کاخ سفید با توجه به مالیات انگیزه ای برای بیشتر آمریکایی ها به خرید سهام, منابع می گویند

واشنگتن — به عنوان بخشی از یک آینده بسته پیشنهادی کاهش مالیات در کاخ سفید است و با توجه به راه هایی برای تشویق خانواده های ایالات متحده به سرمایه گذاری در بازار سهام با توجه به چهار مقام ارشد دولت مقامات آشنا با این بحث.

به پیشنهاد یکی از بسیاری از جدید کاهش مالیات مورد نظر را ببینید یک بخشی از درآمد خانوار تحت درمان به عنوان مالیات برای اهداف سرمایه گذاری در خارج سنتی 401(k). تحت یک سناریو یک خانوار درآمد تا $200,000 می تواند سرمایه گذاری از $10,000 در یک مالیات اساس اگر چه مقامات اشاره کرد این اعداد مایع هستند.

“هیچ چیز را رد کرد گفت:” یک مقام ارشد دولت رسمی. “هیچ چیز حکومت در هر دو.”

توسعه می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال انتخاب مجدد در این پاییز. او تلاش کرده است به تشخیص خود از پتانسیل دموکراتیک رقبا متهم از آنها به دنبال “سوسیالیستی” سیاست در حالی که او تبلیغ کاهش مالیات و مقررات زدایی تحت مدیریت خود را.

پس از رکود بزرگ درصد از خانواده های آمریکایی داشتن سهام کاهش یافت و به 52 درصد از 62 درصد قبل از بحران با توجه به گلوپ. که درصد به 55 درصد در سال 2019 یک سال است که بازار سهام آمار رکورد.

مالیات شکستن اگر به تصویب رسید که نشان دهنده “یک مقدار قابل توجهی از پول برای مردم” را برای بازنشستگی با توجه به استفان مور اقتصاددان در محافظه کار و بنیاد میراث و نزدیک محرم از کاخ سفید است.

“این نوع از چیزی که به گسترش مالکیت” مور می گوید CNBC.

بازار سهام را افزایش تحت مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی یک مستند نقطه از غرور و افتخار برای رئیس جمهور و خود را بالای اقتصادی مقامات که به نام میانگین صنعتی داو جونز یک “فشار سنج” و “علامت گذاری به بازار شاخص” دولت عملکرد. S&P 500 به عنوان گسترده ترین شاخص عملکرد شرکت افزایش یافته است 49 درصد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

کاخ سفید علنا شده است با اشاره به بسته بندی به عنوان یک شات جدید از آدرنالین در یک اقتصاد که رشد را نشان می دهد نشانه هایی از کاهش 10 سال به گسترش است. حقوق و دستمزد کاهش مالیات را تبدیل به یک گزینه تنها در صورتی که اقتصاد تجربه کاهش قابل توجهی با توجه به دو مقام ارشد دولت افغانستان ، به طور جداگانه لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی پیشنهاد کرده است برش مالیات به نرخ 15 درصد برای طبقه متوسط بگیر.

Kudlow و معاون رئیس جمهور مایک پنس پیشنهاد کرده اند که این بسته می تواند پرده برداری کرد در اوایل پاییز را به عنوان رای دهندگان در حال تعمق در اینکه آیا برای انتخاب تهمت به دور دوم.

جدید کاهش مالیات هستند “یکی از دلایل که چرا ما در حال رفتن به تمرکز زیادی انرژی در ساخت مطمئن شوید که نه تنها ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهار سال در این کاخ سفید” پنس گفت: در مصاحبه اخیر خود در شبکه فاکس کسب و کار. “اما ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما تجدید انتخاب یک جمهوری خواه سنا و انتخاب یک جمهوری خواه مجلس نمایندگان.”

هر گونه کاهش مالیات خواهد نیاز به کسب موافقت کنگره به اثر نظم بلند در حالی که دموکرات ها اکثریت آرا در مجلس نمایندگان. به همین دلیل مقامات توصیف پیشنهاد است که می تواند ساخته شده به عنوان “مفهومی در طبیعت است.”

“این نوع از آرمان سند گفت:” یک مقام ارشد درگیر در بحث. “اگر شما تجدید انتخاب این دولت این است که آنچه شما در حال رفتن به دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>