زمانی که باید coronavirus مستندات بود برداشته است ؟ ارائه می دهد که مشاوره در تطبیق با یک ‘طبیعی’

صلیب سرخ volunteeer ارائه ماسک به مسافران در قطر ایستگاه در اولین روز کاری در Cataluña پس از تعطیلات عید پاک و مجدد از غیر ضروری فعالیت های کاری در کارکنان شرکت که نمی telework در طول coronavirus بحران در 14 آوریل سال 2020 در بارسلونا ،

دیوید Zorrakino | هفته بیستم مطبوعات از طریق گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی تا به شناسایی شش معیار برای کشور به دنبال به آرامی بلند coronavirus مستند اقدامات هشدار راه را از اوج شیوع “آهسته تر” از راه تا.

جهانی بحران بهداشت عمومی به معنای کشور در سراسر جهان به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها تحمیل اقدامات سخت گیرانه بر زندگی میلیاردها نفر از مردم.

اجتماعی و اقتصادی محدودیت است که طیف وسیعی از تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله و ممنوعیت تجمعات عمومی آورده بودند و سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

همانطور که از سهشنبه حدود 2 میلیون نفر تا به حال قرارداد Covid-19 در سراسر جهان با 119,818 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برخی از کشورهای اروپایی گذاشته طرح به ظهور از مستند به عنوان به زودی به عنوان این ماه پس از تحمل چند هفته از دقیق اجتماعی و اقتصادی محدودیت.

ایالات متحده جهانی, کانون شیوع کروناویروس است نشانه مارس 1 به عنوان یک تاریخ بالقوه برای کاهش اقدامات محدود کننده.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حضور روزانه یک نشست خبری در COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus که heardquaters در ژنو در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

فابریس COFFRINI | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

“این تصمیم گیری باید بر اساس اولین و مهمترین در حفاظت از سلامت انسان و هدایت آنچه ما می دانیم در مورد ویروس و چگونه آن را رفتار” Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که گفت: در یک جلسه رسانه در روز دوشنبه.

“همه ما در حال یادگیری در همه زمان ها و تنظیم استراتژی ما بر اساس آخرین شواهد موجود. ما فقط می توانید می گویند آنچه ما می دانیم و ما تنها می تواند عمل به آنچه ما می دانیم.”

خطر ظهور مجدد بیماری ‘ادامه خواهد داد’

Tedros گفت: هر دولتی باید ارزیابی های مربوطه خود را وضعیت در حالی که حفاظت از تمام شهروندان و به ویژه آسیب پذیر.

او رفت و بر روی طرح کلی یک چک لیست است که سازمان ملل متحد سازمان بهداشت ابداع کرده بود برای کشور با توجه به اینکه به بلند کردن برخی از مستند اقدامات است.

  • اولین انتقال از coronavirus باید کنترل شود.
  • دوم که سیستم بهداشت و درمان ظرفیت های موجود در محل به تشخیص تست منزوی و درمان هر مورد و هر تماس.
  • سوم که شیوع خطرات به حداقل برسد در تنظیمات خاص مانند امکانات بهداشتی و خانه های سالمندان.
  • چهارم که اقدامات پیشگیرانه در محل در محل کار و مدارس و دیگر ضروری ،
  • پنجم که واردات خطرات می تواند اداره می شود.
  • و ششم که جوامع به طور کامل تحصیل مشغول اند و قدرت را به تنظیم به “هنجار جدید.”

چه کسی گفت که شواهد از کشورهای مختلف در سراسر جهان شد و آنها را به یک “تصویر واضح تر در مورد این ویروس چگونه رفتار, چگونه برای متوقف کردن آن و نحوه درمان آن.”

آن بر این واقعیت است که در برخی از کشورها موارد گزارش شده از Covid-19 عفونت بودند دو برابر شدن هر سه تا چهار روز. در عین حال در حالی که این بیماری شتاب بسیار سریع آن را شخصی بسیار آهسته تر.

“ما در جهانی ارتباط معنی خطر re-مقدمه و تجدید حیات این بیماری ادامه خواهد داد” Tedros گفت.

“در نهایت توسعه و تحویل امن و موثر واکسن مورد نیاز خواهد بود به طور کامل قطع انتقال,” او اضافه شده است.

“پیاده روی tightrope’

در اوایل این ماه دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen اعلام کرد مراکز بهداشتی و مدارس بازگشایی خواهد از 15 آوریل اجازه می دهد پدر و مادر برای بازگشت به یک روز کاری عادی.

اتریش و نروژ و جمهوری چک نیز اعلام کرد قصد دارد به آرامی استراحت ملی مستندات اواخر این ماه به دنبال هموار کردن راه برای بازگشت به زندگی عادی و آزمایشی بالا بردن امید ممکن است استراتژی خروج به این بیماری همه گیر.

دانمارک Frederiksen توصیف این حرکت به عنوان “یک بیت مانند راه رفتن باقی مانده است،”

“اگر ما هنوز ایستاده در امتداد راه ما را می گیرند و اگر ما بیش از حد سریع آن می تواند به اشتباه. بنابراین ما باید یک محتاط گام در یک زمان,” او اضافه شده است.

دانمارک نخست وزیر Mette Frederiksen آدرس یک کنفرانس مطبوعاتی در رمان coronavirus COVID-19 در وزارت امور خارجه در کپنهاگ دانمارک, در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

فیلیپ DAVALI | Ritzau Scanpix | خبرگزاری گتی ایماژ

به طور جداگانه در آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn گفت CNBC “بسته شدن بل” در روز دوشنبه که کشور با توجه به نحوه پیاده سازی یک بهبود تدریجی از این بیماری همه گیر.

“ما در حال فکر کردن در مورد گام به گام است که مهم است … بازگشت به حالت عادی” Spahn گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>