هنگامی که از راه دور یادگیری را اشتباه می رود: زوم کلاس برای کودکان پیش دبستانی می تواند بار اضافی بر پدر و مادر کسی که فقط می خواهید بازپرداخت

2010-11 (ترکیب متوسط): 6.19%بهترین سال: 2007 (9.23%)بدترین سال: 2009 (3.15%)زمانی که رکود اقتصادی در بدترین حالت آن به تازگی گذاشته و می تواند کنسول خود را با یکی کوچک ری آفتاب — آنها در حال حاضر زمان بیشتری را صرف با کودکان خود. اما کسانی که موفق به باقی می ماند به کار کرده بود به خاطر ارسال آنهایی که کمی خود را به روز مراقبت و صنعت در آنجا ماند شناور به عنوان یک نتیجه. “برای پدر و مادر که برگزار می شود بر روی شغل در طول سال های 2008 و 2009 خدمات مراقبت از کودک یک ضرورت” Bierman گفت.

الکساندرا Beier | گتی ایماژ

بانی Holliday, 39, و همسرش, Leamon هر دو کار تمام وقت شغل در آتلانتا. آنها با ارسال دو دختر خود را در سنین چهار و دو به گران مدرسه مونته سوری که آنها را دوست دارم.

مانند بسیاری دیگر از پدر و مادر خود را در وضعیت هر دو آنها به ادامه کار تمام وقت در خانه تحت coronavirus قرنطینه. و همچنین مانند بسیاری دیگر از والدین آنها تا به حال آن را با کنترل از راه دور یادگیری است.

“ما در مورد به تماس این بازی در اوایل و سر به تابستان” بانی هالیدی گفت. “من متوقف مراجعه به ایمیل. ما هنوز در حال پرداخت شهریه. ما فقط نمی تواند انجام دهد هر یک از آن.”

از راه دور و آموزش مجازی شده است لازم است جایگزینی برای مدارس در سراسر ایالات متحده به عنوان coronavirus قرنطينه را ویران کرده اند این کشور است. برای کودکان بزرگتر ترکیبی از زندگی, زوم, کلاس, فیلم های دیجیتال و مجازی مشق شب شده مناسب محصول جایگزین برای مدرسه.

در بعضی از موارد از راه دور یادگیری ممکن است قادر به افزایش تجربه های آموزشی با آوردن والدین و مربیان به هم نزدیک و به شکل یک خانه زندگی-مدرسه nexus که قبلا غیر ممکن شده است.

اما آموزش از راه دور نیز می تواند یک بار بزرگ بر پدر و مادر که به طور همزمان در حال انجام خود را در کنفرانس تلفنی و تلاش برای به حداکثر رساندن حرفه ای خود را تولید. این درست است به خصوص برای پدر و مادر از کودکانی که بیش از حد جوان به کار فن آوری و یا حتی نشستن هنوز هم برای بیش از چند دقیقه در یک زمان.

در حالی که مربیان ممکن است wracking مغز خود را بیش از مفید کنترل از راه دور ابزار یادگیری پدر و مادر مانند Hollidays نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر از راه دور یادگیری یک راه گریز برای جلوگیری از استرداد پول به پدر و مادر — اغلب هزاران دلار در هر ماه است.

“من در یک فعالیت که خواسته برای دختر من برای ارسال یک عکس از چیزی ساخته شده با لوله پاک کن” هالیدی گفت. “جایی که من هستم رفتن به لوله پاک کن در حال حاضر ؟ من خواهد بود کمتر نا امید اگر آنها می خواهم به آن تماس بگیرید آنچه از آن ما است. فقط بگو: ما باید معلمان ما باید به آنها پرداخت ما به امید دیدن شما در ماه ژوئیه یا اوت.’ چیزی که من نمی عشق به پرداخت هزاران دلار برای یک برنامه درسی مجازی که من و همسرم تنها در تلاش برای زنده ماندن در یک جناح و یک نماز در هر روز است.”

قول, من چهار سال خودم. من شاهد زوم خواستار کاهش سرعت به عنوان پیش دبستانی موج در دوستان نادیده گرفتن معلم آموزش و ناچار حوصله در عرض چند دقیقه در حالی که پدر و مادر سعی کنید به جای اسب و گله آنها را از در حال اجرا روی صفحه نمایش و گول زدن آنها برای شرکت.

از راه دور یادگیری برای کودکان نو پا و پیش دبستانی تماس به این سوال که هدف از مراقبت روز و پیش دبستانی ، در حالی که پدر و مادر در حال پرداخت برای یادگیری مواد و فعالیت های آنها نیز پرداخت برای حرفه ای ها با خیال راحت به تماشای بچه های خود را در حالی که آنها کار می کنند. قرنطينه ساخته اند که این خارج از مراقبت از کودک غیر ممکن است اما بسیاری از مراقبت روز و پیش دبستانی را همچنان به اتهام والدین شهریه.

هالیدی گفت که او اغلب نمی تواند حتی تلاش کار است که نیاز به پایدار غلظت تا کودکان خود را به خواب بروید چرا که او مشغول رسیدگی به تکالیف خود اغلب نگه داشتن او تا ساعت 1 صبح و یا بعد.

سوزانا مشارکت, 47, شده است و استدلال با او 5 ساله دختر دبستانی در شهر ردوود کالیفرنیا هفته به او بازپرداخت بعد از مدرسه تعطیل برای همه به جز فرزندان کارگران ضروری. تا کنون پیش دبستانی نشده budged. مشارکت می گوید او را برای صحبت با پدر و مادر دیگر از مدرسه که می گویند آنها به طور کامل پرداخت می شود اضافه کردن به اجتماعی ناراحتی از درخواست برای بازگشت پول.

“اخلاقی و مالی من دوست دارم برای حمایت از مدرسه” مشارکت گفت. “اما هر کس در آن موقعیت است. این تعهد اخلاقی فشار فقط مسخره است.”

بعد مراقبت “در بحران’

سوزان فریدمن مدیر ارشد از انتشارات و آموزش حرفه ای برای انجمن ملی برای آموزش و پرورش کودکان خردسال (NAEYC), اذعان دارد که این وضعیت نیست ایده آل برای پدر و مادر. اما او با تاکید بر وضعیت وخیم مراکز مراقبت از کودکان برای پیدا کردن خود را در سراسر کشور است.

“مراقبت از کودکان در بحران است راست, در حال حاضر,” فریدمن گفت. “آن را به خوبی تامین می شود سازمان بدون ملی سیستم متمرکز در محل. وجود باور نکردنی مشکلات مالی که برنامه های نزدیک برای ماه در یک زمان. بر خلاف معلمان مدارس دولتی که هنوز در حال پرداخت می شود در حالی که مدارس تعطیل هستند که این وضعیت برای بسیاری از مهد کودک برنامه های. من درک می کنم که آن را نیز گران برای پدر و مادر, اما آن چیزی است که شما باید در مورد فکر می کنم.”

وجود دارد بیش از 1 میلیون کودک مراقبت از کارگران, با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار. مراقبت از کودکان کارگران را فقط $23,240 یک سال به طور متوسط و یا $11.17 در هر ساعت با توجه به 2018 آمار. نیز وجود دارد که در مورد 67,000 مهد کودک و مراقبت از کودکان مرکز مدیران در ایالات متحده ساخت به طور متوسط در حدود $48,000 در هر سال است.

در حالی که پدر و مادر مثل هالیدی و مشارکت هستند و دلسوز به واقعیت های مالی از آمادگی قرار دادن بار نگهداری اوایل مهد کودک آموزش و پرورش موسسات باز نادیده نقش دولت مانند مراقبت (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی) قانون فراهم می کند که $3.5 میلیارد دلار در اعطای کمک های مالی برای اطمینان از ادامه پرداخت به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان. فردی مهدکودکها نیز ممکن است واجد شرایط برای وام کسب و کار کوچک به عنوان بخشی از دولت فدرال 350 $میلیارد دلار بسته است.

هنوز هم نه هر روز مراقبت از امتناع از بازپرداخت پدر و مادر است. افق روشن یکی از بزرگترین مهد کودک در سراسر کشور ارائه دهندگان تصمیم گرفته است تا ساختار آموزش از راه دور معنا ندارد برای کودکان و نوجوانان در برنامه های خود را. رهبران در سازمان احساس می شود وجود دارد بیش از حد واريانس چگونه کودکان ممکن است واکنش نشان می دهند به ابزارهای آنلاین مانند زوم کنفرانس تلفنی به راحتی با آن به عنوان یک جایگزینی قابل قبول برای غوطه ور شدن در یادگیری به گفته یک سخنگوی.

