کاخ سفید می گوید کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام خواهد شد در حال اجرا جمعه حتی به عنوان جی پی مورگان می گوید آماده است

چند ساعت قبل از انتظار می رود راه اندازی یک برنامه فدرال به دل کردن حداقل 350 $میلیارد دلار وام به کسب و کارهای کوچک در حال مبارزه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس هیچ یک از شرکت کننده بانک در مصاحبه با CNBC مطمئن شوید که آنها آماده خواهید بود.

از عظیم جهانی موسسات با تریلیون دلار ترازنامه به بانک های منطقه ای و محلی دهندگان این شرکت ها همه در یک چیز مشترک هستند: آنها در انتظار کلید ارشاد از اداره کسب و کار کوچک و خزانه داری در دقیقا چگونه برای مدیریت برنامه است.

“آنها آماده نیست و در همه آنها به شدت منتظر راهنمایی در مورد چگونه به انجام این کار گفت:” امی Kassar مدیر عامل شرکت کسب و کار کوچک وام مشاوره شرکت MultiFunding. “من فکر می کنم آن را به یک ظرف غذا برای هفته.”

جی پی مورگان چیس بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا بود که برای اولین بار وام دهنده به علنا می گویند آنچه که دیگران زمزمه بود: این ایمیل مشتریان در اواخر روز پنجشنبه به می گویند این شرکت “به احتمال زیاد قادر به شروع به پذیرش برنامه های کاربردی در جمعه 3 آوریل به عنوان ما امیدوار بود.”

این برنامه یک جزء حیاتی از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به قانون امضا شده در هفته گذشته توسط رئیس جمهور تهمت به کوسن ضربه از اختلالات وابسته به کوروناویروس. دولت خواسته است به بانک شروع به disbursing $350 میلیارد دلار در بخشایش وام فقط بعد از نیمه شب روز جمعه و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در CNBC این هفته که او از کنگره برای کمک های مالی بیشتر در صورتی که پول زد.

Mnuchin دو برابر کردن در این زمان گفت: در یک پنج شنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی که برنامه “خواهد بود و در حال اجرا فردا” و این که او را در بالا بردن بهره بانک می شارژ پس از شنیدن صنعت بازخورد.

اما بانک ها تنها شروع به گرفتن یک نمای کلی از اطلاعات آنها نیاز به ایجاد پورتال وب سایت برای برنامه در روز چهارشنبه زمانی که خزانه را در سایت آپلود شد با یک برنامه نمونه. از آن زمان به بعد آنها بوده است و بارها گفته که راهنمایی بیشتر در آینده شد. همانطور که از پنج شنبه شب حتی اگر رهنمودى رسد هر بانک با اعتماد به نفس است که زمان به اندازه کافی.

وام دهندگان خواسته اند برای اطمینان داد که آنها خواهد بود “برگزار می شود بی ضرر” اگر وام گیرندگان با استفاده از اطلاعات نادرست در برنامه های کاربردی خود را و می خواهید روشن در خواهد شد که در قلاب برای وام های جعلی با توجه به مردم با آگاهی از این بحث.

صنعت نیز خواسته است که سخت ضد پول شویی قوانین بود آرام برای این برنامه و کوچکتر بانک ها به ویژه در خواست می شود قادر به اتهام نرخ بهره بالاتر از آنچه در خزانه اتحاد افشا گفت: فرد دیگری با آگاهی از این موضوع است.

بزرگترین وام دهندگان از جمله جی پی مورگان چیس بانک مرکزی آمریکا و ولز فارگو انتظار می رود تنها به قبول برنامه های کاربردی از مشتریان موجود از طریق وب سایت بانک ها در حال ساختمان است. بانک ها خواهد شد هزینه بین 1 و 5 درصد برای وام بسته به اندازه و جمع آوری 1% اگر علاقه به آنها ببخشند پس از دو ماه. که 1% رای تغییر یافت و در اواخر روز پنجشنبه از .50%.

یک گروه صنعتی مربوط می شد که اعضای آن در حال اجرا خارج از زمان است که آن را تا به حال مورد بحث قرار عمومی با یک درخواست برای تاخیر در شروع برنامه حداقل تا دوشنبه به گفته یک فرد با آگاهی از این موضوع است. این حمایت پس از اطمینان داد که راهنمایی بیشتر شد به زودی.

یک علت بالقوه برای تاخیر: اختلال عملکرد بین SBA و خزانه داری با توجه به براک بلیک بنیانگذار وام کسب و کار کوچک بازار Lendio.

“30 میلیون کسب و کارهای کوچک خواهد شد ضرب و شتم درب برای سرمایه فردا” بلیک توییتی پنج شنبه. “این یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد.”

آخرین بار بانک ها خواسته شد به اداره برنامه دولت گره خورده است به تسکین آن وام برنامه اصلاح در پی بحران مالی 2008. خانه مقرون به صرفه برنامه اصلاح شد توقیف پس از کمک به یک کسری از 4 میلیون صاحب خانه در ابتدا هدف قرار دادند.

وام دهندگان ترس از دولت تحمیل جریمه به اجرای این برنامه به عنوان آنها در سال های پس از بحران مالی گفت: پل Kupiec یک محقق با سیاست های عمومی فکر می کنم تانک AEI.

“این وام به یک میدان مین برای وام دهندگان” Kupiec گفت. آنها “chocked کامل مقدماتی لازم است که مقدار توان بررسی و تایید شده,” او گفت:, و اضافه کرد که خود را “سخت نیست که تصور کنید ممکن است کسب و کار بی پروا که کشش حقیقت برای دریافت یک وام بزرگتر از مجاز توسط قانون.”

حتی زمان شروع برنامه به بانک ها نگران است. “آنها این کار را در روز جمعه به طوری که مردم می خواهند به آن را انجام داده قبل از آخر هفته گفت:” اجرایی از یک بانک بزرگ ایالات متحده آمریکا. “ما در حال نیروبخش خودمان را برای یک بهمن از درخواست برای پول است.”

هنوز هم که به تازگی به عنوان روز شنبه در مصاحبه ای با CNBC جیم کرامر Mnuchin هنوز ضربت زنی تا بهره در این برنامه که او تصریح کرد خواهد بود زنده در روز جمعه.

“جیم شما باید نگه دارید در مورد آن صحبت کنید و همه را به ثبت نام در” Mnuchin گفت. “من می خواهم برای تشکر از همه مردم در SBA و خزانه داری که به معنای واقعی کلمه مشغول به کار 24 ساعت در روز. این واقعیت است که ما توانسته ایم به یک برنامه جدید در کمتر از یک هفته است که فقط فوق العاده است.”

با گزارش از CNBC Wilfred فراست, Kayla Tausche و کیت راجرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>