که در آن نفت خام عنوان است ؟ مورگان استنلی می گوید برای تماشای بازی نفت-طلا نسبت

یک Surgutneftegas کارگر در نزدیکی pumpjacks در سورگوت منطقه خانتی-مانسی منطقه خودمختار – Yugra در غرب سیبری نفت حوضه.

الکسی Andronov | TASS via Getty Images

تحلیلگران مورگان استنلی بر این باورند که نسبت بین دو جهان پربیننده ترین کالا “ارزش برجسته” گفت: ممکن است از علاقه به کسانی که به دنبال راهنمایی در مورد جهت قیمت نفت است.

“نفت-طلا نسبت طول تاریخ شده است یک فقیر شاخص از آینده قیمت نفت” مورگان استنلی را Martijn موش و امی گروهبان گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده دوشنبه.

“با این حال جالب است که در آن افراط.”

قراردادهای آتی نفت خام تمایل به پشتیبانی در طول دوره تورم بالا در حالی که طلا به طور سنتی استفاده می شود به عنوان پرچین در برابر تورم است. این همبستگی مثبت اغلب به معنای افزایش قیمت نفت همزمان با افزایش قیمت طلا, هر چند نه به طور مستقیم تحت تاثیر دیگر.

نسبت بین نفت و طلا نشان می دهد که چگونه بسیاری از بشکه از نفت مورد نیاز برای خرید یک اونس طلا.

در حال حاضر معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت را بیش از 35% در سال به تاریخ در سرعت خود را برای بدترین سال پس از 2015. در تضاد کامل با نقطه آتی طلا در حال معامله بیش از 19 درصد در سال جاری در مسیر بهترین سال پس از سال 2010.

به عنوان یک نتیجه, بانک ایالات متحده گفت: نفت-طلا نسبت در حال حاضر تجارت در آن 99 درصد از سال 1980 با وجود دوره نقاهت بعد از یک بیش از 40 سال اخیر در اواخر ماه آوریل است.

موش و گروهبان توضیح داد که هنگامی که در بیان اونس طلا کنونی قیمت نفت شد “به طور گسترده در پر” با نسبت 1986 کم و در حدود 20 ٪ ارزان تر از پایین در اوایل سال 2016.

بنابراین “برای نفت و طلا نسبت به بازگشت به تاریخی خود را متوسط قیمت نفت را به تجمع توسط (تقریبا) 160%” آنها گفت: با توجه به این پیش بینی فرض بر قیمت طلا خواهد بدون تغییر باقی می ماند.

“در برابر این روند صعودی بالا به پایین افت قیمت نفت می تواند همچنان به تجمع به خصوص اگر از پایین به بالا اصول نیز در این جهت است.”

قیمت نفت خام برنت در معاملات آتی در $42.65 در هر بشکه در روز سه شنبه بعد از ظهر به پایین در اطراف 0.1% در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت آتی بود در $39.89 بیش از 0.6 درصد پایین تر است.

نقطه آتی طلا در 1800 $در هر اونس تروی تقریبا 0.1% پایین تر برای جلسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>