال است.

این ویروس کشنده که در چین نشات گرفته است به بیش از 60 کشور و کشته شدن دست کم 2,943 مردم است. بیش از 85,000 مردم آلوده شده اند.

اما پاسخ های عمومی در حال حاضر باید تمرکز بر حقایق به جای ترس Ghebreyesus تاکید کرد.

“ما نیاز به رفتن به اعداد ما نیاز به رفتن به حقایق و انجام کار درست به جای وحشت. وحشت و ترس بدترین است.”

نیاز به آماده سازی برای یک بیماری همه گیر’

هنوز گسترش سریع اگر به اندازه کافی موجود می تواند نکته این جهان به جهانی همه گیر.

“بر اساس حقایق در زمین مهار ممکن است” Ghebreyesus گفت. “اما پنجره فرصت برای حاوی آن باریک است. بنابراین ما نیاز به آماده سازی در کنار هم به صورت یک بیماری همه گیر.”

“مهار می کند. اما در همان زمان ما می توانیم مطمئن شوید. این چیز می تواند تغییر جهت و بدتر خواهد بود. به همین دلیل ما آماده شدن برای بدترین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>