کاخ سفید ندارد ‘اعتماد به نفس بالا در چین coronavirus اطلاعات رسمی می گوید

یک مرد مسن با پوشیدن یک ماسک صورت به درجه حرارت خود را چک قبل از ورود به بیمارستان جامعه در شانگهای در تاریخ 13 فوریه سال 2020 است.

Noel Celis | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایالات متحده می کند “باید اعتماد به نفس بالا در اطلاعات بیرون آمدن از چین” با توجه به تعداد coronavirus موارد یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به CNBC.

این مقام رسمی همچنین اشاره کرد که چین “در ادامه به رد آمریکایی ارائه می دهد کمک کند.”

وجود دارد بیش از 60 ، 000 تایید موارد ویروس با اکثریت قریب به اتفاق رخ داده در چین و بیش از 1300 نفر کشته شده اند. پس از چند روز از گزارش کاهش تعداد موارد جدید, چینی, مقامات گفت: وجود بیش از 15000 موارد اضافی. اکثر کسانی که از یک تغییر در چگونه اعداد گزارش شده با “بالینی تشخیص داده می شود” موارد در حال حاضر شمارش به عنوان “تایید کرد.”

شده است وجود دارد شک و تردید در میان محققان است که آمار رسمی نشان می دهد که چگونه مسری ویروس واقعا است. مقاله منتشر شده در ماه گذشته در مجله پزشکی لانست تخمین زده است که در حال حاضر وجود دارد بیش از 75 ، 000 موارد در چین به عنوان Jan. 25.

رویترز گزارش داد که شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow همچنین گفت: در روز پنج شنبه که وجود دارد به نظر نمی رسد به خوبی شفافیت چین در مورد وقوع.

سازمان بهداشت جهانی ارسال یک پیشرفت تیم به این کشور در روز یکشنبه.

شیوع باعث آشفتگی در بازارهای سراسر جهان به خصوص در سهام شرکت های با نوردهی بالا به چین از طریق زنجیره تامین خود را و یا کلید های منابع درآمد است.شده اند وجود دارد محدودیت های مسافرتی و تعطیلی کارخانه در چین در طول شیوع پیشرو بازار استراتژیست های بریده بریده بینی های خود را برای این کشور در سه ماهه اول سال جاری تولید ناخالص داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>