مقامات کاخ سفید دیدن ‘شواهد واقعی است که coronvirus کاهش تلاش های کاهش شیوع و حتی به عنوان برخی از کشورهای مبارزه

دبورا Birx ، coronavirus پاسخ هماهنگ کننده صحبت می کند در طول یک Coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی, ایالات متحده روز یکشنبه 5 آوریل سال 2020 است.

Tasos Katopodis | بلومبرگ | گتی ایماژ

مقامات کاخ سفید در حال دیدن “شواهد واقعی” که در ایالت مستندات و دیگر تلاش ها برای جلوگیری از COVID-19 بیماری همه گیر در حال کار در ایالات مانند کالیفرنیا و واشنگتن حتی به نیویورک و دیگر مناطق این کشور در تلاش برای دریافت یک دسته در وقوع.

“ما در میان از یک هفته از اندوه” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: با توجه به بالا بودن مرگ و میر در ایالات متحده وجود دارد بیش از 439,000 موارد تایید شده در آمریکا, کشته شدن بیش از 14,600 مردم تا کنون با مرگ می رود به ضربه اوج این هفته یا بعد. در همان زمان او گفت: “شواهد واقعی” کاهش تلاش های مشغول به کار بودند. “وجود دارد که برق امید. فوق العاده پیشرفت در کالیفرنیا و واشنگتن ادای احترام به مردم در این کشورها و رهبری در این کشورها است.”

در منطقه سیاتل بود که اصلی کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده موارد جدید باید کاهش یافته و به حدود 350 یک روز با حدود 9 درصد از تمام coronavirus آزمون آینده را مثبت کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت. منطقه لس آنجلس بیشتر موارد جدید در حدود 800 روز, اما آنها مثبت تست میزان نیز حدود 9%, او گفت:.

“پس این به ما می دهد برخی از ایده از آنچه در آن طول می کشد آنها شده اند به طور مداوم کاهش,” او گفت:. “این نوع از چیزهایی که ما نیاز به دیدن و تنها راه ما خواهد آنها را ببینید اگر هر آمریکایی همچنان به دنبال هدایت است.”

هر چند میزان موارد جدید به نظر می رسد شروع به سطح در نیویورک نیوجرسی و احتمالا دیترویت این مناطق هنوز تایید فوق العاده ای تعداد موارد جدید در هر روز است.

Birx گفت: منطقه متروپولیتن نیویورک که شامل شمال نیوجرسی کنتیکت و رودآیلند است که هنوز گزارش حدود 11,000 موارد جدید در روز و حدود 40 درصد از تمام COVID-19 تست مثبت باشد.

“بنابراین هنوز هم وجود دارد مقدار قابل توجهی از بیماری وجود دارد و هر کس نیاز به ادامه به دنبال دستورالعمل,” او گفت:.

او اشاره New Orleans, دیترویت و شیکاگو و بوستون به عنوان مناطق شهری با درصد بالایی از آزمون مثبت در بین 18% و 26%.

Coronavirus همه گیر در ادامه به چکش Empire State با 10,453 موارد جدید گزارش روز شنبه. نیمی از تمام آزمون در دو شهر نیویورک نیویورک – کوئینز و برانکس – آمد مثبت دولت گزارش شده است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: دولت به نظر می رسد مسطح منحنی شیوع اشاره به یک خط نمودار که پروژه های رشد در موارد جدید در طول زمان است. اما او به سرعت اضافه شده است که تنها در گذشته اگر مردم همچنان پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

CNBC کوین Breuninger کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>