کاخ سفید قصد دارد 5G نشست با انجمن جهانی رهبران به عنوان نبرد با Huawei ادامه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند و در جنوب چمن کاخ سفید در 10 ژوئن 2019.

کوین لمرقو | ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال برنامه ریزی یک 5G نشست در کاخ سفید در اوایل ماه آوریل به عنوان بخشی از تلاش جهانی برای اطمینان حاصل شود که شرکت چینی غول Huawei نمی شود غالب در نسل بعدی فن آوری ارتباطات مقامات گفته CNBC.

این رویداد شده است رسما اعلام نشده است. رئیس جمهور بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow به خبرنگاران گفت: روز شنبه که چنین جلسه ای اتفاق می افتد.

“ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از آنها را در کاخ سفید به یک بحث. من مطمئن هستم که رئیس جمهور ما ملحق خواهد شد ، که شامل سامسونگ که شامل همه بچه های ما,” Kudlow گفت.

توسعه می آید در لحظه ای حیاتی برای ایالات متحده و چین روابط. چین است که دست و پنجه نرم کردن با شیوع کروناویروس ماه گذشته امضا “فاز یک” معامله تجاری با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان هر دو طرف نگاه کنید به تکمیل مراحل اضافی.

پشت صحنه, یک مقام ارشد دولت گفت: مخابرات و فناوری اجرائی شده است بازدید و با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید برای توضیح نظرات خود را در مورد چگونه به مطمئن شوید که شرکت های آمریکایی همچنان به تسلط بر صنعت ارتباطات.

به خصوص موثر در شکل گیری کاخ سفید فکر شده است مایکروسافت جمهور براد اسمیت که در مورد موضوع به صورت چهره به چهره با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما در حال همکاری با او” ارشد گفت: دولت از اسمیت. “او صحبت کرد به POTUS حدود یک ماه پیش و آنها را با یکدیگر در داووس.”

ورودی اسمیت و دیگر تکنولوژی اجرائی که ملاقات با رئیس جمهور کمک کرده است تا شکل ظهور دیدگاه که 5G موضوع به همان اندازه در مورد نرم افزار آن را به عنوان مورد زیرساخت های فیزیکی.

“آنها باهوش تر از ما هستند و آنها پرستان” این مقام گفت: از مدیران اجرائی. “آنها می خواهند برای کمک به ایالات متحده در سرب بر 5G. نرم افزار و ابر در حال رفتن به انقلابی زیرساخت ها است.”

آینده 5G اجلاس در نظر گرفته شده است برای جمع آوری اطلاعات از صنعت فن آوری به کمک مطبوعاتی کاخ سفید در مورد آن با کشورهای متحد است که آنها نمی باید اجازه می دهد Huawei تجهیزات را در شبکه های مخابراتی. دولت نگران است که دولت چین به نصب “پشت درب” در دنده است که اجازه می دهد برای جاسوسی بر روی حساس ارتباطات است.

با وجود فشار از سوی آمریکا و انگلیس تصمیم گرفته است تا اجازه دهد Huawei تجهیزات در آن 5G شبکه.

کاخ سفید قصد دارد به دعوت از شرکت های خارجی مستقر در کشورهای متحد از جمله نوکیا و اریکسون و سامسونگ این مقام گفت.

دادستان کل ویلیام Barr پیشنهاد در اوایل این ماه که ایالات متحده باید تا آنجا که خرید سهام کنترل در نوکیا و اریکسون به منظور ارائه یک بندر امن برای غیر چینی, تجهیزات ارتباطات راه دور.

اما دیگر مقامات در کاخ سفید به سرعت شات که ایده پایین به بخش خصوصی نگران کننده است که آن را نامناسب برای مالیات دهندگان به خرید بزرگ سهام در شرکت های خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>