در حالی که پدر و مادر زوم خود بچه ها هجوم آوردند به یک برنامه به نام Roblox به اویختن و بازی 3D بازی های

به انجمن خوش آمدید Bloxburg

Roblox

ارین Sowerby نه سال دختر قدیمی, کاترین به طور معمول صرف دو ساعت در روز در شنا تمرین و استراحت از روز خود را در مدرسه و با دوستان است.

در حال حاضر با اجتماعی فاصله در هیچ مدرسه و یا شنا و کاترین تنها به صرف زمان با خانواده اش در فورت مایرز, Florida.

به ماندن در تماس با دوستان او با استفاده از این پلت فرم بازی Roblox. راه اندازی 14 سال پیش به ایجاد همهجانبه تجربه برای بچه ها, Roblox تبدیل شده است و دوم بالاترین پرفروش در iOS برنامه با توجه به آخرین داده ها از AppAnnie با قرار دادن میلیون ها نفر از بازی های است که اجازه دهید بچه ها ساخت خانه های دیجیتال اتخاذ حیوانات خانگی و اجرا در اطراف پارک با هم.

تکنولوژی طراحی نمی با یک بیماری همه گیر در ذهن اما استفاده کرده مشخصی از COVID-19 مجبور کودکان و نوجوانان مانند کاترین به ماندن در خانه.

“این فقط بی فکر سرگرمی که باعث می شود من احساس می کنم کمی بهتر در مورد آن گفت:” ارین Sowerby یک مشاور که در حال حاضر کار از خانه اش در جنوب غربی فلوریدا. “آن را جایگزین بسیاری از اجتماعی که او دریافت نمی کند در فرد است چرا که او را در اینجا با من یا با پدربزرگ و مادربزرگ او.”

میلیون ها نفر از پدر و مادر در سراسر کشور به طور ناگهانی بودن نیروی حقه بازی تمام وقت کار پدر و مادر و مدرسه در منزل, همه در حالی که نگه داشتن بچه ها خود را در داخل و دور از دوستان و امیدوارم عاقل. گسترده صفحه نمایش زمان اجتناب ناپذیر است و در بسیاری از خانواده ها اما Roblox پدید آمده است به عنوان یک جایگزین برای تجربه نامطلوب از اجازه دادن به کودکان و نوجوانان دیده بان بی پایان YouTube فیلم ها و کارتون.

Roblox ارشد کسب و کار افسر کریگ Donato گفت: استفاده از رسید 40 درصد در ماه مارس از ماه فوریه و برنامه مسیرهای پیاده روی تنها YouTube نظر از بزرگترین سازندگان پول در iOS با توجه به AppAnnie. آن را مخالف داستان از چه رو بسیاری از شرکت های بزرگ امریکا از جمله پس از شروع پرواز-یو پی اس مانند Airbnb, نان تست, ClassPass و پرنده که در حال کاهش هزینه ها و در بسیاری از موارد برش شغل.

دنتو گفت Roblox در حال حاضر انتظار از 1 میلیارد دلار در بیلینگز در این سال عمدتا از در برنامه خریدهای. این شرکت مستقر در شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا می فرستد 25 درصد از این پول به توسعه دهندگان که با استفاده از نرم افزار به نام Roblox استودیو برای ساخت بازی برای این برنامه است. Roblox فاش نمی کند درآمد اما اطلاعات سایت SensorTower برآورد شده در ماه نوامبر است که فروش در سال 2019 به آن نقطه صعود کرده 30% از تمام سال 2018 به $435 میلیون. توسعه دهندگان را به دست آورده بیش از $110 میلیون سال گذشته است.

مجازی, جشن تولد

بازی های رایگان بازی و گیمر می تواند خرید ارز دیجیتال به نام Robux به خرید ویژگی های حق بیمه. برای مثال در یک پارک, بازیکنان پرداخت می تواند به ساخت سفارشی jukebox یا بلندتر و در یک نینجا بازی آنها می توانید پرداخت خود را برای بهبود سرعت. نیز وجود دارد که اشتراک برای یک مقدار مشخصی از Robux یک ماه.

برخی از پدر و مادر میزبانی خود جشن تولد کودکان, در سایت, ایجاد اتاق های مجازی است که دوستان و بستگان خود را می توانید وارد کنید با آواتار خود را. Sowerby گفت: دختر خود را با استفاده از Roblox به اتخاذ حیوانات خانگی و ساخت ساختمان ها و اضافه کرد که او “goaded من به خرید برخی از Robux یک زن و شوهر از بار.”

علاوه بر تاکید بر کارکردهای اجتماعی آن بازی Roblox شده است نورد از ویژگی های برای کمک به مربیان در ترکیب بازی ابزار خود را از راه دور برنامه های یادگیری.

“این یک فضای که در آن بچه ها می توانید انجام دهید بدون ساختار بازی است که فوق العاده با ارزش” گفت: Donato که در پیوست این شرکت در سال 2016 از همسایه. “در حال حاضر همه قفل شده است و این چیزی که ما شده ایم متمرکز شده است و حتی در بیشتر تقاضا است.”

پدر و مادر هنوز هم می خواهید به می دانم که بچه های خود را امن هستند و نمی شود با نزدیک شدن سرخی در چت تخته. Roblox شامل متعدد کنترل والدین است که بزرگسالان می توانید استفاده کنید برای خاموش کردن ویژگی های اجتماعی و یا مدیریت ارتباطات است. دنتو گفت: این شرکت همچنین با استفاده از ترکیبی از انسان مدیران و نرم افزار برای نظارت بر آنچه که مردم می گویند و فیلتر کردن چه مناسب بر اساس بازیکن سن.

دنتو گفت: کروناویروس نبود یک موضوع گفتگو که Andreessen Horowitz رهبری $150 میلیون بودجه دور در اواخر ماه فوریه در یک ارزیابی از حدود 4 میلیارد دلار. Marc Andreessen و دیوید جورج یک شریک در شرکت نوشت: در یک پست وبلاگ در این زمان که بیش از 2 میلیون نفر از توسعه دهندگان در حال ساخت در Roblox “بدون تا جلوی هزینه های و خطرات و شکست های سنتی بالا به پایین ناشر بازی ،

Roblox مدیر عامل دیوید Baszucki

Roblox

توسعه پلت فرم است که بخش مهمی از Roblox را افزایش محبوبیت. Roblox استودیو که در آن بچه ها می توانند یاد بگیرند که چگونه به ساخت بازی بدون نیاز به می دانم که چگونه به کد شامل قالب ها و فیلم های آموزشی به طوری که بچه ها می توانید ساخت خود را در جهان و حتی یاد بگیرند که چگونه به انتشار بازی ها.

آموزش کامپیوتر شرکت iD Tech شاهد رونق دست اول. این شرکت که صرف 21 سال انجام فرد در اردوگاه های فن آوری و افزود: دوره های آنلاین چند سال پیش معرفی شده جدید تخته سنگ از یک هفته کلاس های مجازی آموزش کودکان از 7 تا 19 نحوه طراحی در Minecraft, کد بازی جاوا اسکریپت و یادگیری Roblox. تخفیف هزینه 400 دلار در هفته و کلاس که تدریس بیش از زوم باید حداکثر پنج بچه ها.

ریکی بنت معاون رئیس جمهور در iD Tech گفت: این کلاس در طراحی Roblox های بالا به فروش مجازی ، دانشجویان که به طور معمول آموزش در تابستان اردوگاه های مشتاق برای کار بنت گفت و پدر و مادر به دنبال راه هایی برای نگه داشتن بچه ها خود را مولد را اشغال کردند در حالی که آنها در حال تلاش برای گرفتن کار انجام می شود.

“یکی از چیزهایی که باعث می شود آن را جذاب برای پدر و مادر است که بچه ها می تواند سرگرم گفت:” بنت زندگی می کند که در منطقه خلیج است و چهار بچه سن 11 و تحت. در طول کلاس “من می دانم که بچه من است که تحت نظارت یک فرد بزرگسال با داشتن یک تجربه اجتماعی است که موجود در یک محل و نمی شود در حال اجرا در اطراف در پس زمینه از تماس های من,” او گفت:.

توسعه دهندگان هم اکنون

Buildbox یکی دیگر از بازی پلت فرم توسعه که caters به غیر نویسان است که با دیدن یک روند مشابه است. این شرکت ارائه می دهد یک free توسعه دهنده کیت و هزینه اشتراک ماهانه به صورت پیشرفته تر. علاوه بر این ، Ad-tech اندازی AppOnBoard به دست آورد BuildBox در اواسط سال 2019 و آن را به سرعت در حال تبدیل شدن به شرکت کسب و کار اصلی.

جاناتان Zweig, AppOnBoard مدیر عامل شرکت گفت: Buildbox رشد مشترک صعود 2,850% پس از Feb. 26. Zweig می گوید که BuildBox است به خصوص جذاب برای توسعه دهندگان که پیشرفته فراتر از Roblox و می خواهم وسیع تر مجموعه ای از ابزار است. از 16 تا 26 محدوده سنی آن نقطه شیرین او گفت: که شامل دبیرستان و دانشجویان است که در حال حاضر گیر کرده در داخل خانه. بسیاری از بازی های آنها را برای بچه های جوان.

بن Scriven زندگی می کند که فقط در خارج از لندن در حال ساخت است که برای مخاطبان است. او 39 و کار کرده است به عنوان یک تلویزیون ویرایشگر. اما شور و شوق در حال توسعه بازی است که اجازه می دهد تا او را به ترکیب مهارت های خود را در موسیقی و گرافیک و طراحی و فیلم سازی. او شروع به ساخت بازی با استفاده از Buildbox چند سال پیش در ساعته رفت و آمد و از کار.

در حال حاضر که او را به خانه Scriven تصمیم گرفته است به تمرکز بر روی ساخت بازی بعدی عاقبت به قبلی خود عنوان Nite جنگنده که شامل عامل یک خلبان جنگنده و تجدید نظر به Call of Duty جمعیت او می گوید. با بازی جدید Scriven است که نه تنها آن را سرگرم کننده اما همچنین تمرکز بر کسب درآمد کار با یک ناشر و فروش تبلیغات.

بن Scriven انتظار برای قطار

بن Scriven

Scriven دو جوان کودکان و نوجوانان به حمایت و او را به شمارش در بازی به پرداخت صورتحساب هر چند او هنوز چند ماه از آماده بودن برای انتشار آن است. در عین حال, خود, خانواده, زندگی کردن پس انداز.

“این همیشه یک رویا برای من به گذرگاه طاقدار بازی ها — از زمانی که من بچه بودم من می خواستم به آن را انجام دهد” Scriven گفت. “در حال حاضر من یک فرصت برای انجام این کار تمام وقت برای دست و پنجه نرم کردن و واقعا رفتن به آن را. من نمی توانم به لندن شوم.”

در ایالات متحده, Lesley Stordahl است تنظیم به یک کار از صفحه اصلی برنامه در حالی که او دو فرزند 12 و 9 انطباق با آموزش از راه دور. جاسپر که در کلاس ششم, یک گروه از دوستان که متن و بازی Roblox با هم. اودسا یک چهارم گریدر نیست آنجا از پرنیان است اما به تازگی بدست به Roblox و لذت بردن از رومینگ در اطراف دیجیتال پارک تفریحی.

در حالی که پدر و مادر خود را زوم تماس و برخورد با خود را کامل تخته سنگ از تکالیف آنها به دنبال به عنوان بسیاری از بچه دوستانه فعالیت به عنوان امکان پذیر است. در همان زمان, آنها در حال تلاش برای صرفه نامشخص از آنچه که در آینده در فروشگاه.

“ما در حال انجام بهترین های ما نیست به صرف مقدار زیادی از پول و Roblox بزرگ است به دلیل وجود انواع و بدون هزینه” لسلی Stordahl گفت: در یک تماس تصویری با بچه ها او را از خانه خود در بروکلین نیویورک. “من می خواهم به مطمئن شوید که آنها هنوز هم با داشتن تجارب اجتماعی و نه از دست دادن ارتباط با دوستان.”

تماشا کنید: چگونه برای دریافت بیشتر از کار از خانه

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>