کاخ سفید مشاور می گوید: یکی دیگر از coronavirus بیماری همه گیر مانند نیویورک می تواند ما تغییر نرخ مرگ و میر

کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx پاسخ یک پرسش در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در کاخ سفید در مارس 18, 2020, در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

یکی دیگر از شیوع کروناویروس مانند یکی از شهر نیویورک است که فرح برای می تواند “تغییر” میزان مرگ و میر از COVID-19 در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx روز جمعه گفت.

مقامات کاخ سفید در اوایل این هفته پیش بینی شده بين 100000 240,000 مردم خواهد مرد از کروناویروس در آمریکا Birx گفت: مرگ و میر مدل های به روز و هر شب به حساب داده های جدید که به طور کلی شامل چه بیماری پیشرفت در کشورهای دیگر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اعمال شده توسط آمریکا و افزایش عفونت های جدید.

برآورد در حال حاضر پروژه بین 40,000 و 178,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات ذکر شده توسط Birx که اضافه شده است که میانگین تعداد مرگ و میر است و انتظار می رود در اطراف 93,000.

“همه از آن می تواند در تغییر رفتار ما و همه است که می تواند تغییر در راه های مختلف اگر ما به دنبال آن رفتارهای” Birx گفت: در کاخ سفید نشست خبری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر اعضای coronavirus نیروی کار. “اگر یکی دیگر از شهرهای بزرگ به پایان می رسد تا با داشتن یک بیماری همه گیر مانند نیویورک مترو منطقه است که می تواند به طور چشمگیری تغییر نیست اما واقعیت از تاثیر این ویروس بر روی آمریکایی ها است.”

این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر شهر نیویورک است که بیش از 57,159 مورد تأیید حسابداری برای بیش از 20 ٪ از تمام موارد در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio هشدار داده است که هجوم بیماران را تهدید می کند به پایمال کردن سیستم بیمارستان هر روز.

“حدود یک چهارم از تمام موارد در کل این کشور هستند حق در اینجا در شهر نیویورک” د Blasio گفت جمعه. “و ما به نوک نیزه و هر کس من صحبت کردن در واشنگتن اذعان به آن. ما در مورد ضربه به موج عظیمی را در این چند روز آینده. همه آنها آن را می دانم.”

این ویروس شروع به گسترش به طور گسترده در جاهای دیگر. همراه با نیویورک نیوجرسی و لوئیزیانا در حال تجربه “واقعا خشن” شیوع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر