کاخ سفید منتشر coronavirus تست استراتژی و ادعا می کند بیشتر از آن کار انجام شده است

واشنگتن – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرده برداری از استراتژی جدید دوشنبه برای کمک به کشورهای سطح شیب دار تا ظرفیت خود را به آزمون برای coronavirus ادعا ترین کار آن انجام شده است با توجه به اسناد جدید.

دو اسناد و مدارک به دست آمده توسط NBC News شامل تست های “کلی” و تست “طرح.”

“ما در حال استقرار کامل قدرت و قدرت دولت فدرال برای کمک به کشورهای شهرها به کمک دولت های محلی دریافت این طاعون بیش, با,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که او به طور رسمی اعلام کرد که این طرح در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز در روز دوشنبه بعد از ظهر.

اولین سند تست کلی تا حد زیادی در خدمت به عنوان دفاع از دولت را به طور گسترده ای مورد انتقاد دست زدن به coronavirus تست از زمان شروع این بیماری همه گیر. آن به تشریح هشت مسئولیت است که در آن می گوید متعلق به دولت فدرال و ادعا می کند در حال حاضر هفت نفر از این.

دیگر سند ، تست “طرح” توصیف آنچه در آن خواستار “همکاری” بین ایالات فدرال دولت و بخش خصوصی است. مشارکت آن را توصیف برگ سهم از مسئولیت برای تامین مالی و طراحی و اجرای coronavirus تست طرح به فردی متحده است.

اما متحده بارها و بارها به نام برای دولت فدرال به شانه عمده ای از مسئولیت برای تست و ردیابی آینده coronavirus عفونت با این استدلال که آنها فاقد بودجه و تخصص دولت فدرال دارای.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نیز انتظار برای اعلام روز شنبه که دولت فدرال آماده ارسال به تمام 50 ایالت به اندازه کافی تست و آزمایش مواد به صفحه نمایش حداقل 2 درصد از جمعیت هر کشور در هر ماه. وال استریت ژورنال برای اولین بار در گزارش جدید فدرال تلاش های تست.

قبل از رفتن به باغ گل رز تهمت به خبرنگاران گفت: در یک بیضی دفتر مطبوعاتی است که این طرح با هدف گسترش تست به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی جوامع است.

توانایی بارها و بارها و به طور گسترده ای تست در خطر جمعیت است که سنگ بنای هر مسئول برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد کشور است. از سوی رئیس جمهوری متحده به آسانسور stay-در-خانه سفارشات و بازگشایی اما اکثر فرمانداران هنوز هم فکر می کنم آن است که خیلی زود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان zeroed در سراسر کشور کمبود موثر coronavirus آزمون تست تجهیزات و آزمایشگاه قادر به پردازش نتایج آزمون به عنوان یک شکست مرکزی دولت فدرال در پاسخ به این کشنده بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با عصبانیت رد این انتقاد ، “متحده نه دولت فدرال باید تست انجام شده,” او گفت: در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته.

روز دوشنبه اسناد جدید تاکید محدود نقش تهمت می خواهد دولت فدرال را در گسترش, تست وجود خود را تکرار ذکر “همکاری” با متحده است.

به عنوان چند متحده به طور رسمی آغاز بازگشایی در این هفته مداوم عدم تست قابلیت یکی از عوامل کلیدی در حفظ بسیاری از خانواده ها, کارفرمایان و موسسات از سرگیری کسب و کار به عنوان معمول حتی اگر stay-at-home سفارشات رسما برداشته شده است.

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که این ویروس به احتمال زیاد به ادامه طریق پاییز و زمستان که فصل آنفولانزا به طور معمول آغاز می شود.

تست 2 درصد از مردم در هر دولت ماهانه خواهد بود عمده پرش – حدود 1.6 درصد از جمعیت آمریکا آزمایش شده و در مجموع تا کنون با توجه به Covid پیگیری پروژه.

در عین حال برخی از کارشناسان می گویند امریکا نیاز به انجام نزدیک به 20 میلیون به 30 میلیون آزمون در روز به شروع به گرفتن اقتصاد به حالت عادی بازگشت.

وجود دارد بیشتر موارد تایید شده از Covid-19 در ایالات متحده از هر کشور دیگر بیشتر از 972,900 عفونت و حداقل 55,118 مرگ تایید شده است با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

شیوع بیماری که منشأ حدود چهار ماه پیش در نزدیکی شهر ووهان در چین هوبئی استان باعث شده است تا ایالات متحده را به اعمال سخت اجتماعی فاصله سیاست در تلاش برای کند کردن روند گسترش این بیماری است. این قوانین بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و سفارش ساکنان خانه بمانند — به رهبری ویرانگر اقتصادی تار و مار.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>