در حالی که بازار مخازن این شرکت نرم افزاری تاسیس پس از 9/11 به کمک به کسب و کار مقابله با بلایای طبیعی است که رونق

دیوید مردیت مدیر عامل شرکت Everbridge

اسکات Mlyn | CNBC

با سهام فن آوری غوطه وری در کنار بازار گسترده تر از نرم افزار-ساز Everbridge ظهور نادر شرط سودآور برای سرمایه گذاران است.

Everbridge که تکنولوژی کمک می کند تا شرکت های مدیریت عمومی ایمنی در شرایط اضطراری مانند coronavirus افزایش 1% در روز چهارشنبه و به طور روزانه ثبت دلار 116.21 به عنوان S&P 500 غرق 4.9%. در طول سه هفته گذشته با بازار گسترده تر فرو رفته در آن بدترین رکود پس از بحران مالی 2008, Everbridge شد تا 22 درصد به عنوان چهارشنبه ،

برای سال آن را تا 42 درصد در حالی که همه از با ارزش ترین فن آوری نام و اشتراک شرکت های نرم افزاری می شود. Everbridge معامله شد در 18.1 بار درآمد چهار شنبه, خوب, بالاتر از متوسط آن از 11.2 پس debuting در بازار عمومی در سال 2016 با توجه به FactSet. قیمت سهام پایین بود 4.7% در پنجشنبه premarket.

Everbridge ساخته شده بود برای بحران. پس از 9/11 حملات تروریستی این شرکت تشکیل شده بود به منظور توسعه یک سیستم اطلاع رسانی بنابراین “دریافت پیام بدون شکست زمانی که زندگی ایمنی در معرض خطر است” با توجه به وب سایت خود را. نزدیک به دو دهه بعد و با یک درپوش بازار نزدیک به 4 میلیارد دلار Everbridge ماموریت برای محافظت از موسسات در طول ایمنی عمومی شرایط اضطراری مانند تیرانداز فعال موقعیت های تروریستی حوادث بلایای طبیعی و حملات سایبری.

این شرکت نرم افزار می کشد با هم همه از تهدید های مختلف به یک کسب و کار و یا شهرستان در یک زمان معین با استفاده از انواع منابع داده. انرژی تولید می تواند استفاده از فن آوری به مردم از مناطق خطرناک و بیمارستان و تعداد آن برای پاسخ دادن به بیمار در شرایط اضطراری و آماده سازی کارکنان برای سیل بیمار فعالیت و فرودگاه ها استفاده از آن را به دریافت هشدار به سرعت.

در ماه اکتبر این شرکت که قرار است در خارج از بوستون امضا بزرگترین قرارداد تا کنون — $25 میلیون پنج ساله مقابله با ایالت کالیفرنیا به ارتقاء 911 سیستم برای شرایط اضطراری و بلایای طبیعی است. با توجه به نظم آتش سوزی فاجعه بار در کالیفرنیا و طوفان در فلوریدا که در آن Everbridge همچنین دارای یک ایالت قرارداد تقاضا برای فن آوری های آن سر به فلک کشیده است. این شرکت همچنین برنده معاملات اخیر با کشورهایی از جمله استرالیا و سنگاپور و پرو.

هر چه نگرانی سرمایه گذاران در مورد کوروناویروس منجر به چالش های اقتصادی و کاهش هزینه های شرکت های بزرگ آنها در حال گسترش کسانی که ترس به Everbridge.

‘سیستم ما این است که نور’

این معاملات همه در گذشته اتفاق افتاده اخیر شیوع کروناویروس آغاز شد که در چین و در حال حاضر به کشته شدن دست کم 38 نفر در ایالات متحده با بیش از 1300 موارد را تایید کرد. تحلیلگران در Raymond James نوشت: در یک توضیح مختصر برای مشتریان در هفته گذشته است که بر اساس “C-سطح علاقه به حفاظت از کارکنان/دارایی” Everbridge را ببینید “بالقوه رزرو tailwinds در سال 2020 است.”