افق روشن شهریه مسترد و بسته مراکز به جای ارائه آموزش از راه دور به عنوان یک جایگزینی هر چند این تعریف ارائه شده بر روی تقاضا فیلم ها و منابع سخنگوی گفت. سازمان بسته شده است حدود 500 امکانات در سراسر کشور است و furloughed کارکنان یا reassigned آنها را به کار در مراکز که هنوز باز (برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که نیاز به مراقبت از کودک) و یا به عنوان در صفحه اصلی پشتیبان مراقبت از پرستاران.

از راه دور نیاز به بهبود یادگیری

در سراسر کشور, معلمان تجربه با تکالیف است که اجازه می دهد پدر و مادر به کار با بچه های جوان با سرعت خود را دارند. و نه همه پدر و مادر هستند — بسیاری از ارزو ارتباط شخصی از زندگی زوم کلاس هستند و از جان گذشته برای حتی بیشتر در خانه فعالیت برای پر کردن روز از فرزندان خود را. معلمان همچنین می خواهید برای حفظ ارتباط با دانش آموزان و فعل و انفعالات مهم برای جلوگیری از بیش از حد فاصله گرفته گفت: فریدمن.

این NAEYC صحبت با معلمان پیش دبستانی به اندازه آنچه به نظر می رسد تکنیک های به طنین انداز با والدین و دانش آموزان. این سازمان با انتشار نامه ای در وب سایت خود را از امی سیلورمن یک معلم مهد کودک در یک مدرسه بین المللی آمریکایی در گوانگژو چین است که چند ماه از راه دور آموزش زیر کمربند. سیلورمن اقدام به خیاط برنامه درسی به طور خاص نگه داشتن overworked پدر و مادر در ذهن است.

“برای معلمان پیش دبستانی که ممکن است فقط شروع به ایجاد این نوع از فعالیت های یادگیری برای کودکان در کلاس خود توصیه من این است که فکر می کنم از خانواده” سیلورمن می نویسد. “ما نمی خواهیم برای اضافه کردن استرس بیش از حد به زندگی خود را. برخی از اعضای خانواده ممکن است مورد نیاز برای ادامه کار از خانه به عنوان شغل خود اجازه نمی قادر خواهد بود برای تکمیل متعدد و یا فعالیت های پیچیده. فعالیت های است که اجازه می دهد کودکان و خانواده ها از آن لذت ببرید در حالی که آنها یاد بگیرند که دارای بیشترین موفقیت است.”

بیشتر آموزش و پرورش در اوایل معلمان مجهز به آموزش کلاس های آنلاین و مبارزه با درس مهارت های مدیریت گفت: Jennifer Carolan از بنیانگذاران رسیدن به سرمایه است که سرمایه گذاری در بیش از 100 آموزش و پرورش, شرکت های فن آوری. یکی از نمونه کارها شرکت های Outschool است تخصصی در آموزش از راه دور برای سال. شرکت معلمان در حال حاضر آموزش حدود 500 معلمان هر روز که در حال آمدن به پلت فرم برای یادگیری آنلاین مهارت های تدریس.

Carolan اذعان شده است وجود دارد هرگز یک مقدار زیادی از به اشتراک گذاری منابع و یا ایده های بین روز سازمان های مراقبت و آموزش تکنولوژی جامعه است. که مانع مهد کودک با استفاده از برخی از بهترین ابزارهای آنلاین در دسترس مانند Outschool یا Beanstock یک شرکت او نمی سرمایه گذاری در, که در تخصص زنده و بر روی تقاضا کلاس برای کودک-کودکان.

“به تاریخ, من را دیده اند بسیاری از همکاری بین کرات پیش دبستانی و شرکت های فن آوری است که در عمل فضای” Carolan گفت. “من فکر می کنم این خواهد شد سرعت بخشیدن به آن است.”

در حال حاضر آموزش و پرورش تکنولوژی ابزار می تواند کمک به پدر و مادر آمده تا با جالب و موثر راه اجتناب از ساعت تلویزیون زمان اما آنها نمی توانند در کاهش بار که در حال حاضر سربار مردم مانند هالیدی. مشکل این نیست که مدارس نیست اختصاص ایده های خوب — آن است که ایده های خوب هستند که به سادگی بیش از حد.

“این نا امید کننده است چون من عاشق کار از راه دور و I love my kids,” هالیدی گفت. “من فقط نیست عشق کار از راه دور در حالی که تماشای بچه ها من در همان زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>