کدام کشورها به نظر می رسد برخورد و یا عبور از اوج خود در coronavirus مرگ است ؟

Coronavirus مرگ و میر در بسیاری از سخت ترین-آمار کشورهای غربی به نظر می رسد plateauing و حتی سقوط در برخی از موارد است.

روند کشف شد در یک تجزیه و تحلیل از اطلاعات وارد شده توسط مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری, نشان دادن آمار و ارقام در کشورهای مختلف از آنها ثبت شده جدید بیش از 10 تن در روز است.

آن را باید به ذکر است که گزارش روش های متفاوت بین کشورهای بسیاری را منعکس نمی کند به طور کلی مرگ و میر و احتیاط باید در نظر گرفته شود که در مقایسه با کشورهای. اما اعداد – که بر اساس هفت روز به طور متوسط – با این وجود آشکار جالب شماست.

انگلستان

نشانه هایی وجود دارد که میزان مرگ و میر در انگلستان شروع به فلات پس از آن ثبت کوچکترین افزایش در نزدیک به دو هفته است. انگلیس یکی از پنج کشور است که ثبت بیش از 10000 coronavirus مرتبط با مرگ و میر. مقامات بهداشتی می گویند انگلستان است که هنوز هم در وسط آن شیوع.

ایتالیا

ایتالیا شروع به دیدن روشنایی ضعیف تابیدن از امید پس از اولین کشور اروپایی به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر. آن روزانه مرگ و میر را آغاز کرده است به سقوط بیش از دو هفته گذشته – steepening در روزهای اخیر و هم اکنون در نیمی از آنچه در آن بود در اوج بحران این کشور است. آن را ثبت کرده است دوم بالاترین مرگ و میر در جهان در بیش از 23,600.

بیشتر از Coronavirus

Sky News sees inside a Rome hospital on the frontline fighting against COVID-19
تصویر: ایتالیا دوم-بدترین ضربه پس از ما.

اسپانیا

Coronavirus مربوط به مرگ و میر در اسپانیا نیز روند رو به پایین. کشور گزارش 399 coronavirus مرگ و میر در یک روز جمعه بود که 11 کمتر از پنج شنبه. آن است که تا کنون ثبت بیش از 20,000 تایید مرگ.

ما

سخت ترین بازی جهان-آمار کشور همچنان به رکورد افزایش مرگ و میر که پیشی 41,100 در آخر هفته. این رشد در برخی از نقاط کشور از جمله در کشور کانون نیویورک. به طور کلی جدید روزانه مرگ و میر کاهش یافته و به همان نرخ 10 سال پیش نشان می دهد این کشور می تواند پیشرفت در مسطح منحنی.

فرانسه

فرانسه گزارش داد پایین ترین آن روزانه تعداد مرگ در نزدیک به سه هفته در تعطیلات آخر هفته اضافه کردن به کشورهای اروپایی که به نظر می رسد plateauing. آن را ثبت کرده است نزدیک به 20 ، 000 مرگ و میر.

Medical staff carry a patient infected with the novel coronavirus (Covid-19) in an emergency vehicle at the Saint-Jean train station in Bordeaux,
تصویر: فرانسه گزارش داد که کمترین جدید مرگ و میر در هفته در آخر هفته

آلمان

آلمان شاهد یک شبیه روند رو به پایین. جدید خود را با مرگ روزانه رقم کاهش یافته است بیش از 60% در دو روز آخر هفته از 300 روز جمعه به حدود 104 روز یکشنبه. در روز دوشنبه آن را ضبط کرده 4,642 مرگ و میر.

ایران

ایران در خاورمیانه سخت ترین ضربه از کشور, اما آن جدید مرگ و میر شده است به طور پیوسته در حال کاهش برای تقریبا دو هفته گذشته. در صبح روز دوشنبه تلفات در ایستاده بود 5,209 – با 91 مرگ در 24 ساعت گذشته – نشان می دهد سقوط مسیر ادامه دارد.

برزیل

برزیل به نظر می رسد هنوز هم رسیدن به اوج خود بیشتر موارد و مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر در آمریکای لاتین است. در روز یکشنبه خود را کشته بود در 2,462.

ترکیه

ترکیه تنها گزارش آن coronavirus بیمار در مارس 10, و به زودی شاهد تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر به شدت افزایش می یابد. اما رشد مرگ و میر کاهش پیدا کرده است و بیش از دو هفته گذشته به حدود 120 نفر در هر روز. این کشور گزارش کرده است بیش از 2 ، 000 مرگ و میر از این بیماری همه گیر آغاز شد.

ایرلند

ایرلند جدید روزانه مرگ و میر کاهش پیدا کرده است و بطور قابل توجهی پس از آغاز مارس هر چند که پس از خوشه دیده می شود. برخی از 490 نفر مرده بود با کروناویروس در این کشور در روز یکشنبه.

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

سوئیس

سوئیس در میان اروپا و بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در اروپا با بیش از 1 ، 000 مرگ و میر. کانتون تیچینو, Vaud, ژنو و Valais بودند که سخت ترین ضربه. اما آن روزانه مرگ و میر نیز در حال سقوط است.

هند

موارد و مرگ و میر در هند همچنان به صعود و مقامات بهداشت انتظار آن را نمی خواهد به اوج خود برسد تا زمانی که ممکن است. جدید خود را روزانه مرگ و میر کاهش یافت و کمی چند روز پیش اما دوباره افزایش یافته است با چهل و مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته – آوردن آن را به کل از 559.

روسیه

روسیه به نظر می رسد هنوز به اوج خود رسیده است – یک روحیۀ تکرار آن توسط رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز دوشنبه. آن را ثبت کرده است 405 مرگ و میر مرتبط با COVID-19.

At the boarding gate, officials were wearing full personal protective equipment
تصویر: چین به تازگی آن تجدید نظر مرگ و میر رو به بالا

چین

مرکزی شهر ووهان اولین coronavirus-آمار منطقه تجدید نظر رسمی خود را در مرگ و میر تا 50 درصد در هفته گذشته اضافه کرد 1,290 بیشتر مرگ و میر بالا بردن بیشتر سوالات در مورد دقت و صحت آمار و ارقام خود را. این کشور قبلا در گزارش چند روز از مرگ با COVID-19 با بیش از یک هفته از تک رقمی مرگ و میر پس از چند هفته از افزایش شدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>