که رئیس آدرس تهدید به مرگ نژادپرستانه و توهین: ‘I don’t give a damn’

رهبر سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: روز شنبه او را تهدید به مرگ دریافت و نژادپرستانه و توهین در حالی که در حال اجرا تلاش جهانی برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من می تواند به شما حمله شخصی است که برای بیش از دو سه ماه. سوء استفاده و یا نژادپرستانه نظرات به من نام سیاه و سفید و یا سیاه پوست. من افتخار می کنم از اینکه, سیاه, افتخار بودن Negro” او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی از سازمان در ژنو ستاد در روز چهارشنبه. “من اهمیتی نمی دهند به صداقت … حتی تهدید به مرگ. من فحش ندهید.”

Tedros شد در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا انتقاد از رهبران جهان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان جهانی از همه گیر باعث می شود آن را سخت تر به کار چه کسی است. Tedros اظهار نظر به طور خاص در توهین که او گفت: آمد از تایوان.

“سه ماه پیش از این حمله در آمد از تایوان. ما نیاز به صداقت. من خواهد بود مستقیما امروز. از تایوان,” او گفت:. “و تایوان وزارت امور خارجه همچنین آنها می دانند که مبارزات انتخاباتی. آنها نمی جدا کردن خود را دارند. آنها حتی شروع به انتقاد از من در حالی که توهین و لکه دار کردن اما من اهمیتی نمی دهند.”

Tedros نیز اشاره اظهارات دانشمندان در تلویزیون فرانسه که Tedros کرده بود را محکوم کرد روز دوشنبه به عنوان شی ء از “استعمار ذهنیت است.” دانشمندان در مورد پتانسیل حرکت یک واکسن آزمایشی در اروپا و استرالیا و آفریقا و با توجه به بی بی سی. Tedros گفت: اظهارات توهین “کل جامعه سیاه و سفید.”

Tedros التماس برای رهبران جهان و سیاستمداران به کنار گذاشتن اختلافات و تمرکز بر مبارزه با این بیماری همه گیر است که در حال حاضر آلوده بیش از 1,452,378 مردم در سراسر جهان و کشته شدن حداقل 83,615 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“لطفا قرنطینه COVID سیاست است. این چیزی است که ما می خواهیم. ما اهمیتی نمی دهند در مورد حمله شخصی” او گفت:. “ما در مورد مراقبت از زندگی گذشت هر دقیقه بی ارزش از آنجا که ما نمی تواند متحد برای مبارزه با این ویروس است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>