“ما سیستم روشنایی با مقدار زیادی از فعالیت های مانند ما هرگز قبل از دیده می شود, و مداوم بر اساس” Everbridge مدیر عامل دیوید مردیت گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “با وقایع مهم آنها اتفاق می افتد و سپس آنها بیش از بسیار به سرعت. در این مورد آن را مداوم و ramping تا در سراسر پایه مشتری ما. و آن را در همه جا; این جهانی.”

برای COVID-19 شیوع Everbridge آوردن در تمام تاریخی آن داده ها و تشخیص الگو و ترکیب آن با ارتباطات زمان واقعی سیستم است که اجازه می دهد تا شهرها و ایالات متحده دریافت اطلاعات به حق مردم است. در هفته های پس از coronavirus آمار آمریکا در شهرهای نیویورک, سان فرانسیسکو, New Orleans, هوستون و تمپا, فلوریدا, همه مستقر Everbridge را از سیستم پیام اجازه می دهد ساکنان به متن یک شماره تلفن برای به روز رسانی در حالی که همچنین رسیدن به مردم از طریق دیجیتالی و مبتنی بر محل هدف قرار دادن.

شهرستانها با استفاده از Everbridge داده برای تعیین زمانی که برای انصراف از رویدادهای عمومی و شرکت ها با تکیه بر آن به بگویید اگر کارکنان آنها باید از خانه کار می کنند. این شرکت می گوید این ارسال بیش از 15 میلیون پیام از طرف مشتریان مربوط به کروناویروس در هفته های اخیر.

مردیت گفت: آن را بیش از حد به زودی به پیش بینی coronavirus را تحت تاثیر شرکت های مالی. درآمد سال گذشته صعود 37% از سال 2018 به $200.9 میلیون و سهام 38 ٪ افزایش یافت, ضرب و شتم S&P 500 را 29 درصد به دست آورید.

اما مردیت گفت: یکی از تفاوت قابل توجه در حال حاضر این است که فروش خود را در تیم جلسه ای را با مدیران ارشد در شرکت ها نه فقط سران امنیتی است.

“من فروشندگان می گویند رئیس افسر امنیتی را دوست دارد آنچه ما انجام می دهیم اما آن را سخت برای دریافت توجه از مدیر عامل و هیئت مدیره” مردیت گفت. “در حال حاضر مدیر عامل این است که فکر کردن در مورد آن و هیئت مدیره است.”

Everbridge

Everbridge است و همچنین آماده سازی برای عمل در مراقبت های بهداشتی. این شرکت با این نسخهها کار با 1500 شرکت در این بخش از جمله بیمارستان و داروسازان و تولید کنندگان تجهیزات پزشکی. با کروناویروس به سرعت در حال گسترش بیمارستان به زودی می تواند نازک کشیده بر روی تخت نیروی انسانی و تجهیزات مانند هواکش و ماسک.

کشیدن اطلاعات از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سازمان بهداشت جهانی و محلی و دولت نهادهای Everbridge می تواند کمک امکانات پزشکی هماهنگ نیروی انسانی مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از پرستاران و متخصصان مربوطه در تماس است.

“این شروع خواهد شد به قرار دادن تعداد زیادی از فشار بر روی بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت” مردیت گفت.

تا آنجا که دست زدن به آن خود را از 1000 نفر نیروی کار است که در سراسر 14 دفتر در سراسر جهان مردیت گفت: او را از نزدیک نظارت بر توصیه های CDC و WHO و همچنین به عنوان دستورالعمل از تمام دولت های محلی. این شرکت لغو همه غیر ضروری سفر هفته گذشته حذف جلسات بیش از یک اندازه خاص و شل کار خود را-از-خانه سیاست.

هنوز هم این شرکت برای پاسخگویی به تقاضای مشتری و وجود دارد مقدار زیادی از آن.

“ما اولویت شماره 1 است که نگه داشتن مردم امن” مردیت گفت. “در همان زمان ما نظر خودمان را به عنوان یک فرمت از ما اولین پاسخ دهندگان. این است که در زمان ما مورد نیاز است.”

تماشا کنید: ‘برک آوت چهارم’ به صورت انتقادی رویداد پاسخ: Everbrdige مدیر عامل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>