کاخ سفید به پرده مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات سال بودجه خواستار گسترش فرد کاهش مالیات

واشنگتن — کاخ سفید در انتخابات سال بودجه را نشان می دهد اقتصاد در حال رشد در نرخ به طور متوسط 3% برای 15 سال آینده یک مقام ارشد دولت گفت: یکشنبه, موجب در دور دیگری از کاهش مالیات و نرخ بهره پایین است.

مالی 2021 بودجه به روز دوشنبه منتشر می شود شامل برنامه ریزی برای گسترش اختلاف مالیاتی تعمیرات اساسی که جمهوری خواهان به تصویب رسید در سال 2017. کاهش در فرد رای به پایان می رسد در سال 2025 است. کاخ سفید پیشنهاد برای ادامه آن از طریق کاهش 2035 در هزینه $1.4 تریلیون شکل است که در خدمت به عنوان یک حفره یا سوراخ برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده “کاهش مالیات 2.0.”

این بودجه همچنین فرض می شود که نرخ بهره در سطوح پایین تاریخی با وجود برنامه ریزی برای یک اقتصاد قوی با 10 سال عملکرد خزانه داری افزایش به تنها حدود 3 درصد تا پایان این دهه است. فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خود را سه برابر سال گذشته و مقامات نیست و پیش بینی هر گونه تغییر در این سال است. اما تهمت بارها فشرده رئیس بانک فدرال Jay Powell به کاهش نرخ بهره به صفر است و اخراج مقامات بانک مرکزی به عنوان “boneheads.”

با فرض اینکه هیچ تغییری به زمان قانون حزبی دفتر بودجه کنگره پروژه های بسیار پایین رشد اقتصادی از کاخ سفید طرح از 3 درصد است.

کاخ سفید در حال شمارش را بر رشد اقتصادی برای کمک به کوچک شدن کسری. پیش بینی خود را در پروژه های کسری خواهد رسید $1 تریلیون این سال مالی و معطل در $200 میلیارد دلار پس از یک دهه. ارشد کاخ سفید گفت: آن را دولت و پنج سال بیشتر به تعادل بودجه.

“اولین و مهمترین, ما باید برای بازگرداندن رشد” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت CNBC در روز جمعه. “این که چگونه ما را در مقابله با دراز مدت مالی چالش های پیش روی کشور ما است.”

اما کاخ سفید بودجه نیز پیشنهاد $4.4 تریلیون در کاهش هزینه بیش از ده سال آینده حدود نیمی از آمدن تغییرات گسترده اجتماعی محبوب شبکه امنیت برنامه. ایجاد سخت تر کار نیاز به غذا و مسکن و کمک های پزشکی را کاهش می دهد هزینه های $300 میلیارد رسمی گفت. تغییرات به دولت وام دانشجویی بخشش برنامه می تواند در کاهش هزینه های $170 میلیارد دلار است.

این شرکت برای پخش عمومی خواهد بود به بخش خصوصی واگذار و AmeriCorps داوطلب برنامه می تواند حذف شود. این مقام گفت هیچ کاهش پیشنهادی برای امنیت اجتماعی و یا مدیکر هر چند دولت پیشنهاد کرده است که سخت تر بررسی از کار افتادگی بیمه تامین اجتماعی برنامه به عنوان به خوبی به عنوان دارو قیمت گذاری اصلاحات است که می تواند بر هزینه های مدیکر.

رئیس جمهور بودجه است که به طور سنتی به عنوان یک بیانیه چشم انداز به جای دقیق سیاست های کاغذ. مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه فرض بر این است که تمام طرح های پیشنهادی خود را در حال تصویب یک شات در بهترین حالت با توجه به این که دموکرات ها کنترل خانه.

برای مثال کاخ سفید پیشنهاد می افتد کوتاه از هر دو حزب برای تصویب بودجه پیشنهادی با نمایندگان مجلس در سال گذشته به میزان برنامه های غیردفاعی اختیاری صرف. خانه کمیته بودجه هشدار داد در روز جمعه که آن را در “آماده باش” برای تلاش های دولت برای دور زدن کنگره است.

“اگر بودجه به عنوان مخرب و غیر مسئولانه به عنوان رئیس جمهور قبلی پیشنهاد آمریکا انجام خواهد داد همه چیز را در قدرت ما برای جلوگیری از کاهش و سیاست از آمدن به تصویب” کمیته گفت.

حتی در مناطق که در آن وجود دارد ممکن است هر دو حزب توافق — مانند کاخ سفید پیشنهاد به اهرم $200 میلیارد در بودجه فدرال برای یک تریلیون دلار پروژه زیرساخت — به نظر می رسد بعید است با توجه به تلخ دشمنی شخصی بین تهمت و مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا.

“این فوق العاده مهم است رئیس جمهور بودجه به توجه به” ژاک Moller, معاون اقتصادی برنامه سوم راه میانه اتاق فکر گفت: پیش از انتشار اگر هزینه های طرح. “چه تهمت پیشنهاد رفتن به یک نگاه برای اولین بار در سال 2020 انتخابات پلت فرم. این سیاست و تصمیم گیری های دولت او تا به امروز ادامه داده اند برای قرار دادن این کشور در سلامت طولانی مدت در معرض خطر است.”

CBO برآورد اقتصاد را گسترش خواهد به میزان 1.6% به 1.7% در طول 10 سال آینده حدود نیمی از دولت پیش بینی شده است.

همچنین این پروژه که کسری بودجه را کوچک نیست بلکه بالون به $1.7 تریلیون دلار تا پایان دهه. گسترش کسری کشیده انتقاد از دموکرات ها که متهم به محافظه کاران مالی نفاق و بودجه hawks که در حال بالا بردن پرچم قرمز در مورد بلندی بحران بدهی.

“امید من این است که این بودجه در نهایت شروع به بازگشت تریلیون دلار کسری جدی” مارک Goldwein ارشد سیاست مدیر در کمیته مسئول بودجه فدرال گفت: قبل از بودجه منتشر شد.

Goldwein حمایت برخی از صرفه جویی در هزینه تغییراتی که دولت پیشنهاد کرده است برای مدیکر. اما او هشدار داد که اقتصاد این است که بعید است به آشکار شدن به کاخ سفید انتظار دارد.

“من نگران است که بودجه را به جای تکیه بر فانتزی رشد اقتصادی به کاغذ بیش از گسترش کسری,” او گفت:.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>