که خواستار رهبران جهان به ‘توقف ننگ و نفرت” اطراف coronavirus شیوع

یک کارگر بهداشت اندازه گیری درجه حرارت بدن یک فرد در طول بارش برف سنگین در میان coronavirus نگرانی. Coronavirus (COVID-19) به کشته شدن بیش از 1500 نفر در چین و آلوده بیش از 66,000 مردم است.

SOPA تصاویر

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت استاندارد شرقی.

مقامات چینی روز شنبه گزارش داد 2,641 جدید کروناویروس موارد و 143 اضافی مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

4:20 pm: دو شیکاگو بیماران منتشر شده از خانه انزوا

دو نفر در شیکاگو بودند که با این ویروس آلوده شده بودند منتشر شده از خانه انزوا در روز جمعه پس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) راهنمایی.

زن شیکاگو ساکن در 60s بود که بازدید ووهان چین شد و برای اولین بار تایید کرد ایلینوی موردی از این ویروس در Jan. 24. او همچنین در 60s دوم تایید ایلینوی مورد و برای اولین بار انسان به انسان انتقال در ایالات متحده در ژانویه. 30.

“ما باور داریم هر دو گروه از بیماران هم اکنون می توانید با خیال راحت بازگشت به فعالیت های منظم خود از جمله کار بدون محدودیت” گفت: شیکاگو وزارت بهداشت عمومی دکتر آلیسون Arwady. “آنها در حال حاضر به حال چند دور از منفی تست برای این ویروس هستند و بالینی هست. آنها نمی نیاز به پوشیدن ماسک و نه هر کسی که در تعامل با آنها. آنها پاک شده است.”

4:15 pm: تویوتا سر گرفته خواهد شد خروجی در سه خودکار گیاهان در چین

تویوتا از سرگیری تولید در سه نفر از آن چهار اولیه خودکار گیاهان در چین در روز دوشنبه ، این شرکت در ابتدا برنامه ریزی شده برای راه اندازی مجدد تولید در فوریه.3 اما به تعویق افتاد به دلیل شیوع ویروس.

2:00 pm: کشتی کروز تایید 67 جدید کروناویروس موارد به عنوان مشکل ممنوعالخروجی کیروش شهروندان

الماس شاهزاده کشتی کروز است که در قرنطینه در ژاپن تایید 67 مورد جدید از این ویروس در هیئت مدیره. این کشتی قرار بود تحت قرنطینه در هفته گذشته در یوکوهاما با حدود 3,700 مردم در هیئت مدیره.

آمریکا مسافران روی عرشه کشتی تخلیه خواهد شد در روز یکشنبه با چارتر هواپیما متعلق به سفارت آمریکا در توکیو. وجود 400 شهروندان ایالات متحده در هیئت مدیره و حداقل 40 آمریکایی ها بودند که آلوده شده اند گرفته شده کشتی برای درمان. کسانی که در حال تخلیه را انجام دهند 14 روز از قرنطینه پس از رسیدن به آمریکا

1:30 pm: Xi شروع به مبارزه با ویروس زودتر از قبلا شناخته شده به تازگی منتشر شده سخنرانی را نشان می دهد

رئیس جمهور چین صادر داخلی سفارشات در مورد شیوع ویروس تقریبا دو هفته قبل از اولین اظهارات عمومی در این بیماری همه گیر با توجه به تازگی منتشر شده سخنرانی در روز شنبه در Qiushi نشریه حزب کمونیست را بالا انداخت.

این سخنرانی نشان می دهد که یازدهم شروع به دادن سفارشات در مورد شیوع بیماری در اوایل ژانویه ، 7. اولین دستورالعمل در این بیماری همه گیر شد Jan. 20 که در آن او ارائه دستورالعمل مختصر در ویروس.

چین آزادی بیان یک تلاش آشکار برای کاهش خشم عمومی بیش از دست زدن به شیوع و نشان می دهد که یازدهم باعث شده است که مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله quarantining میلیون ها نفر از مردم در هوبئی استان در کانون شیوع.

یازدهم به سخنرانی در فوریه 3, در مورد زمانی که این ویروس در حال تبدیل شدن به یک بحران ملی.

10:30 am: که در تماس با رهبران جهانی به ‘توقف ننگ و نفرت” اطراف ویروس

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خواست رهبران جهانی در روز شنبه برای جلوگیری از ننگ و نفرت در میان شیوع ویروس. نظرات خود را دنبال گزارش افرادی که از تبار آسیایی روبرو شده اند تبعیض میان ترس از ویروس.

“این آسان به سرزنش آن را آسان به سیاسی آن را سخت تر برای مقابله با یک مشکل با هم و پیدا کردن راه حل با هم” Ghebreyesus گفت: در طول یک آدرس در کنفرانس امنیتی مونیخ. “همه ما درس یاد بگیرند از این شیوع اما در حال حاضر زمان برای reclamations یا سیاسی است.”

7:12 am: چین اعلام کرد سیاست های حمایت از کسب و کار نهفته ویروس

چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات (CBIRC) منتشر شد توجه کنید در روز شنبه که تشویق بانک ها برای تقویت وام به بخش تولید در نرخ های بهتر و بهتر خدمات مالی برای کسب و کار تولید دنده محافظ برای مبارزه با ویروس.

5:00 am: اول coronavirus مرگ در اروپا تایید کرد

یک 80 ساله چینی توریستی درگذشت این ویروس در فرانسه, فرانسه, وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت: در روز شنبه. این مرد چینی در استان هوبی, مرکز شیوع و وارد در فرانسه در ژانویه. 16. او در بیمارستان بستری شد پس Jan. 25.

دختر مرد نیز دارای ویروس و همچنین بستری در پاریس اما مرخص خواهد شد به زودی وزیر بهداشت گفت.

این اولین مرگ که تایید شده در اروپا و چهارم از این ویروس در خارج از سرزمین اصلی چین است. فرانسه 11 مورد تأیید ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>