که در آن به سرمایه گذاری در اروپا برای یک coronavirus بازیابی

گتی ایماژ

بازارهای سهام اروپا به طور گسترده تر ممکن است لذت بردم کاملا به عنوان یک شناور گشت به بازارهای ایالات متحده اما سرمایه گذاران می گویند وجود دارد ویژگی های منحصر به فرد است که یک فوتی و فوری سرمایه گذاری مورد برای منطقه در بازیابی از coronavirus بحران است.

پان-شاخص Stoxx 600 شاخص افزایش یافته است و نزدیک به 32 درصد از اعماق آشفتگی بازار در اواسط ماه مارس است اما هنوز هم حدود 12% در سال-به-تاریخ. با مقایسه این شاخص S&P 500 تا 42% از اواسط ماه مارس و در حال حاضر به بیش از 2 ٪ در سال — به تاریخ.

با این وجود تام استیونسون, سرمایه گذاری, مدیر برای وفاداری شخصی, سرمایه گذاری گفت که در چند ماه گذشته سرمایه گذاران را گرم به اروپا به عنوان منطقه “به نظر می رسد با موفقیت پیمایش این Covid-19 بحران با ترکیبی از خوبی اجرا مستندات و گسترده دولت و بانک مرکزی پشتیبانی می کند.”

آلمان و اروپای مرکزی قرار دارد برای بازیابی سریع تر از بقیه از غرب اروپا گفت: Athanasia Kokkinogeni تحلیلگر ارشد اروپای غربی در بازار هوش و مشاوره شرکت DuckerFrontier. این است که با توجه به این بازار با داشتن کمتر قرار گرفتن در معرض گردشگری و اتکای بیشتر ساخت.

“در سراسر اروپای غربی, فناوری اطلاعات, مواد غذایی و محصولات FMCG (حرکت سریع کالاهای مصرفی) امور مالی و بیمه و داروسازی خواهد شد و فرصت های موجود در 2020-2021 در حالی که معدن, لوازم خانگي, حمل و نقل تجهیزات ساخت و ساز و مهمان نوازی را رنج می برند به طور نامتناسبی تا پایان سال 2021,” او گفت:.

رهبران جهانی

که گفت:, Kevin Thozet عضو کمیته سرمایه گذاری در دارایی مدیر Carmignac گفت: این شرکت به تازگی اضافه شده قرار گرفتن در معرض در آن اوراق بهادار به آمادئوس اسپانیایی از آن ارائه دهنده جهانی صنعت گردشگری است.

Amadeus’ قیمت سهم انجام داده بودند و به شدت در سال های اخیر اما پس از آن بیش از نصف در ارتفاع coronavirus بحران به عنوان محدودیت های مسافرتی آورده گردشگری متوقف.

Thozet گفت: تنها وجود دارد یک زن و شوهر از شرکت های دیگر در ایالات متحده عامل در همان فضا به عنوان Amadeus پس از آن یک نمونه از این نوع از رهبر جهانی کسب و کار با بخش “انحصار” که Carmignac دوست داشتم به سرمایه گذاری در.

تکنولوژی

یک روند آشکار شتاب همه گیر شده است گسترده تر تصویب تکنولوژی در زندگی هر روز.

آمریکا و آسیا به طور معمول سرمایه گذاران به بازارهای سهام تکنولوژی اما اروپا نیز ارائه می دهد فرصت در این بخش با توجه به آلیانز جهانی سرمایه گذاران بازارهای سهام اروپا مدیر نمونه کارها مارکوس موریس-Eyton.

تکنولوژی حساب برای بزرگترین بخشی از قرار گرفتن در معرض در آلیانز GI اروپا بودجه.

موریس-Eyton گفت که بسیاری از شرکت های برگزار شده در بودجه خود را به تازگی گفت که یک منطقه آنها ادامه دارد و افزایش سرمایه گذاری به تکنولوژی و دیجیتال “را به خود شرکت دیجیتال زیرساخت های مناسب برای مدرن و روز جهان است.”

آلمانی شرکت نرم افزاری SAP و نرم افزار کسب و کار داسو Systemes بودند یک زن و شوهر از نمونه هایی است که او برجسته به عنوان ذینفع از این روند که هر دو برگزار می شود در آلیانز قاره اروپا و صندوق.

پایداری

تاد مارتین, co-مدیر نمونه کارها در يکپارچه هرمس استدلال کرد که همه گیر ممکن است همچنین تسریع در روند پایدار سرمایه گذاری.

او پیشنهاد کرد که افزایش توجه به محیط زیست, اجتماعی و حکومت عوامل در سرمایه گذاری می تواند دیده می شود به عنوان مثال با تمرکز بر چگونه شرکت ها باید رفتار همه گیر در نظر درمان کارکنان خود و مشتریان.

تاد گفت که ایرلندی ساختمان مواد شرکت Kingspan گروه به تازگی اضافه شده است به عنوان یک سرمایه گذاری در تاثیر فرصت های صندوق او همکاری مدیریت. این شرکت قیمت سهم کاهش یافت و در میان نوسانات اخیر در بازار.

Kingspan باعث عایق برای ساختمان های پس از آن “بسیار روشن سبز داستان” در کاهش یک ساختمان کربن با کاهش هزینه های گرمایش آن است.

این یک مثال از این نوع شرکت است که می ایستد به بهره مندی از اتحادیه اروپا سبز ایران این طرح را به بلوک تجاری خنثی کربن تا سال 2050.

تاد توضیح داد که کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا به رسمیت می شناسد که بهتر عایق بسیار می تواند در کاهش مصرف انرژی و کمک به دیدار با اهداف کاهش کربن.

“بنابراین چه از طریق یارانه معافیت های مالیاتی و یا تنظیم سختگیرانه تر در شرکت های ساخت و ساز — شرکت هایی مانند Kingspan در موقعیت خوبی برای بهره مندی از سبز ایران,” او گفت:.

به همین دلیل شما باید سرمایه گذاری در اروپا

در واقع استیونسون استدلال کرد که “هیچ جا انتخاب پایدار کسب و کار بهتر از در اروپا است.”

یکی دیگر از دلایل به قرار گرفتن در معرض به بازارهای سهام اروپا است که تنوع جغرافیایی از درآمد جریان است که شرکت در منطقه ارائه کرد.

دو سوم از شرکت های آمریکایی’ فروش ساخته شده در ایالات متحده آمریکا است اما فقط یک سوم از شرکت های اروپایی’ گردش در می آید از صفحه اصلی بازار او توضیح داد و اضافه کرد که با داشتن این تنوع است که “مهم در جهان نامشخص.”

و اگر چه سهام اروپا ارزان نیست پس خود را به دوباره بجای اول برگشتن استیونسون گفت که ارزیابی شد “معقول” بودن در خط با سهام ژاپن اما “ارزش بهتر از کسانی که در ایالات متحده”

بررسی کنید: چگونه کارت مجازی اعداد می تواند کمک به جلوگیری از کارت اعتباری کلاهبرداری فیشینگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>