‘هر آنچه در آن طول می کشد’: تعهدات تقریبا 400 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کار از طریق coronavirus

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند و طول می کشد سوالات در یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ در مورد شیوع کروناویروس در 9 مارس سال 2020 است. در لندن, انگلستان.

آلبرتو Pezzali – WPA استخر | گتی ایماژ

دولت انگلیس اعلام کرد یک قایق از اقدامات مالی جدید برای کمک به کسب و کار تحت فشار از شیوع کروناویروس.

در سخنرانی خود در دولت جدید روزانه کنفرانس مطبوعاتی در مورد شیوع کروناویروس در انگلستان, سرمایه گذاری, وزیر Rishi Sunak اعلام کرد, اعلام £330 میلیارد دلار ($398 میلیارد دلار) از دولت حمایت وام و تضمین

“ما حمایت از مشاغل ما حمایت از درآمد و ما به حمایت از کسب و کار و … ما را به انجام آنچه در آن طول می کشد,” او گفت:.

“این بدان معناست که هر کسب و کار است که نیاز به دسترسی به پول نقد …قادر خواهد بود برای دسترسی به یک وام مورد حمایت دولت است.” Sunak به ذکر است که دخالت دولت در اقتصاد که اعلام کرده بودند “غیر قابل تصور” فقط هفته پیش.

تماس با یک بیماری همه گیر “اقتصادی اضطراری” و همچنین بهداشت عمومی یکی Sunak اعلام کرد بیشتر برای کمک به آسیب دیده ترین بخش های اقتصاد از جمله کاهش مالیات و کمک های مالی.

از جمله اقدامات اعلام کرد در بسته Sunak گفت: کسب و کارهای کوچک قادر خواهد بود برای دسترسی به, نقدی, کمک های مالی تا £25,000 برای دیدن آنها را از طریق بحران است. او همچنین گفت: ارائه دهندگان وام مسکن نیز قادر به ارائه 3 ماه تعطیلات وام مسکن به کسانی که در دشواری.

Sunak گفت و انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) در حال حاضر تحت فشار و قبل از شیوع کروناویروس را دریافت کنید “هر آنچه” منابع آن نیاز دارد.

انگلیسی کسب و کار و بخش های مختلف در معرض بیشترین خطر از این ویروس در نظر گرفته شده و تاثیر آن بر رفتار مصرف کننده و محدودیت در جای خود قرار داده در جنبش هشدار داده اند دولت است که آنها نیاز به کمک های مالی به زنده ماندن از بحران. در خطر بیشتر است حمل و نقل هوایی و بخش گردشگری به عنوان صنعت مهمان نوازی.

مانند همتایان جهانی خود را این صنایع رو تقریبا بین المللی shutdown به عنوان دولت خود را محدود شهروندان فعالیت سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

دولت انگلیس متهم شده است که مصرف بیش از حد محتاط رویکرد به وقوع; مدارس و دانشگاه ها هنوز باز است و بر خلاف بسیاری از همسایگان اروپایی خود و بسیاری از کسب و کار باز باقی می ماند.

روز دوشنبه نخست وزیر جانسون شدت انگلستان مشاوره به شهروندان گفتن آنها را به اجتناب از همه غیر ضروری تماس های اجتماعی و برای جلوگیری از رفتن به رستوران باشگاه بارها و تئاتر اگر چه دولت متوقف کوتاه در یک ممنوعیت آشکار.

که در سمت چپ برخی از کسب و کار شکایت که آنها نمی خواهد بود قادر به ادعا می کنند در بیمه نامه های خود را برای از دست دادن تجارت ناشی از ویروس; صنعت بیمه پاسخ داد که بسیاری از کسب و کار پوشش داده نمی شود به هر حال حتی اگر دولت مجبور تعطیلی.

روز سه شنبه نخست وزیر بوریس جانسون گفت که بدون “اقدامات شدید” این ویروس را بیش از اجرا این کشور در سیستم بهداشت و نمی رد کردن محدودیت بیشتر. “ما ممکن است مجبور به رفتن بیشتر و سریع تر در روزهای آینده,” او گفت:.2

U. K را بسته کمک می آید پس از اقدامات مشابه در ایتالیا و فرانسه و آلمان. Sunak است که با توجه به آدرس مجلس عوام انگلستان مجلس در 7 p. m. در لندن هم در اقدامات مالی جدید دولت را برای مقابله با تاثیر اقتصادی از شیوع بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر